Fenistil

Fenistil - līdzeklis, lai ārstētu alerģijas simptomus.

Farmakoloģiskās iedarbības fenistil

Fenistil pieder  Fenistil Gel
 uz 1. paaudzes antihistamīni. Bloķējot histamīna H1 receptorus, tas nav acīmredzamu ietekmi histamīna - sastrēgumi, palielinājās kapilāru caurlaidību, pietūkums, nieze, un citi Tādējādi sapratu pretalerģijas un antipruritic efektu narkotiku..

Fenistil spēj bloķēt ietekmi kinins, neizrāda antiholīnerģiska aktivitāte. Klīniski tā izpaužas kā "žāvēšanas" gļotādu, kas dažreiz izmanto, ārstējot SARS paaugstināts sekrēcijas deguna gļotādas. Zāles ir nedaudz nomierinoša iedarbība, pretvemšanas darbība nav.

Želeja piemērots uzklāšanai uz ādas. Tā novērš ādas izpausmes alerģijas, neradot sistēmiskus blakusparādības miegainības vai antiholīnerģisko iedarbību. Pretniezes un gaismas dzesēšanas efekts ir pēc pāris minūtēm pēc pieteikuma uz ādas jau acīmredzama.

Saņemot ātri un pilnībā uzsūcas no gremošanas sistēmas, biopieejamība ir aptuveni 70%. Pietiekami labi audos. Tās iedarbība izpaužas caur 45 minūtes pēc ievadīšanas. Fenistil konvertē aknās uz metabolītiem, izvadīšana notiek tā urīnu un žulti.

Fenistil analogi ir tie antihistamīni 1st paaudzes kā Diazolin, Suprastin, difenhidramīnu Tavegil.

Produkta veids

Fenistil par instrukcijām ir trīs formas - pilieni pudelēs pa 20 ml (1 mg / ml) 0, 1% gels uzklāšanai uz ādas un 0, 1% emulsijas.

Indikācijas fenistil

Zāles var  Fenistil Drops
   cīņa simptomus alerģisku stāvokļu, piemēram, nātrene, pārtikas un narkotiku alerģijas, alerģiskā rinīta, siena drudzis. Tas efektīvi novērš simptomus kukaiņu kodumiem, vietējās (sāpes, nieze, apsārtums) un nieze infekcijas slimībām (vējbakām, masaliņām, masalām), ekzēma vai citas izcelsmes (izņemot gadījumus holestāze).

Mēs saņemam labas atsauksmes par Fenistile kā preventīvs pretalerģijas līdzekli, piemēram, vakcinācija bērniem ar alerģisku noslieci.

Veidlapas Ārīgi lietojamie palīdzību ar saules un mazo sadzīves apdegumu.

Kontrindikācijas

Saskaņā ar instrukcijām Fenistil neizmanto astmu, slēgta kakta glaukomu, prostatas adenoma, ar paaugstinātu jutību pret tās sastāvdaļu, 1. trimestrī grūtniecības un zīdīšanas. No visiem unikāls Fenistil viens apstiprināts lietošanai no 1 mēneša. Uzmanību tās lietošanu jābūt obstruktīvu plaušu slimību.

Lietošanas instrukcijas fenistil

Zāles, kas kā pilieni, kas veikti perorāli pirms ēšanas vai tās laikā. Mazi bērni var pievienot zāļu pudelē ar dzērienu. Kā uzskata Fenistil tā garšo labi un tāpēc plaši izmanto pediatrijas praksē.

Pieaugušajiem un bērniem 12 gadu vecumam deva ir 60-120 pilieni / dienā, tas būtu sadalīts 3 uzņemšanu.

Bērniem no 1 mēneša līdz 1 gadam iecelt 10 - 30 pilieni / dienā, no 1 līdz 3 gadiem - 30-45 pilieni / dienā, no 3 līdz 12 gadiem - 45-60 pilieni / dienā 3 atsevišķās devās.

Gēls tiek piemērots bojājumu no 2 līdz 4 reizes dienā. Lai stiprinātu savas darbības kopējiem bojājumiem vienlaikus noteiktajos Fenistil pilienus.

Emulsija lokālai lietošanai ir piemērots 2 līdz 4 reizes dienā. Tās priekšrocības ir vēl mīkstinošas un mitrinošu iedarbību uz ādu, kompakts pakete, kas ir ērti veikt ceļu un roll-to precīzi piemērot produkta skartajā zonā.

Blakus efekti

Dažreiz Fenistil norīšana var izraisīt reiboni, miegainību, galvassāpes, slikta dūša un sausa mute, izsitumi uz ādas. Kad uz ādas, var būt vietēja reakcija formā sausuma, karstuma sajūta, alerģiski izsitumi.

Яндекс.Метрика