Fenkarol

Fenkarol - Protivogistaminny efektīva narkotiku.

Preparāti Fenkarol-Olaine, hifenadina - pilnīgs analogs Phencarolum. Fenkarol bērniem (10 mg)

Atbrīvošana forma narkotiku un Fenkarols

Fenkarol pieejams šādās zāļu formu:

 • formā, apaļas abpusēji izliektas tabletes 10 mg un 25 mg;

Viena tablete satur medikaments 10 (25) mg hifenadina hidrohlorīds. Citas sastāvdaļas: kartupeļu ciete, saharoze, kalcija stearāts.

 • kā bezkrāsains rupju pulvera.

Viena paciņa satur 10 mg pulveris hifenadina hidrohlorīda. Papildus sastāvdaļas: mannīts, aspartāms, citronskābe, aromāts dyurarom apelsīnu, persiku garšu dyurarom.

Farmakoloģiskā darbība

Atsauksmes Phencarolum apstiprina, ka šīs zāles ir antiexudative, pretniezes, pretiekaisuma un anti-alerģiskas efektu. Hifenadina bloķējot H1 histamīna receptorus, samazina ietekmi uz histamīna asinsvadu caurlaidību. Turklāt, ievērojami samazina hifenadina hipotensīvo darbību un samazina tā histamīna spasmogenic ietekmi uz zarnu gludās muskulatūras un bronhos.

Zāles ir vairākas priekšrocības pār citiem antihistamīna zāles: Šīs zāles ir ne adrenolytic un antiholīnerģiska iedarbība. Tieši tāpēc Fenkarol var izmantot, ārstējot pacientus, kuri nepanes antiholīnerģiskas antihistamīna medikamentus. Šīs zāles ir gandrīz letarģiju un miegainību (piemēram, difenhidramīnu vai prometazīna), mazo LIPOFĪLĀS, zemu toksiskumu un praktiski neiespiežas hematoencefālisko barjeru. Narkotiku ne tikai bloķē N1- receptorus, bet arī pazemina histamīna, palielinot aktivitāti diamìna oksidāzes - fermentu, kas noārda apmēram 30% no endogēnā histamīna.

Ir atsauksmes par Phencarolum kā narkotiku ievērojami samazina izskatu aritmijas.

Pusstundu pēc saņemšanas 45% no zāļu no kuņģa-zarnu trakta uz asins plazmā iekļūst un sāk savu darbību ar organisma audos. Vienu stundu pēc saņemšanas maksimālā koncentrācija narkotiku asins plazmā. No sairšanas Phencarolum process notiek aknās. Narkotiku metabolīti izdalās ar žulti, urīnu, kā arī plaušu un zarnu par 48 stundām.

Fenkarol: lietošanas indikācijas

Saskaņā ar instrukcijām Fenkarol Phencarolum un analogi tiek izmantoti šādās alerģiskām slimībām:

 • kad dermatozes (ekzēma, psoriāze, atopiskais dermatīts, ādas nieze);
 • akūtu un hronisku nātreni;
 • kad pollinozah;
 • kad tūska tūska;
 • zem dažāda veida narkotiku un pārtikas alerģijas;
 • ar siena drudzi;
 • ar alerģisko rinītu un / vai konjunktivīts. 25 mg tabletes Fenkarol

Kontrindikācijas Phencarolum

Šādi kontrindikācijas Phencarolum:

 • Bērni līdz trīs gadu vecumam;
 • zīdīšana;
 • grūtniecība;
 • Paaugstināta jutība pret narkotikām;
 • izomaltāzes deficītu / saharozes, glikozes / galaktozes malabsorbciju, fruktozes nepanesība, kā medikaments satur saharozi.

Piesardzību ieteicams lietot narkotikas, lai no kuņģa un zarnu trakta slimību, sirds un asinsvadu sistēmas, nieru un aknu.

Dozēšanas instrukcijas Phencarolum

Saskaņā ar liecību Fenkarol un analogi Phencarolum veikt mutiski pēc ēšanas.

Pieaugušie norādes Fenkarol ieteicams ilgt no 25 līdz 50 mg trīs vai četras reizes dienā. Maksimālā deva dienā, nedrīkst pārsniegt 200 mg. Ārstēšanas ilgums 10-20 dienas. Nepieciešamības gadījumā ārstēšana jāatkārto.

Bērniem vecumā no diviem līdz trim gadiem, ir ieteicams uzticēt 5 mg zāļu divas vai trīs reizes dienā; no trijiem līdz septiņiem - po10 mg divas reizes dienā. Bērniem vecumā no septiņiem līdz 12 gadiem, parasti tiek dota 10-15 mg narkotiku divas vai trīs reizes dienā bērniem, kas vecāki par divpadsmit gadiem, - 25 mg divas vai trīs reizes dienā. Ārstēšanas ilgums - 10-15 dienas.

Pediatri visaktīvākie narkotika ievadīta kā pulveris. Phencarolum maiss jāatšķaida ar pusglāzi silta dzeramā ūdens un dot bērnam dzert pēc ēšanas.

Saskaņā ar instrukciju Fenkarol bērniem vecumā no diviem līdz trīs gadiem ieteicams iecelt 10 mg (1 paciņa pulvera) vienu reizi dienā; no trijiem līdz septiņiem - po10 mg divas reizes dienā. Bērniem vecumā no septiņiem līdz 12 gadiem, parasti tiek dota 10 mg zāles divas vai trīs reizes dienā bērniem, kas vecāki par divpadsmit gadiem, - 20 mg (2 somas) divas vai trīs reizes dienā.

Blakusparādības Phencarolum

Narkotika ir galvenokārt labi panes. Retos gadījumos, spriežot pēc atsauksmēm par Phencarolum, zāles var izraisīt miegainību, nelabumu, galvassāpes, vemšana un sāpes vēderā. Tomēr lielākā daļa Nelabvēlīgie simptomi izzūd ar atcelšanu narkotiku vai mainot devu.

Zāļu mijiedarbība

Narkotiku paātrina uzsūkšanos narkotiku ar slikti absorbē īpašībām (piemēram, kumarīna). Šis medikaments nepalielina inhibitora iedarbības miega līdzekļiem un alkoholu uz centrālo nervu sistēmu.

Яндекс.Метрика