Fenoksimetilpenicilīns

Fenoksimetilpenicilīns - sintētisko penicilīna antibiotiku grupas.  Penicilīns devā 250 mg

Farmakoloģiskā darbība penicilīnu

Fenoksimetilpenicilīns - acid-ātrs preparāts, kas baktericīda iedarbība. Tas samazina efektivitāti kontracepcijas palielina asiņošanas risks.

Darbības mehānisms ir samazināt fenoksimetilpenicilīnu veidošanās ātrumu šūnu membrānas baktēriju, nomācot zarnu mikrofloru un samazinātu veidošanos C vitamīna

Produkta veids

Fenoksimetilpenicilīns ir pieejams trīs veidos: tabletes, pulveri apturēšanu, sīrupu.

Indikācijas

Narkotiku akti par penicilīnu jutīgu mikroorganismu, un slimības, kas var izraisīt to, piemēram, skarlatīnu, pneimonija, bronhīts, stingumkrampjiem, iekaisis kakls, infekcijas mīksto audu, botulismu, gonoreja, sifiliss, Sibīrijas mēris.

Saskaņā ar Instrukciju penicilīnu, var izmantot kā līdzekli, lai novērstu bakteriālas infekcijas pēc operācijas, kad uzliesmojumi skarlatīnu, difterija nēsātāji.

Instrukcijas zobārsti: kā izmantot

Zobārsti pieņemt pacientus iekšā 30-50 minūtes pirms ēšanas. Pacientiem, kas jaunāki par 12 gadiem, viena deva svārstās 250-1000 mg dienā, maksimālā pieļaujamā 500-1000 mg. Bērniem, devas pielāgošana nav nepieciešama, atkarībā no vecuma un svara. Saskaņā ar instrukcijām zobārstiem šis rādītājs ir 15-35 mg / kg. Ir arī vērts pieminēt, ka bērni dod priekšroku narkotikas kā risinājumu.  Penicilīns devā 100 mg

Parasti terapijas ilgums ir viena līdz divas nedēļas vai ilgāk.

Blakusparādības penicilīnu

Fenoksimetilpenicilīns var izraisīt dažādas alerģiskas reakcijas, piemēram, nātreni, rinīts, konjunktivīts, gremošanas orgānu traucējumi (caureja, nelabums, vemšana) vai rīkles, ko izraisa ietekmi preparāta uz gļotādas pacientam. Gadījumā, ja blakusparādības uz narkotiku jums nekavējoties pārtraukt tā.

Kontrindikācijas penicilīna

Zobārsti nav jāņem ja konstatēta pastiprināta jutība pret penicilīniem, cefalosporīniem, karbapenēmiem, ja pacients ir slims aftozs stomatīts, faringīts, kuņģa-zarnu trakta slimības.

Ir arī atsauksmes no zobārsta, ka Ilgstoša vai atkārtota izmantošana, var izraisīt attīstību superinfekciju, kas var attīstīties no zāļu rezistentu baktēriju un sēnīšu fenoksimetilpenicilīnu.

Яндекс.Метрика