Fenoterolu

Fenoterolu - Bronhodilatatora narkotiku, selektīvs bēta2 agonisti.  Formula fenoterols

Farmakoloģiskās iedarbības fenoterols

Fenoterolu ietekme uz bēta2 adrenoreceptoru. Par šo zāļu darbības mehānisms ir tieši saistīta ar aktivizēšanu katalizatora konversijas ATP, kas izraisa pieaugumu un paātrinājuma veidošanās c-AMP, kas samazina koncentrāciju kalcija muskuļu šūnu organellās, kas nodrošina to samazināšanu.

Piemērojot fenoterols, kā bronhodilatatoru un palielina apjomu bronhos, plūdmaiņu apjomu un palielina ātrumu elpošanu.

Produkta veids

Fenoterolu ražots tablešu formā, aerosolu, risinājumus ieelpošanai, injekcijas un infūzijas veidā.

Indikācijas

Saskaņā ar norādījumiem, fenoterola piemērota ieelpojot gadījumā bronhiālās astmas, hroniska bronhīta, spastiska bronhīta, par astmas profilaksei, pēc fiziskās aktivitātes sagatavošanā pirms ievadīšanas citām narkotikām.

Arī fenoterols izmanto bronhodilācija testam pētījumā elpošanas funkcijas. To lieto arī dzemdniecībā ar draudiem priekšlaicīgas dzemdības vai aborts draudiem pēc 4 mēnešu laikā.

Instrukcijas fenoterols: kā izmantot

Saskaņā ar norādījumiem fenoterols ieelpojot šīs zāles, lai atvieglotu bronhu spazmas vienu devu no 0, 2, biežums ieelpojot ir ne vairāk kā 3 stundas. Par novēršana astmas lēkmes masu devu 0, 2 g trīs reizes dienā, bērniem, tas ir novērsts un ir 0, 1 g un likmi ne vairāk kā 4 reizes dienā.  Par inhalācijām fenoterols risinājums

Blakusparādības fenoterols

Fenoterolu var izraisīt dažādas blakusparādības sirds-asinsvadu sistēmu, piemēram, sirdsklauves, tahikardija, centrālajā nervu sistēmā (nemiers, trīce, nervozitāte), no gremošanas trakta (slikta dūša, vemšana), izmaiņas vielmaiņas, proti, palielinās to glikozes līmenis asinīs.

Fenoterolu var arī izraisīt blakusparādības elpošanas sistēmā, pastiprināta svīšana, nespēks, un dažreiz alerģiskas reakcijas.

Saskaņā ar pārskatiem fenoterols jāņem ar īpašu piesardzību pacientiem ar cukura diabētu, ja Jums ir bijusi sirdslēkme.

Kontrindikācijas

Saskaņā ar instrukcijām fenoterols nav jāņem gadījumā slimību obstruktīvu kardiomiopātiju, tahiaritmija, tireotoksikozi. Ja lieto dzemdniecībā jābūt uzmanīgiem, ja sirds slimības, vairākaugļu grūtniecības, intrauterīnās infekcijas.

Яндекс.Метрика