Ferezol

Ferezol - medikamenti ar mumificēts un cauterizing rīcību.

Struktūra un sastāvs Ferezola

Izgatavošanas risinājums  Iepakošanas Ferezol
 paredzētas izmantošanai ārpus telpām. 100 g šķīduma, kas satur šādas aktīvās sastāvdaļas:

  • Tricresol 40 g;
  • Fenols '60

Laikā tumša stikla pudelēs 100 g, komplektā ar aplikatoru.

Tā vietā noņemts no ražošanas narkotiku Ferezol šodien izdeva savu uzlaboto formulu - gatavošanas Verrukatsid® ka ZAO "Retinoīdiem" noskaidroti orto - un paracresol, saglabājot tikai galvenā aktīvā princips - krezols. Tā rezultātā, narkotika ir kļuvusi aktīvāka, un, lai sasniegtu to pašu efektu ir jālieto mazākās devās, tāpēc - tas ir mazāk toksiski. Turklāt Verrukatsid® ir ērts iepakojuma aplikatoru.

Farmakoloģiskā darbība

Saskaņā ar instrukcijām Ferezol koagulācija proteīnu ādas, ir cauterizing efektu.

Indikācijas Ferezola

Ferezol saskaņā ar norādījumiem, kas norādīti šādos gadījumos:

  • papilomas;
  • Dry kukurūza;
  • zoles, diegveidīgs un kopīgas kārpas;
  • keratomas;
  • dzimumorgānu kārpas.

Kontrindikācijas

Ferezol kontrindicēta noņemšanai dzimumzīmēm, ja paaugstināta jutība un bērniem līdz septiņiem gadiem.

Tā tiek aizliegts piemērot risinājumu ādas virsmas par vairāk nekā 20 kvadrātmetru. cm., kā arī bojājumi, kas atrodas uz gļotādām un sarkanā robežas lūpām.

Dozēšanas un devu režīms Ferezola

Saskaņā ar instrukcijām Ferezol paredzēts tikai ārīgai lietošanai. Piesakies narkotiku vai analogu Ferezola bojātas ādas laukumiņš izmantojot aplikatoru, novēršot tās saskari ar veseliem blakus rajonos, kā arī gļotādu.

Par diegveidīgs kārpas un papillomu mazo (2 mm lieliem) Ferezol piemēro atsevišķi.

Mazajiem kārpu, papillomu lielākiem (2-3 mm lieliem) formulējums tiek piemērots trīs vai četras reizes, padarot pārtraukuma žāvēšanas piemēroto risinājumu.

Pirms izdzēst ar šķīdumu, zoles kārpas, kārpas ar blīvu virsmu sasprēgājušas rokas, sausā kukurūza, keratomas, noņemt no virsmas visus ragveida slāņi. Tas prasa vairākas stundas, lai radītu viņiem keratolītiska ziedi, piemēram, salicilskābes 10%. Pēc šī sadaļa ir klāta ar ietaukotā plastmasas wrap vai saspiest papīra un marles saiti uz lūdzu. Jūs varat aizzīmogot zemes apmetums.

Pēc izņemšanas pārsēju vai ģipša ādu vajadzētu tvaicēt karstā ziepjūdenī un soda desmit minūtes un noņemt visus ragveida slāņi (pārgriež knaibles vai nagu griešanas). Pēc āda ir sausa, jāpiemēro Ferezol vairākas reizes ik pēc 4-5 minūtēm žāvēšanu.

Dry kukurūzas un keratomas pietiekami rīkoties Ferezolom, atsauksmes, trīs vai četras reizes, veicot nelielas pauzes žāvēšanai lietišķo risinājumu.

Kārpas uz pēdām un plaukstām ārstēti ar 7-10 reizes ar īsu intervālu žāvēšanai piemēroto risinājumu.

Izvairīties  Ferezol flakons
 dedzināt apkārtējo ādu ar atkārtotu narkotiku lietošanu vai analoga Ferezola, ieteicams ieziest ar cinka pastu. Pēc tam, kad pēdējā žāvēšanas piemērots slānis šķīdums cinka pastas var noņemt ar sausu marles pad.

Tas nav ieteicams, lai novērstu savas kārpas. Viņu attieksme un turpmāka likvidēšana Ferezolom notika ārstēšanas telpā ar urologs vai dermatologa. Šajā gadījumā piemēro narkotiku vienreiz vai divreiz ar intervāliem, žāvēšanai šķīduma.

Ja nepieciešams, atkārtota ārstēšana var veikt pēc nedēļas pārtraukuma. Veikšana četriem vai pieciem ārstēšanu.

Blakusparādības Ferezola

Ferezol par atbildēm, var izraisīt alerģiskas reakcijas, ādas ap acīm apsārtums un pietūkums, kas parasti izzūd paši no sevis.

Zāļu mijiedarbība

Tas nav ieteicams ieziest ādu apstrādāto platību Ferezolom, kādi ziedes, jo no narkotiku sastāvdaļas ātri izšķīst ziede bāzē.

Pieteikums Ferezola grūtniecības un zīdīšanas laikā

Grūtniecības laikā būtu jāņem vērā ieguvumus un riskus mātei un auglim, piemērojot risinājumu.

Laikā laktācijas ir aizliegts izņemt veidošanos, kas atrodas uz rokām un krūtīm.

Uzglabāšanas nosacījumi

Zāles jāuzglabā cieši noslēgtā pudelē vēsā temperatūrā ne ilgāk kā piecus gadus.

Brīdinājumi

Lai izvairītos panākt risinājumu par gļotādu, jo īpaši attiecībā uz gļotādām acīm. Gadījumā, ja jums ir nepieciešams mazgāt platību ar lielu daudzumu ūdens un doties uz slimnīcu.

Aizliegtās pārsiešana gabali apstrādāti ar šķīdumu vai līmēšana apmetums. Kā uzskata Ferezol nevar piemērot atkal žāvēšanu iepriekšējā slāņa.

Neuzklāt risinājumu izglītību, kas atrodas stipri svīšana teritorijām un ādas krokās (starppirkstu telpās, anālais un cirkšņa burzīties), jo tas var izraisīt apdegumus veselu ādu, saskaroties.

Gadījumā, ja jums ir nepieciešams piemērot sadzīšanu apdegumiem un protivoozhogovye fondiem.

Яндекс.Метрика