Fermenkol

Fermenkol fermentus protivorubtsovy kosmētikas sagatavošana jaunās paaudzes. Atsauksmes Fermenkol apstiprina augstu ārstēšanas efektivitāti un ātrumu narkotiku.

Preparāti  Gel Fermenkol
 Kontratubeks, Lidaza - Fermenkol kolēģiem.

Struktūra un sastāvs

Fermenkol ir unikāls ferments kompozīcija saskaņā ar 9. collagenolytic proteāzes ar molekulāro masu no 20 līdz 100kDa, kas iegūts no gremošanas orgānu jūras bezmugurkaulnieku.

Produkts nesatur vairāk piemaisījumus (pigmenti, polisaharīdus, lipoproteīnu).

Zināms release veido Fermenkol:

  • Elektroforēzes Komplekts, kas ietver kompleksu kolagenāzi veidā sausā aktīvās vielas - higroskopisks pulveris gaismas dzeltens ciets (4 mg) un solaktina - speciālo līdzekļu veidā caurspīdīgā šķidruma sagatavošanai enzīmu šķīdumu (40 ml).
  • Fermenkol kā gēla (caurspīdīgu zemes). Viens grams gela satur 0, 1 mg kolagenāzi - galvenā aktīvā sastāvdaļa narkotiku.

Farmakoloģiskās iedarbības Fermenkol

Saskaņā ar instrukcijām Fermenkol izpaužas kā vispārējs proteolītiskai un collagenolytic aktivitāti. Fermenkol ir spēja hidrolīzei atsevišķās aminoskābēm ir tipiski hipertrofisku un keloīdu rētas zarotas molekulu patoloģiskā kolagēna hub Samaisa un iepakošanas. Liekā kolagēna iznīcināšana ir atjaunot struktūras un šķidruma un elektrolītu līdzsvara rētaudi.

Indikācijas Fermenkol

Atsauksmes Fermenkol apstiprina, ka zāles var izmantot, lai koriģētu rētas un novērst to attīstību dažādās jomās kosmetoloģijas un operācijas (pēc apdegumu un pēc ķirurģiskas rētas, pinnes ārstēšana, kā arī korekciju ietekmi pinnes).

Saskaņā ar instrukcijām Fermenkol jāizlieto triju nedēļu laikā pēc tam, kad apdegums, traumas vai operācijas.

Dozēšanas instrukcijas Fermenkol

Zāles var ievadīt ar rētaudi cauri pieteikumu, fonoforēze un elektroforēzi.

Pieteikums - vislētākie mājas metode pieteikuma Fermenkol. Par šo procedūru Fermenkol pulveris jāizšķīdina 40-50 ml normālas sālsūdeni vai destilētu ūdeni. Samitrinātu drānu iegūtais šķīdums jāpievieno jomā rētas apmēram pusstundu. Procedūra jāveic vienu vai divas reizes dienā uz mēnesi. Ja nepieciešams, atkārtojiet ārstēšanu.

Pirms izmantot želeju Fermenkol nepieciešams tīrīt bojāto ādas apvidu īpašas kosmētiku. Viegli piemērot želeja (neberziet). Šī procedūra jāveic divas vai trīs reizes dienā uz mēnesi. Pārtraukums starp kursiem -10-16 dienas.

Spriežot pēc pārskatiem Fermenkol, vislabākie rezultāti tiek novēroti ārstēšanā narkotikas, ja to lieto, izmantojot elektroforēzes vai fonoforēze.

Kad fonoforēze  Komplekts fermentatīvā korekcijas Fermenkol
   Visi apstākļi tiek radīti dziļāku iekļūšanu collagenolytic fermentu skartajiem ādas apvidiem. Pirms procedūra nepieciešama, lai attīrītu ādas apvidu īpašas kosmētiku. Ievadīšanas veids: enerģijas plūsmas blīvums ne vairāk par 300 mW / cm² pie fonoforēze ar ekstremitāšu un ķermeņa, un mazāks par 200 mW / cm² pie fonoforēze jomā sejas. Iedarbības ilgums apmēram piecas minūtes katru zonā. Procedūra ir jāizmanto 10-12 reizes dienā, tajā pašā laikā. Pārtraukums starp kursiem -10-16 dienas.

Lai elektroforēzes saskaņā ar instrukciju Fermenkol pulvera atšķaidītā kālija hlorīda šķīdumu (1% ūdens šķīdums), lai koncentrācija šķīdumā, 1 mg / ml, un pēc tam šķīdumu atšķaida ar vāju sālsskābes šķīdumu. Samitrināt marles Fermenkol iegūtā šķīduma (ar koncentrāciju no 0, 2 mg / ml), piemērot to rētas laukums un izmanto elektroforēzes procedūrām. Administrācija jāsāk pie anoda pie strāvas blīvumu ne vairāk par 0, 05 mA / cm² pie lokalizācijas rēta uz sejas, un ne vairāk par 0, 1 mA / cm² elektroforēzes ekstremitāšu un rumpja laikā. Procedūra būtu primenyat10-15 reizi dienā vienā un tajā pašā dienas laikā. Pārtraukums starp kursiem - 10-15 dienas.

Kontrindikācijas

  • atrofiskas rētas un hypotrophic;
  • idiosinkrāzija kolagenāzes.

Tā Fermenkol satur aktīvus fermentus ādā hipersensitivitātes narkotikas var izraisīt tās apsārtumu, kas parasti iet tūlīt pēc lietošanas pārtraukšanas narkotiku. Tas nav ieteicams lietot narkotikas, lai labotu strijas.

Яндекс.Метрика