Ferropleks

Ferropleks - zāles ir stimulējošs asinsradi.

Rīks ir pieejams  Iepakošanas Ferropleks
 in zāļu formas: tabletes, tabletes, apvalkotās tabletes, un pastāvīgi izdala pārklājumu.

Aktīvās vielas saskaņā ar instrukcijām Ferropleksa ir dzelzs sulfāta heptahidrāts un askorbīnskābe. Auxiliary sastāvdaļas preparāta tiek parādīti laktozes monohidrātu (84 mg), kartupeļu cieti (20 mg), talku (4, 5 mg), saharozi (4, 5 mg), želatīns (3 mg) un stearīns (4 mg). Sastāvā saharozi Ferropleksa apvalks (125, 8 mg), magnija oksīds (16, 6 mg), talks (46, 5 mg), augu eļļu (6, 3 mg) un gumija arābu (akācija) - 4, 8 mg.

Farmakoloģiskā darbība

Kā kombinēts preparāts Ferropleks kompensē trūkumu dzelzs organismā un tās komponentu askorbīnskābe uzlabo uzsūkšanās vielu no kuņģa-zarnu trakta - galvenokārt no distālās tievajās zarnās. Samazinot dzelzs saturs organismā palielina intensitāti absorbcijas mikroelementu.

Indikācijas Ferropleksa

Saskaņā ar instrukcijām Ferropleks iecelti kā profilaktisku līdzekli ar akūtu vai hronisku asins zudumu laikā klātbūtnē dzelzs deficīts grūtniecības laikā, laktācijas, nelīdzsvarota un nepietiekama uztura (tostarp, klātesot divpadsmitpirkstu zarnas čūlas un kuņģa). Turklāt saskaņā ar piezīmēm pārskatīšanas Ferropleksu, zāles ir efektīvs atveseļošanās periodā pēc smagas slimības intensīvu augšanu organismā, kā arī hronisku caureju laikā.

Kontrindikācijas

Ferropleks un analogi narkotikas nav ieteicams lietot, ja paaugstināta jutība uz līdzekļiem sastāvdaļu asiņošana, paaugstināts dzelzs līmenis organismā (hemochromatosis, gemosideroze) ar aplastisko anēmiju (pārkāpjot mehānisma dzelzs izmantošanas) pēc kuņģa rezekcijas, bērniem līdz 12 gadu vecumam. Pēc atsauksmēm Ferropleks veiksmīgi lietot grūtniecības un zīdīšanas periodā.

Blakusparādības Ferropleksa

Dažas no blakusparādībām Ferropleksa un analogu būt vemšana, slikta dūša, caureja vai aizcietējums, ēstgribas zudums, gastralgia, alerģiskas ādas izpausmes. Ja pārdozēšana var izpausties līdzīgi simptomi. Ārstēšana tiek veikta šādi: kuņģa mazgā ar 1% ūdens nātrija bikarbonāts, ietvaros saņem deferoksamīna, pienu un jēlu olu, starpniecību saistošs no dzelzs jonu kuņģa-zarnu traktā un to turpmāku likvidēšanu.

Dozēšanas Ferropleksa

Tabletes un dražejas  Drops Ferropleks
 Ferropleksa, saskaņā ar norādījumiem, kas pieņemti mutiski, noskalo ar 100 ml dzeramā ūdens pusstundu pirms ēšanas - nav šķidrums. Standarta pieaugušo deva Ferropleksa ir 100-200 mg / dienā ārstēšanai, profilaksei un uzturošo terapiju - 100 mg / dienā.

Brīdinājumi

Saskaņā ar atsauksmēm Ferropleksu zāles ir efektīva tikai tad, ja dzelzs nepietiekamība, anēmija citas etymologies terapeitiskās rīcības līdzekļi nespēja. Ieteicams izvairīties no vienlaicīgas lietošanas Ferropleksa ar citām zālēm, kas satur dzelzi, lai izvairītos no riska pārdozēšanas. Vienlaikus ņemot Ferropleksa iespējamo iekrāsošanu ekskrementi melna.

Narkotiku uzsūkšanos mazina olas dzeltenumu, tēja, D penicilamīnu, tetraciklīni un antacīdiem, kas satur magnija un kalcija sāļi.

Šī rokasgrāmata nav paredzēta, lai Ferropleksu par norīšanas bez ārsta konsultācijas.

Яндекс.Метрика