Ferrum Lek

Ferrum Lek - aģents ārstēšanai dzelzs deficīta anēmija.

Farmakoloģiskās īpašības

Ferrum Lek atbilstoši norādījumiem  Tabletes Ferrum Lek
 Tā pamatā ir hidroksīdu polymaltose kompleksā trivalentā dzelzs. Šis aktīvais aģents ir lielmolekulārs nevar absorbēt ar difūzijas vai koncentrācijas gradientu. Veidojot hidroksīda polymaltose dzelzs komplekss ir līdzīgs feritīna - dabiski ķermeņa sarežģītās sostoyaschimiz dzelzs un olbaltumvielu daļām.

Šie analogi atšķiras no divvērtīgo Ferrum Lek ir tās priekšrocības - zāles tiek aktīvi transportēts caur gļotādu, un tas ir neiespējami iesūkšanas pārsniedz - ķermeņa iet tikai dzelzs daudzumu, kurā pastāv nepieciešamība. Zāles nav kaitīga ietekme uz gļotādām un atņemtas okislitelnyhsposobnostey dzelzi.

Organismā dzelzs izmanto būvniecībā hemoglobīna kaulu smadzenēs, muskuļu olbaltumvielu un audu fermentu. Hemoglobīns nes skābekli uz audiem un oglekļa dioksīdu no tiem.

Narkotiku Ferrum Lek ātri nonāk asinsritē, kad lieto iekšķīgi, iemērc galvenokārt divpadsmitpirkstu zarnā. Asinīs, tas saistās ar transporta olbaltumvielu transferīna un izplatās audos. Saistībā ar ķermeņa Ferrum Lek ir stabila un neizdala jonus dzelzs. Izvadīšana notiek caur viņa zarnās.

Produkta veids

Saskaņā ar instrukcijām Ferrum Lek tiek ražots formā košļājamās tabletes, injekcijas un sīrupu iekšpusē.

Indikācijas Ferrum Lek

Zāles ir paredzēts, lai ārstētu no dzelzs deficīta stāvokļu, kas saistīti ar palielinātu patēriņu vai nepietiekamas devu dzelzs organismā. Tāpat skaidrs, dzelzs deficīta narkotiku novērš latentums viņa trūkums, kad klīniskās izpausmes anēmijas nav, bet ar palīdzību laboratorijas testu var atklāt samazināt dzelzs.

Labas atsauksmes par Ferrum Lech iegūti, lietojot to grūtniecības laikā, lai novērstu anēmija.

Kontrindikācijas

Saskaņā ar instrukcijām Ferrum Lek nevar veikti pārmērīga dzelzs saturs organismā (hemochromatosis), ja konstatēta pastiprināta jutība pret narkotikām, ja ir zināms, ka nav anēmija sakarā ar dzelzs deficīts (hemolītisko, vitaminodefitsitnaya). Ja ceļš ir bojāts izmantošana dzelzs (piemēram, tas patērē dažas baktērijas infekcijas slimības vai saindēšanās ar svinu) zāles nedrīkst lietot arī.

Lietošanas instrukcijas Ferrum Lek

Laikā vai pēc ēšanas, uzdzerot ūdeni vai sulu tabletēs narkotiku pieņemts. Tabletes var košļāt vai norīt veselu.

Ārstēšanai dzelzs deficīta anēmiju ņemt 1 tablete 2-3 reizes dienā. Ārstēšanas ilgums vidēji 3-4 mēnešus, var atšķirties atkarībā no līmeņa hemoglobīns. Hemoglobīns ir ieteicams, lai kontrolētu ārstēšanas laikā ik pēc 10-14 dienām. Sasniedzot savu parasto līmeni, lai turpinātu veikt Ferrum Lek vēl papildus 6-8 nedēļas pusi devas. Tas ir nepieciešams, lai papildinātu audu dzelzs uzkrājumu.

Bērni izraudzīties  Sīrups Ferrum Lek
 zāles formā ar sīrupu. Kā uzskata Ferrum Lek sīrupā kā maziem bērniem, jo ​​par patīkamu garšu. To var pievienot mākslīgajiem maisījumiem zīdaiņiem vai sajaukt ar sulu. Līdz 1 gadam devai sīrupa 2, 5-5 ml dienā no 1 līdz 12-5 līdz 10 ml, vairāk nekā 12 gadus 10-30 ml dienā.

Ja laboratorijas testi atklāja latentais dzelzs deficīts, likme piesātinājuma organisma tas ir 1-2 mēneši. Bērniem no 1 līdz 12 gadiem, lai novērstu to veikt sīrups Ferrum Lek 2, 5-5 ml dienā, vairāk nekā 12 gadiem un pieaugušajiem - 1 tablete vai 5.10 ml sīrupa dienā.

Šķīdumā narkotiku injicē intramuskulāri 1 reizi dienā (intravenozi Kontrindicēts). Raksturīgi, parenterāla ievadīšana dzelzs un citu analogu Ferrum Lek ir nepieciešama gadījumos smagu anēmiju, ir nepieciešams ātri paaugstināt asins hemoglobīna līmenis, piemēram, pirms operācijas vai ja šķelto dzelzs uzsūkšanos zarnās.

Lai identificētu iespējamo neiecietību, pirms pirmās terapeitiskās devas testa devas ievadīšanas ½. Ja, pēc ne atbildot ieviešanu, 15-30 minūtes atlikušo devu ievada. Šīs narkotikas uz kursu un ieviešanu apmēru aprēķina pēc īpašas formulas.

Blakusparādības Ferrum Lek

Kā uzskata Ferrum Lek var izraisīt sliktu dūšu, sāpes vēderā, vemšana, caureja vai aizcietējums, galvassāpes, drudzis, reibonis, pazemināts asinsspiediens. Parenterālas ievadīšanas var būt anafilaktiskas reakcijas vai vietējie iekaisuma izmaiņas - apsārtums, infiltrācija.

Ārstēšana ar krēslu krāsotas melnā laikā.

Яндекс.Метрика