Finalgel

Finalgel - zāles no nesteroīdiem pretiekaisuma līdzekļiem grupu, ko izmanto lokāli. Sagatavošana ietver Iepakošanas Finalgel
 Aktīvā viela - piroksikāma. Zāles ir pretsāpju iedarbība, mazina tūsku, iekaisumu, kā arī samazina trombocītu agregāciju. Sakarā ar augsto efektivitāti narkotiku atsauksmes Finalgele pozitīvs.

Finalgelya darbības mehānisms ir samazināt veidošanos iekaisuma mediatoru (arahidonskābes), kolagēna (stimulē trombocītu agregāciju) samazināja ražošanu lizosomālo fermentiem.

Pēc vienu pieteikumu Finalgelya zem pārsēja par summu 0 20 mg, 5% no gēla maksimālā koncentrācija plazmā tiek sasniegta pēc 26 stundām. Kad ādas piemērošana 6-62% absorbē aktīvo vielu. Pussabrukšanas Finalgelya - 46 stundas.

Indikācijas Finalgelya

Norādījumus, lai Finalgelyu satur šādas ziņas:

 • iekaisuma un deģeneratīvas patoloģijas locītavu, kaulu, saišu aparāta (ankilozējošo spondilītu, bursīts, artrīts, osteoartrīts, JRA, saldēti plecu, tendosinovītu, reimatoīdā artrīta, tendinīts);
 • pārsprieguma, stiepjas muskuļi, saites;
 • Slēgti traumas muskuļu un skeleta sistēmas, kopā ar tūsku, sāpes;
 • sporta traumas;
 • sastiepumiem;
 • zilumi.

Kontrindikācijas Finalgelya

Saskaņā ar instrukcijām Finalgelyu, kontrindikācijas tās lietošanai ir:

 • idiosinkrāzija piroksikāmu;
 • alerģiska reakcija uz citiem NPL vēsturē;
 • nieru mazspēja;
 • vecums līdz 14 gadiem.

Finalgel jālieto piesardzīgi alerģisku rinītu, bronhiālo astmu, atkārtotas deguna polipozes, deguna blakusdobumu, hroniskas plaušu slimības, hroniskas plaušu infekcijas.

Dozēšanas Finalgelya

Finalgel lieto ārīgi. Ar nelielu daudzumu gēla (- vidējais deva - 1 g aktīvās vielas daudzums ir iekļauta gēla tilpuma lazdu riekstu), kas lēni uzsūcas cietušajā reģionā. Atkārtojiet 3-4 reizes dienā. Ārstēšanas ilgums ir atkarīgs no klīniskās gadījumā simptomu smagums, vidējais rādītājs ir 2-4 nedēļas. Lai uzlabotu absorbcija gelu var piemērot saskaņā ar pārsēju. Neattiecas narkotiku uz bojātas ādas un vaļējām brūcēm.

Blakusefekts

Lietojot Finalgelya reti minēja izskatu ādas kairinājuma (nieze, apsārtums, pīlings, dedzināšana), alerģiskas reakcijas.

Grūtniecība Finalgelya

Pieteikums Finalgelya Gel Finalgel
 un unikāla I-II grūtniecības trimestrī ir kontrindicēta. Piesardzības pasākumi būtu noteikts Finalgel zīdīšana kā narkotikas nokļūst mātes pienā.

Mijiedarbība ar citām zālēm

Kad lietots atbilstoši norādījumiem Finalgelya nav atzīmēts tās mijiedarbību ar citām zālēm.

Pārdozēt

Lietojot devas, kas pārsniedz maksimāli pieļaujamo, atzīmēja izskatu galvassāpes, slikta dūša, simptomi kuņģa-zarnu traktā. Ļoti retos gadījumos var attīstīties intersticiāls nefrīts ar funkcionālā nieru mazspēja un nefrotiskais sindroms. In Pārdozēšanas Finalgelya nekavējoties jāpārtrauc to lietot un meklēt medicīnisko palīdzību.

Uzglabāšanas nosacījumi

Narkotiku Finalgel jāuzglabā istabas temperatūrā.

Atbrīvošana zāļu veidā

0, 5% gels ar cauruli '35

0, 5% gels 50 g caurulē

Atsauksmes Finalgele

Sakarā ar augsto farmakoloģisko aktivitāti un ātru sasniegšanu klīnisko efektu Finalgele atsauksmes no pacientiem un ārstiem ir pozitīvi.

Analogus Finalgelya

Ir šādi analogi Finalgelya: Vero piroksikāmu, piroksīns, Kalmopirol, piroksikāmu, Piroksifer, Revmoksikam, Revmador, SANICON, Velden Feldoral Sediq, Hotemin.

Pirms izmantot Finalgelya vajadzētu konsultēties ar savu ārstu.

Яндекс.Метрика