Finasta

Finasta (starptautiskais nosaukums - Finasteride) pieder grupai testosterona inhibitoru, kas novērš veidošanos audzēju. Narkotiku bloķē augšanu prostatas audu un ir efektīvs, lai ārstētu hiperplāzija.

Pozitīvas atsauksmes  Iepakošanas Finasta
 Finasta saņēma gan ātrās iedarbības zāles ar minimālu risku blakusparādību.

Struktūra un sastāvs

Galvenā aktīvā sastāvdaļa - 5 mg finasterīds.

Palīgmateriāli sastāvdaļas: laktoze, kukurūzas ciete, docusate nātrija, magnija stearāts.

Finasta pieejamas 5 mg tabletēm, plēves pārklājumu. No katras tabletes apvalks sastāv no titāna dioksīda, propilēnglikols, hipromeloze, talks.

Farmakoloģiskās iedarbības Finasta

Finasta ir hormonālo narkotiku ar pretvēža un pretiekaisuma iedarbību. Narkotiku samazina koncentrāciju DHT līmeni asinīs un audos 20-24 stundu laikā pēc ievadīšanas.

Finasterīds bloķē ietekmi testosterona, kura mērķis ir veicināt audzēju rašanos. Laikā terapeitisko iedarbību prostatas lielumu samazina un palielina caurlaidību urīnceļu.

Pretaudzēju efekts tiek sasniegts 3-5 mēnešos, ņemot Finasta. Pēc 6-7 mēnešiem ņemot narkotiku obstrukcijas urīnceļu ir pilnīgi likvidētas.

Labas atsauksmes Finasta ir kā narkotika efektīvi novērš simptomus labdabīgas prostatas hiperplāzijas.

Aktīvās vielas Finasta neietekmē asins lipīdu, kortizola, estradiola un tiroksīna asins plazmā. Biopieejamība ir 80-82%. Maksimālā koncentrācija asinīs Finasta sasniegta 2-4 stundu laikā pēc zāļu ieņemšanas. Produkts veido plurālismu aktīvo metabolītu un izdalās ar urīnu un fekālijām.

Indikācijas

Finasta parakstītas ārstēšanai labdabīgas prostatas hiperplāzijas (labdabīgs tips), un novēršot attīstību hiperplastisku procesu pēc dažādām infekcijas slimībām.

Lietošanas instrukcijas Finasta

Saskaņā ar instrukcijām Finasta nepieciešams uzņemt 5 mg 1-2 reizes dienā. Vidējais ārstēšanas kurss ir 5-6 mēneši. Pilnīga izzušana simptomiem hiperplāzijas 60% pacientu pēc ieņemšanas rodas 10-12 mēnešu laikā.

Laika periodā no ārstēšanas ir nepieciešams, lai pastāvīgi uzraudzītu statusu prostatas, nepalaist garām vēzi.

Instrukcijas Finasta nosaka ārstēšanas kursu, lai veiktu diagnostikas procedūras un izslēgt slimības klātbūtni pacientam, stimulējot attīstību audzēju.

Finasta teratogēns, tāpēc nevajadzētu ordinēt sievietēm reproduktīvā vecumā un grūtniecības un zīdīšanas laikā.

Kontrindikācijas

Kontrindikācijas iecelšanu  Tabletes Finasta
 Finasta ir paaugstināta jutība un neiecietību uz narkotiku, grūsnības, laktācijas komponentiem, bērniem līdz 18 gadu vecumam, obstruktīva uropātiju veida vēzi.

Piesardzības pasākumi narkotiku lieto pacientiem ar aknu un nieru mazspēju, kā arī gados vecākiem pacientiem.

Blakusparādības Finasta

Finasta parasti labi panesama un nekādas nopietnas blakusparādības.

Dažos gadījumos, jūs varat ginekomastija, samazinājās libido, paaugstināts asinsspiediens, impotence, palielināts testosterons, slikta dūša, vemšana, reibonis.

Hroniska administrācija Finasta var parādīties alerģiska reakcija - nātrene, izsitumi uz ādas, nieze, tūska, dermatīts.

Яндекс.Метрика