Finlepsin

Finlepsin - Izstrādājumi pretepilepsijas medikamentu ir arī garastāvokļa stabilizators, antidiurētiskā, antimanic Iepakošanas finlepsin
 un pretsāpju (neiralģija) ietekme .  Produkts satur aktīvo vielu - karbamazepīnu .  Finlepsinum darbības mehānisms ir blokāde nātrija kanālu, tādējādi stabilizējot membrānu neironiem, nomāca rašanos sērijas biti neironiem samazinājās sinaptiskā neironi turot .  Narkotiku samazina atbrīvošanu glutamāta, var palielināt samazināto krampju slieksni, samazinot risku, epilepsijas lēkmi .  Finlepsin izlabo personības izmaiņas, kas saistītas ar epilepsiju, kā rezultātā palielināt komunikācijas prasmes pacientu un uzlabot viņu sociālo adaptāciju .  Narkotika ir efektīvs neiropātiskas sāpes, pēctraumas parestēzija, postherpētiska neiralģija .  Kad alkohols izstāšanās finlepsin izraisa pieaugumu sliekšņa konvulsīvs gatavību pieaugumu, samazina trīce, aizkaitināmība, kustību koordinācijas traucējumi .  Sāpes trīszaru neiralģijas ātri pietauvots pie uzņemšanas finlepsin .  Norāde par narkotiku ir arī bezcukura diabēts, kurā finlepsin noved pie samazināšanos urīna izdalīšanās, samazinājās slāpes, ūdens līdzsvars kompensācija .  Antimanic efekts finlepsin attīstās pēc aptuveni 10 dienām .

Pozitīvas atsauksmes par finlepsin balstīta uz augstu efektivitāti narkotiku. Finlepsin attiecas uz zāļu izvēles ar epilepsijas ārstēšanā. Ilgstoša forma narkotiku palīdz uzturēt stabilu koncentrāciju plazmā karbamazepīna, kā rezultātā samazinās saslimstība ar komplikāciju ārstēšanas un palielina ārstēšanas efektivitāti pat mazākās devās finlepsin.

Indikācijas finlepsin

Saskaņā ar instrukcijām finlepsin, norādes par tā lietošanu ir:

 • Epilepsijas (ieskaitot darba kavējumi, gausa, mioklonisko krampju);
 • idiopātiska trīszaru nerva neiralģija;
 • tipiska un netipiska trīszaru nerva neiralģija, izraisīja multiplā skleroze;
 • idiopātiska neiralģija glossopharyngeal nervu;
 • akūtas mānijas valstis (monoterapijā vai kombinētā terapijā);
 • faznoprotekayuschie afektīvo traucējumu;
 • alkohola abstinences sindroms;
 • centrālā bezcukura diabēts;
 • polidipsija un poliūrija neirohormonālu izcelsmi.

Kontrindikācijas finlepsin

Norādījumus, lai finlepsin apraksta šādu kontrindikācija tā izmantošanas:

 • paaugstināta jutība pret karbamazepīnu;
 • pārkāpums kaulu smadzeņu asinsradi;
 • akūts neregulārs porfīrija;
 • vienlaicīga saņemšana MAO inhibitoriem;
 • AV-bloks.

Jāievēro piesardzība, kad finlepsin dekompensēta sirds mazspēja, ADH hipersekrēcija sindroms, hipopituitārismu, virsnieru mazspēja, hipotireoze, aktīvu alkoholisms, vecumu, aknu mazspēja, paaugstināts acs iekšējo spiedienu.

Blakusparādības finlepsin

Reģistrēta šādas blakusparādības, kas rodas no pieteikuma finlepsin:

 • Nacionālā asambleja: reibonis, galvassāpes, koncentrēšanās grūtības, halucinācijas, parestēzija, Hiperkinēzes, unmotivated agresija;
 • no kuņģa-zarnu trakta: slikta dūša, vemšana, palielināts aknu transamināžu;
 • No KMK: palielinājumu vai samazinājumu asinsspiediens, palēnināta sirdsdarbība, traucēta AV-vadīšanas;
 • No hemopoiesis sistēmas: samazināšanos skaita neitrofilu, balto asinsķermenīšu, trombocītu;
 • nierēm: oligūriju, hematūrija, nefrīts, tūsku, nieru mazspēja;
 • respiratori pneimonija;
 • par daļu no endokrīnās sistēmas: palielināšanos prolaktīna līmeņi kopā ar galaktoreja, ginekomastija, līmeņa izmaiņas vairogdziedzera hormoni;
 • Citi: alerģiskas reakcijas, ieskaitot Stīvensa-Džonsona sindromu.

Liels skaits blakusparādības ir iemesls negatīvajām atsauksmēm finlepsin no pacientiem. Novērstu to rašanos vai smagums var tikt samazināts, ja to izmanto saskaņā ar instrukcijām finlepsin piemērotā devā un stingrā mediķu uzraudzībā.

Lietošanas, dozēšanas finlepsin

Finlepsin izstrādātas Tabletes finlepsin
 iekšķīgai lietošanai. Sākuma deva pieaugušajiem ir 0, 2-0, 3 grami dienā. Pakāpeniski deva tiek palielināta līdz 1, 2, maksimālā dienas deva ir 1, 6 g dienas deva ir trīs vai četri, kas saņem ilgstošu formas - 1-2 soļus.

Devas finlepsin bērniem - 20 mg / kg. Līdz 6 gadu vecumam nelietojiet tabletes finlepsin.

Pieteikums finlepsin grūtniecības laikā

Uz stingri finlepsin var iecelts par II-III grūtniecības trimestrī.

Mijiedarbība ar citām zālēm finlepsin

Finlepsin nepieņemamu vienlaicīgu piemērošanu ar MAO inhibitoriem. Citi pretkrampju var samazināt pretkrampju rīcības finlepsin. Kopā ar uzņemšanu narkotiku valproiskābi var rasties traucējumi apziņas, koma. Finlepsin palielina litija toksicitātes narkotikām. Ar vienlaicīgu lietošanu makrolīdiem, kalcija kanālu blokatori, izoniazīds, cimetidīns ar finlepsin pieauga koncentrāciju plazmā pēdējo. Finlepsin samazina aktivitāti antikoagulantu un kontracepcijas.

Pārdozēt

In pārdozēšanas finlepsin var radīt aizskārumu apziņas, elpošanas nomākumu un sirds un asinsvadu sistēmu, pārkāpjot asiņu, nieru bojājumus. Therapy nonspecific: kuņģa skalošana, lietošana caurejas un enterosorbents. Sakarā ar augsto spēju narkotiku saistīties ar plazmas olbaltumvielām peritoneālo dialīzi un piespiedu diurēzi pārdozēšanu finlepsin nav efektīva. Groži hemosorbtion ogļu sorbentu. Maziem bērniem var veikt valūtas maiņas pārliešana.

Atsauksmes finlepsin

Sakarā ar augsto efektivitāti narkotiku, iespēja iecelšanu dažādās klīniskās situācijās finlepsin pozitīvas atsauksmes. Zāles ir efektīvs pretepilepsijas efektu pretsāpju iedarbība neiralģijas.

Analogus finlepsin

Šādi analogi finlepsin: Antinevral, Zagretol, APO-karbamazepīnu, Zeptol, Karbalepsin retard Karbapin, Mazepin, Karbasan retard Stazepin, Tegretol, Storilat, Epial.

Brīdinājumi

Pirms lietojot šīs zāles nepieciešams izpētīt sīkāk norādījumus finlepsin.

Izvēloties optimālās devas ir lietderīgi, lai noteiktu koncentrāciju plazmā karbamazepīna. Pēkšņs atsaukšana narkotiku spēj izraisīt konfiskāciju. Tas ir arī nepieciešams, lai kontrolētu aknu tramsaminaz iecelšanas finlepsin. Uz stingri finlepsin to var lietot pacientiem ar paaugstinātu intraokulāro spiedienu, bet tas ir nepieciešams, lai uzraudzītu šo rādītāju.

Яндекс.Метрика