Fiziotenz

Fiziotenz - Hipotensīvais narkotiku.

Farmakoloģiskā darbība

Pieteikums Fiziotenza  Iepakošanas Fiziotenz
 Tas noved pie stimulācijas maņu receptorus, kas ir iesaistīti tonizējošu refleksu un kontrolē simpātiskās nervu sistēmas. Aktivizēšana šiem receptoriem samazina narkotiku Fiziotenz perifēro simpātisks darbības un asinsspiedienu. Efektivitāte Fiziotenza pierādīta daudzos pētījumos: dubultmaskēts, randomizēts un placebo kontrolētā.

Saskaņā ar pārskatiem Fiziotenze tas atšķiras no citas simpatolītiskas antihipertensīvie mazāku iespējamību sedācija un sausa mute.

Produkta veids

Fiziotenz ražots tablešu formā, kas pārklātas ar plēvi.

Indikācijas Fiziotenza

Galvenais indikāciju par Fiziotenza ir klātbūtne pacientam hipertensijas.

Instrukcijas Fiziotenza: kā izmantot

Saskaņā ar instrukcijām Fiziotenza narkotiku lieto iekšķīgi, neatkarīgi no ēdienreizes. Parasti Fiziotenz un tā analogi tiek administrētas tilpumā 200 mikrogramiem dienā, maksimālā dienas deva ir 600 mg aktīvās vielas, maksimāli iespējamais reizes deva - 400 mikrogrami.

Ja iespējams pārdozēšana Fiziotenz, kas izraisa galvassāpes, miegainība, pazemināts asinsspiediens, ir ieteicams, lai atjaunotu asins tilpums ar šķidruma un dopamīna ieviešanu.

Pēc atklāšanas pacienta nieru mazspēju Fiziotenza dienas deva ir 200 mikrogrami, ja labu panesamību, un devas var sasniegt 400 mg.

Blakusparādības Fiziotenza

Fiziotenz var  Tabletes Fiziotenz
   izraisīt izmaiņas centrālajā nervu sistēmā, tas ir bieži reibonis, galvassāpes, miegainība, traucējumi, kas ir sirds un asinsvadu sistēmas (pārmērīga spiediena krišanos). Tas ir arī bieži sausa mute kā izcili pārstāvis pārkāpumiem gremošanas sistēmu.

Saskaņā ar pārskatiem Fiziotenze visbiežāk blakusparādības narkotiku Fiziotenz ir sausa mute, galvassāpes, reibonis, nespēks un miegainība.

Kontrindikācijas

Narkotika ir kontrindicēta Fiziotenz sinusa mezgla vājuma sindromu, ar smagu bradikardiju (zemas frekvences sirds sitieni), ar iedzimtu galaktozes nepanesību, kā arī palielināta jutība pret galvenā aktīvā sastāvdaļa narkotiku.

Saskaņā ar instrukcijām Fiziotenza medikamenti jālieto ar īpašu piesardzību pacientiem ar nieru mazspēju un pacientiem, kuriem tiek veikta hemodialīze.

Fiziotenz nedrīkst lietot pacienti līdz 18 gadu vecumam.

Ja zāles jūs nevarat atrast savu vietējo aptieku, jums vajadzētu pievērst uzmanību analoģijas Fiziotenza ar to pašu aktīvo sastāvdaļu: Moksogamma, moksonidīns, Moksoniteks, Sintija.

Яндекс.Метрика