Flebodia 600

Starptautiskais nosaukums zāļu Flebodia 600 - Diosmin (Diosmin).

Farmakoloģiskā darbība Flebodia 600

 30 tabletēm iepakojumā 600 Flebodia
 Aktīvā viela - diosmin (600 mg), ir efekts venozās samazina sastrēgumus vēnās, uzlabo to toni. Tajā pašā laikā, ka narkotikas palielina pretestību kapilāru, uzlabojot mikrocirkulāciju un limfodrenāžu. Pretiekaisuma iedarbība, normalizē asinsriti.

Farmakokinētika

Narkotiku ātri uzsūcas no kuņģa-zarnu trakta sāk konstatēti plazmā pēc apmēram 2 stundām. Maksimālā koncentrācija plazmā tiek pēc 5 stundām.

Narkotiku Flebodia 600 uzkrājas un tiek izplatīts vienmērīgi visos slāņos sienas dobās vēnas, jo mazāk izteikta grādu vēnās aknās, plaušās, nierēs un citos audos. Narkotiku uzkrāšanās un tā metabolīti vēnās sasniedz savu maksimālo līmeni pēc 9 stundām. Rakstiet galvenokārt urīnā - 79%, mazākā mērā ar izkārnījumiem - līdz 11% atlieku žulti.

Devas Flebodia 600 un lietošanas instrukcijas

Ārstējot hroniskas vēnu mazspējas vai lymphovenous un varikozas vēnas iecelt 1 tableti vienu reizi dienā. Visa Terapijas kurss ir 2 mēnešus. Klātesot hroniska lymphovenous neveiksmes, pavada pietūkums, sāpes, krampji - ārstēšana ilgst 3-4 mēnešus, diagnoze čūlu un trofikas izmaiņām Protams pagarināt līdz 6 mēnešiem vai vairāk, ar iespēju to atkārtošanās likmi pēc 2-3 mēnešu pārtraukuma.

Kad hemoroīdi akūtā fāzē 1 tabletei Flebodia 600 divas vai trīs reizes dienā 1 nedēļu, tad 1 tablete dienā. Ārstēšanas ilgums 1-2 mēneši.

Ārstējot tūskas sindroms grūtniecēm piešķirts 1 no viena tablete dienā. 2-3 nedēļas pirms gaidāmās dzimšanas pārtraukt lietot zāles.

Ja jūs neatbildētos devu Flebodia 600, vienu vai vairākas metodes pēc kārtas, nav nepieciešams pielāgot devu par turpmākajām pieņemšanām.

Indikācijas Flebodia 600

  • phlebeurysm;
  • mikrocirkulācijas traucējumi;
  • hemoroīdi;
  • lymphovenous nepietiekamība apakšējo ekstremitāšu.

Blakusparādības Flebodia 600

Blakusparādības ir retas un parasti ir īslaicīgas, neprasot pārtraukšana narkotiku vai īpašu papildu apstrādes. Vairumā gadījumu blakusparādības izpaužas veidā dispepsijas simptomus vai galvassāpes. Retos gadījumos var būt izpausme alerģiskas reakcijas.

Kontrindikācijas Flebodia 600

Neiecietība diosmina vai papildu sastāvdaļas narkotiku.  15 tabletēm iepakojumā 600 Flebodia

Tāpat kā lielākā daļa no viņa vienaudžiem, Flebodia 600 nav ieteicams lietot pacientiem līdz 18 gadu vecumam.

Flebodia 600 nav ieteicams zīdīšanas laikā.

Grūtniecība

Gaitā klīniskajos pētījumos neatklāja teratogēna iedarbība, tāpēc pieļaujams lietot narkotikas, lai ārstētu grūtniecēm.

Kombinācija ar citām zālēm

Nebija mijiedarbība Flebodia 600 ar citām zālēm.

Pārdozēt

Par 600 atsauksmes Flebodia pārdozēšanu ziņots.

Glabāšanas laiks

Trīs gadu laikā.

Uzglabāšanas nosacījumi Flebodia 600

Sagatavošanās Flebodia 600 uzglabāt istabas temperatūrā (26 ° C), izvairoties no saules gaismas.

Brīdinājumi

Akūtos uzbrukumiem hemoroīdi nav ieteicams monoterapijas Flebodia 600, zāles var lietot kopā ar citām zālēm.

Dati teikt par efektivitāti narkotiku ārstēšanai placentas nepietiekamības un profilaksei asiņošana, ko izraisa, izmantojot intrauterīna ierīces.

Яндекс.Метрика