Flemoklav Soljutab

Flemoklav Soljutab - antibiotiku plaša spektra narkotikas.

Farmakoloģiskās īpašības

Galvenā sastāvdaļa Flemoklav Soljutab - antibiotikas amoksicilīnu, kas ir antibakteriālas īpašības. Saskaņā ar prasību, zāles kavē vielmaiņas procesus šūnās baktērijas, tādējādi apspiež attīstību vitālo funkciju un Gram-pozitīvām un Gram-negatīviem mikroorganismiem.  Flemoklav Soljutab tabletes

Klavulānskābi savā struktūrā attiecas uz penicilīnu grupai. Tā ir vāja antibakteriāla iedarbība, aizsargā galveno aktīvo komponentu narkotiku amoksicilīna no sadalīšanai no biežākajiem staph baktērijām.

Indikācijas Flemoklav Soljutab

Flemoklav Soljutab lieto ārstēšanai un profilaksei ar augšējo elpošanas ceļu slimībām (vidusauss iekaisums, sinusīts, faringīts, tonsilīts), apakšējo elpceļu infekcijas, tostarp hronisku bronhītu, sadzīves plaušu karsoņa, infekcijas, ādas un mīksto audu, no urīna sistēmas slimības (pielonefrīts, cistīts), infekcijas slimības saistaudu, locītavu, kaulu, dzemdniecībā un ginekoloģijā.

Kontrindikācijas

Norādījumus, lai Flemoklav Soljutab atzīmēja, ka zāles ir vairākas kontrindikācijas. Proti, tie ietver: paaugstināta jutība pret galvenajiem komponentiem Flemoklav Soljutab un citu antibiotiku narkotikas penicilīns grupu, un analogi Flemoklav Soljutab, klātbūtne dzelte reģistratūrā, aknu darbības traucējumiem, limfoleikozi, infekciozo mononukleozi.

Pieteikums Flemoklav Soljutab grūtniecības un zīdīšanas laikā

Šajā procesā ilgtermiņa pētījumu par sekām narkotiku novēroja blakusparādības un zāļu analogu Flemoklav Soljutab uz augli un jaundzimušo. Izmantojot Flemoklav Soljutab vēlīnā grūtniecības laikā ir iespējama pēc objektīvu novērtējumu nākotnes riskiem. Pirmajā trimestrī zāļu jāizvairās. Iespējams izmantot Flemoklav Soljutab laktāciju.

Blakusparādības Flemoklav Soljutab

Norādījumus, lai Flemoklav Soljutab teica, ka, lietojot zāles, šādas blakusparādības: alerģiskas reakcijas, piemēram, nātrene, dermatīts, caureja, sāpes vēderā, slikta dūša, vemšana, izmaiņas asinīs, atgriezeniskas pagarinājums protrombīna laika, dzelte, hepatīts, vaskulīts, intersticiāls nefrīts, dedzināšana, izdalījumi no maksts. Pārskatot Flemoklav Soljutab, tā norādīja, ka dažos gadījumos, ilgtermiņa narkotiku lietošana var attīstīties sēnīšu vai baktēriju komplikācijas.  Flemoklav Soljutab iepakojumā

Pārdozēt

Ja pārdozēšana var izraisīt simptomus, piemēram, vemšana, caureja, traucējumi elektrolītu un ūdens līdzsvaru organismā. Šādos gadījumos, mēs iesakām izmantot aktivēto ogli, un attīstību nieru mazspējas - veikt hemodialīzi.

Devas un administrēšana Flemoklav Soljutab

Narkotiku lieto iekšķīgi pirms ēšanas, ar lielu daudzumu vārītu ūdeni vai šķīdumu un rūpīgi samaisa tableti ūdenī pirms lietošanas. Pārskatot Flemoklav Soljutab tā teica, ka ilgums narkotiku nosaka ārstējošais ārsts. Maksimālais ilgums viņa uzņemšanu ir divas nedēļas. Pieaugušajiem un bērniem vairāk nekā divpadsmit gadu Flemoklav Soljutab jālieto trīs reizes 500 mg dienā, vai pa 875 mg divas reizes dienā.

Яндекс.Метрика