Flemoksin soljutab

Flemoksin soljutab - ir antibiotika no grupas, kas daļēji sintētisko penicilīniem, ar plaša spektra darbības. Aktīvā viela - amoksicilīna trihidrāts. Zāles ir baktericīda iedarbība. Flemoksin soljutab tabletes
   Flemoxin Solutab piemīt lielāka aktivitāte pret daudziem mikroorganismiem, jo ​​īpaši S.pneumoniae, Staphylococcus aureus, Moraxella catarralis, Streptococcus pyogenus, Staphylococcus spp, Neisseria gonorrhoeae, Clostridium tetani, N.meningitidis, Bacillus anthracis, Haemophilus influenzae, Listeria monocytogenes, Helicobacter pylori, un nedaudz mazāk efektīva pret dažiem patogēniem zarnu infekcijām: Escherichia coli, Enterococcus faecalis, Shigella sonnei, Proteus mirabilis, Salmonella typhi, Vibrio cholere. Flemoxin Solutab analogiem un narkotiku neaktīvi pret baktērijām, kas ražo beta-laktamāzi.

Flemoxin Solutab ir spēja ātri uzsūcas no kuņģa-zarnu trakta pēc iekšķīgas lietošanas, maksimālā koncentrācija aktīva savienojuma plazmā tiek sasniegta 1-2 stundu laikā. Saņemot formu narkotiku, augstākā koncentrācijā amoksicilīnu plazmas nekā izmantojot nešķīstošo formas.

Aktīvā sastāvdaļa narkotiku Flemoksin soljutab 20% saistās ar plazmas olbaltumvielām. Terapeitiskā deva narkotiku uzkrājas kaulaudos, krēpas, acs iekšējais šķidrums, gļotādas. Narkotiku koncentrācija žulti ir 2-4 reizes lielāks nekā asinīs. Šķidrās koncentrātu meningītu ne vairāk kā 20% no plazmas saturs aktīvās vielas.

Izstāšanās Flemoksin soljutab un analogi notiek tikai caur nierēm. Aptuveni 90% no amoksicilīna izdalās ar urīnu 8 stundu laikā pēc ievadīšanas. Samazinot kreatinīna klīrensu zem 15 ml / min pusperiodu aktīvās vielas ir ievērojami pieaudzis, līdz 8, 5 stundas anūriju.

Zāles var lietot bērniem kopš 1 gada vecumam, un, ņemot vērā tās augsto efektivitāti pediatri dot labas atsauksmes par flemoksin soljutab.

Indikācijas flemoksin soljutab

Flemoksin soljutab izmantot šādiem izraisīto slimību uzņēmīgas organismu aktīvās vielas:

 • infekcijas elpošanas sistēmas,
 • kuņģa-zarnu trakta slimības,
 • urīnceļu infekcijas,
 • infekcijas slimības mīksto audu un ādu.

Flemoksin soljutab: lietošanas instrukcijas

Saskaņā ar instrukcijām Flemoksin soljutab var ņemt neatkarīgi no ēšanas. Tablete var norīt vai arī pilnīgi vai iepriekš sadalīts daļās. Noskalotu ar lielu daudzumu ūdens. Tas ir arī iespējams, lai izšķīdinātu tableti 200ml ūdeni, veido suspensiju ar citrusaugu aromātu.

Vieglu un vidēji smagu infekcijas slimību ieteicams Flemoksin soljutab šādās devās:

 • pieaugušajiem un bērniem no 10 gadiem: 500-750mg divas reizes dienā vai 500 mg trīs reizes dienā;
 • Bērni 3-10 gadi: 250 mg trīs reizes dienā;
 • bērniem 1-3 gadiem: 250 mg divas reizes dienā vai 150 mg trīs reizes dienā.

Vidējā dienas deva bērniem ir 30 mg / kg.

Smagas infekcijas slimībām, kā arī attiecībā uz hronisku slimību un recidīvs var palielināt devu.

Katrā klīniskā situācijā deva narkotiku Flemoksin soljutab un analogu nosaka ārstējošais ārsts.

Ilgums flemoksin soljutab

Saskaņā ar instrukcijām Flemoksin soljutab ar infekciju vieglu vai vidēji smagi veikt 5-7 dienas, ja infekcijas, ko izraisa Streptococcus, - ne mazāk kā 10 dienas.

Smagu infekciju un hronisku slimību ilgumu uzņemšanas flemoksin soljutab un analogiem, ir atkarīgs no slimības gaitu.

Kontrindikācijas flemoksin soljutab

Instrukcijas, lai flemoksin soljutab aprakstītas šādas kontrindikācijas tās lietošanai:

 • paaugstināta jutība pret penicilīniem un cefalosporīniem,
 • leukemoid reakcija limfa tips
 • infekciozo mononukleozi.

Blakus efekti

Pirms zāles var izraisīt dažas blakusparādības, ko viņi saka, un viedokļus par flemoksin soljutab no pacientiem. Šī ietekme, piemēram:

 • no kuņģa-zarnu trakta sistēma: caureja, vemšana, slikta dūša, nieze tūpļa, antibiotiku kolīts,
 • Āda: nieze, izsitumi,
 • no nierēm: intersticiālu nefrītu,
 • Ļoti reti ir smagas alerģiskas reakcijas: Stīvensa - Džonsona sindroms, erythema multiforme, toksiska epidermāla nekrolīze.

Brīdinājumi

Pacientiem ar smagām alerģiskām slimībām vēsturē pastāv liels risks, anafilakse, vienlaikus ņemot narkotiku Flemoksin soljutab.

Pacienti ar infekciozo mononukleozi, vienlaikus ņemot šo narkotiku izsitumi, kas nav saistīts ar paaugstinātu jutību pret narkotiku. Šādas epizodes vēsturē nav kontrindikācija izmantošanu flemoksin soljutab.

Iecelšanā narkotiku Flemoksin soljutab un analogus, ir jāņem vērā klātbūtni krusteniskās paaugstinātu jutību starp cefalosporīni un penicilīna narkotikām.

Saņemot lielu devu narkotiku, ir nepieciešams pievērst uzmanību lietošanu lielu daudzumu ūdens, lai novērstu kristalūriju.

Uzglabāšanas nosacījumi narkotiku

Saskaņā ar instrukcijām Flemoksin soljutab jāuzglabā istabas temperatūrā nepieejamā bērniem. Flemoksin soljutab iepakojumā

Pieteikums flemoksin soljutab grūtniecības laikā

Šīs narkotikas lietošana grūtniecības laikā ir iespējama, taču būtu jānotiek stingrā uzraudzībā ārstējošais ārsts, un tikai paredzētajiem mērķiem.

Flemoksin soljutab: analogi

Aptiekas notikt šādus analogus flemoksin soljutab: Amoksisara, amoksicilīns, Amosis, Gonoform, Gramoks-D Gryunamoks, Danemoks, Ospamoks, Hikontsil, Ekobol.

Flemoksin soljutab: atsauksmes par sagatavošanu

Sakarā ar augstu efektivitāti, plaša spektra, iespēju iecelt dažādās klīniskās situācijās praktiķiem dod ļoti labas atsauksmes par flemoksin soljutab. Efektivitāte pierādīta vairākos klīniskajos pētījumos. Mikrobu rezistence pret aktīvo vielu, ir zems. Atsauksmes flemoksin soljutab pacientiem runāt arī par tās efektivitāti, un atbrīvošanas forma ir ļoti viegli izmantot, tostarp pediatrijas praksē.

Pirms izmantot šo narkotiku detalizēti pētīt norādījumus flemoksin soljutab, pievērst īpašu uzmanību kontrindikācijām. Lielākā daļa negatīvās atsauksmes par flemoksin soljutab saistīts ar neievērošanu ieteikto lietojumu, kā rezultātā ir būtiski pieaudzis risks blakusparādību.

Яндекс.Метрика