Fliksonaze

Starptautiskā nosaukums - Valium

Struktūra un sastāvs Fliksonaze

Pieejams formā deguna aerosola dozētā, tumša stikla pudelēs ar dozēšanas ierīci - 60 un 120 devām.

Farmakoloģiskā darbība

Fliksonaze ​​glikokortikosteroīds aģents intranazāli lietošanai. Spray Fliksonaze
   Tas samazina ražošanu proinflammatory mediatoru, bioloģiski aktīvām vielām. Tā ir izteikta pretiekaisuma, pretalerģiska un anti-tūsku efektu. Tas nomāc proliferāciju eozinofīlo, limfocītu, makrofāgu, neitrofilo leikocītu, tuklajām šūnām. Pretiekaisuma efekts ir saistīts ar mijiedarbību ar receptoriem Fliksonaze ​​glikokortikosteroīdiem.

Pieteikums Fliksonaze ​​nodrošina ātru un izteiktu pretiekaisuma iedarbība uz deguna gļotādas. Antialerģiska rezultāti novēroja 2-4 stundas pēc pirmās devas. Narkotiku aptur vairākumu simptomu alerģisku reakciju deguna: šķaudīšana, iesnas, nieze, aizlikts deguns, diskomforta sīnusu un sajūta spiedienu. Fliksonaze ​​arī novērš nepatīkamus simptomus acīs.

Simptomu vai ievērojamu samazināšanu pēc vienas devas saglabājas 24 stundas. Ievērojot devas šīs narkotikas nav sistēmiskas rīcību un nenomāc virsnieru sistēmu.

Farmakokinētika Fliksonaze

Intranazāla pieteikums 200 mikrogrami flutikazona propionāts, ir neiespējami noteikt maksimālo koncentrāciju narkotiku asins plazmā, lasīšana ir mazāka nekā 0,01 mg / ml. Absorbcijas deguna gļotādā un sistēmiskā uzsūkšanās pakāpe ir minimāla, jo no zema šķīdība narkotiku ūdenī, jo liela daļa narkotiku, kas galu galā norīt. Asinīs mazāk nekā vienu procentu no narkotiku. Saistošā asins olbaltumvielas - 91%.

Flutikazona propionāts rāda asinsrites galvenokārt metabolisma aknās, piedaloties izoenzīmu CYP3A4. Izvadīšana notiek izvadīšanu caur zarnu neskartu, un formā metabolītu.

Indikācijas Fliksonaze

Fliksonaze ​​parakstītas ārstēšanai un profilaksei sezonāla un pastāvīga alerģiska rinīta, tostarp siena drudzis.

Kontrindikācijas

Paaugstināta jutība pret zālēm. Ir kontrindicēta bērniem, kas jaunāki par 4 gadiem.

Jāievēro piesardzība, lietojot Fliksonaze ​​pacientiem ar herpes infekciju un deguna dobuma un deguna blakusdobumu, kā arī nesen traumu deguna vai deguna dobuma operācijām.

Devas Fliksonaze

Fliksonaze ​​attiecas tikai intranazāli. Terapeitiskā iedarbība notiek ar regulāru lietošanu.

Pieaugušie un bērni, kas vecāki par 12 gadiem, noteikts 100 mikrogramus katrā nāsī 1 reizi dienā, vēlams no rīta. Pēc samazinājuma simptomi var samazināt devu 50 mikrogramu katrā nāsī. Maksimālā kopējā deva nedrīkst pārsniegt 400 mkg. Gados vecāki pacienti nav nepieciešams mainīt devu.

Terapeitiskais efekts ņemot Fliksonaze ​​notiek 3-4 dienu terapijas laikā.

Iespējams izmantot Fliksonaze ​​bērniem no 4 gadu vecuma, deva 50 mg / dienā katrā nāsī. Maksimālā pieļaujamā deva bērniem - 200 mikrogrami.

Lietošanas instrukcijas Fliksonaze

Pirms sākat lietot zāles ieteicams kratīt. Lai izmantotu šo narkotiku jānodod savu īkšķi no apakšas flakona, un starp rādītājpirkstu un vidējo pirkstu saķeri dozatoru, tad ar garenvirziena saspiešanas flakona, ražot injekcijas.

Mēs iesakām mazgājot dozatoru tīru siltu ūdeni ik pēc 7 dienām. Šim snīpi ir atdalīta no flakona, un pēc tam, kad mazgāšana tiek ieviests. Izmantojiet asu priekšmetu, lai iztīrītu dozatoru Fliksonaze ​​instrukcija ir aizliegta.

Piemērošanas kārtība

 • Clean deguna mazgāšana vai putu degunu.
 • Ievietojiet galu izsmidzinātāju vienā nāsī bet bloķē otru.
 • Noliekt galvu nedaudz uz priekšu.
 • Bring pudeli medicīnas vertikālā stāvoklī.
 • Par ieelpot caur degunu ražot vienu presi.
 • Izelpot caur muti.
 • Ja dubultā deva tiek noteikta, veikt ievadīšanu atpakaļ tajā pašā nāsī.
 • Saskaņā ar iepriekšējiem punktiem, lai veiktu injekciju otrā nāsī.
 • Notīriet galu izsmidzinātāju ar tīru lupatiņu.
 • Aizveriet galu dozatora vāciņu.

Pārdozēt

Par pārdozēt Fliksonaze ​​atsauksmes ir reģistrēti. Nav noteikta simptomi hroniskas vai akūtas pārdozēšanas. Dispenser Fliksonaze

Intranazālā pieņemšana Fliksonaze ​​brīvprātīgos uz 7 dienām līdz 2 mg divas reizes dienā neuzrādīja nekādas ietekmes uz funkciju hipotalāma-hipofīzes-virsnieru sistēmu. Pēc atsauksmēm Fliksonaze ​​pie ilgtermiņa lietošana var izraisīt pārejošu nomāc virsnieru funkciju.

Narkotiku mijiedarbība Fliksonaze

Sakarā Fliksonaze ​​minimālā koncentrācija asins plazmā, klīniski nozīmīga mijiedarbība ir gandrīz neiespējami.

Lietojot gan Fliksonaze ​​ar analogu, piemēram, ritonaviru ir spēcīgs inhibitors izoformu CYP3A4, iespējams ievērojams augšupeja flutikazona propionāta koncentrācija asins plazmā, kas noved pie samazināt kortizola līmenis, un var attīstīt visas izraisa sistēmisko ietekmi kortikosteroīdu blakusparādību.

Grūtniecība un zīdīšana

Saskaņā ar instrukcijām, Fliksonaze ​​terapija nav ieteicama grūtniecēm mātēm, kā arī zīdīšanas. Lietojot Fliksonaze ​​un analogu no narkotiku šiem pacientiem būtu proporcionāli iespējamo labumu no lietot narkotikas mātei un iespējamo risku auglim.

Blakusparādības Fliksonaze

Kā reģistrēts lietotājs reitingu Fliksonaze ​​var izraisīt blakusparādības formā sausu deguna un rīkles, sajūta nepatīkamu smaku un garšu, deguna asiņošana, dedzinoša sajūta. Tur var būt alerģiskas reakcijas, piemēram, ādas izsitumi, pietūkums sejas un mēles, var rasties reti bronhu spazmas un anafilaktisku reakciju. Dažreiz tas dod galvassāpes.

Uzglabāšanas nosacījumi

Fliksonaze ​​uzglabāt istabas temperatūrā.

Uzglabāšanas laiks

2 gadi.

Яндекс.Метрика