Fliksotid

Fliksotid - zāles no grupas glikokortikoīdu hormonu lietots ieelpot.

1 deva Flixotide Diskus flutikazona propionāta 50/100/250 satur mikroionizirovanny 50/100 / 250mkg attiecīgi.

1 deva Flixotide Evohaler satur flutikazona propionātu 50/100/250 mikroionizirovanny 50/100 / 250mkg attiecīgi.

1 miglājs (2 ml), satur flutikazona propionāta Fliksotid mikroionizirovanny 0, 5, vai 2 mg.  Aerosola Fliksotid

Fliksotid - ieelpojot zāles, kam izteikta pretiekaisuma iedarbība uz plaušu audos. Aktīvā viela - flutikazona propionāts - glikokortikosteroīdu, palīdz samazināt biežumu astmas lēkmes, mazina bronhu obstrukcija pacientiem ar hronisku plaušu slimību un uzlabojot plaušu funkciju. Kad piemēro saskaņā ar instrukcijām Fliksotid izrunā terapeitiskais efekts tiek sasniegts 4-6 dienā, un subjektīva uzlabojums ir vērojams dienu vēlāk. Sakarā ar šo pozitīvas atsauksmes par Fliksotid no abām pulmonologi un pacientiem lietojot narkotikas.

Biopieejamība Fliksotid ir robežās no 10 līdz 30%. Tos ieelpojot, daži no narkotiku nonāk gremošanas sistēmu, bet tas nav spēlēt nozīmīgu lomu, jo ar mutisku biopieejamību flutikazona propionāta ir mazāka par 1%. Sistēmiskā absorbcija narkotiku ieelpojot ievadīšanas ir tieši proporcionāls devai. Nonāk asinsritē pietiekami ātri no narkotiku tiek metabolizēts aknās, nierēs parādās narkotikas. Pusperiods 8 stundas Fliksotid.

Fliksotid: lietošanas indikācijas

Norādījumus, lai Fliksotid apraksta šādas norādes:

  • ārstēšana pacientiem ar astmu smagu vai vidēji smagu (ieskaitot saņemot sistēmiskos kortikosteroīdus) novēršanai uzbrukumu;
  • ārstēšana pacientiem ar hroniskām plaušu slimībām, lai mazinātu bronhu obstrukcijas un uzlabo plaušu ventilācijas funkcijas.

Fliksotid: lietošanas instrukcija

Flixotide Discus

Tā tiek izmantota inhalācijas. Lai sasniegtu vēlamo efektu Flixotide Diskus ir regulāri izmantota, pat ja atlaišana. Devas un ārstēšanas ilgums katrā klīniskajā situācijā cērtes ārstu.

Pieaugušiem pacientiem atkarībā no smaguma pakāpes plaušu patoloģiju devu Flixotide Diskus 100-1000mkg divreiz dienā. Narkotiku lietošana sākas ar minimālu devu izraisot terapeitisko efektu. Ja nepieciešams, devu palielina.

Pacientiem, kuri saņem beklometazona, deva ir puse Fliksotid deva beklometazonu.

Maksimālie dienas deva norādījumus par Fliksotid tiek 2000mkg.

Bērniem no 4 gadiem, cieš no bronhiālās astmas, Flixotide Discus 50-100mkg iecelts devā divreiz dienā. Ja nepieciešams devu var pakāpeniski palielināt līdz 400mkg dienā.

Pieaugušiem pacientiem, kas cieš no hroniskām plaušu slimībām, Flixotide Discus ieceļ 500mkg divreiz dienā.

Flixotide Evohaler

Pirms pirmās lietošanas Flixotide Evohaler, kā arī gadījumos, kad zāles netiek izmantotas vairāk nekā nedēļu, jums ir nepieciešams izsmidzināt vairākas devas. Tas nodrošina vienmērīgu dozēšanu aktīvās vielas. Iemuti jātīra vismaz reizi nedēļā. Pirms izmantot flakonu būtu pamatīgi sakrata. Spray aerosols vajag lēni breaths laikā. Nosakot devu narkotiku Jāpatur prātā, ka viena deva atbilst devu divu aerosolus Flixotide Evohaler.

Bērni vecumā no 1-4 gadiem pavadīt ieelpošanas izmantojot speciālu ievadīšanas ierīci - ". Bebihaler" spacer

Fliksotid miglājs

Šī veidlapa narkotiku izmanto inhalācijas caur iemuti vai sejas masku. Arī zāles var sniegt, izmantojot strūklu (nav ultraskaņas!) Smidzinātāju. Ja nepieciešams inhalācijas uz ilgu laiku, un arī, lai panāktu pieņemamu zemu devu narkotiku atšķaidījumu fizioloģiskajā šķīdumā.

Kontrindikācijas Fliksotid

Norādījumus, lai Fliksotid satur šādas kontrindikācijas tās lietošanai:

  • idiosinkrāzija aktīvās vielas vai papildu sastāvdaļām;
  • Tas neattiecas uz atbrīvojumu no bronhiālās astmas lēkmes.

Ar īpašu piesardzību jālieto Fliksotid un analogus par narkotiku bērniem, ņemot vērā iespējamās hormonālo traucējumu. Tāpat īpaša uzmanība jāpievērš ievadot zāles pacientiem, kas cieš no plaušu tuberkulozi un diabētu.

Blakusparādības narkotiku Fliksotid

Lietojot zāles, var rasties šādas blakusparādības:

  • respiratori paradoksālas bronhu spazmas (gadījumā šis simptoms ir izmantot ātras darbības bronhodilatatoriem), aizsmakums,
  • ar vielmaiņas un endokrīno sistēmu: traucēta kaulu mineralizācijas bērniem - augšanas kavēšanu, palielināts glikozes koncentrāciju asinīs, glaukoma, kataraktu,
  • CNS: aizkaitināmība, trauksme, miega traucējumi,
  • Alerģiskas reakcijas: bronhu spazmas, nātrene, angioneirotiskā tūska, anafilakse.

Brīdinājumi

Pēc katras zāļu lietošanas rūpīgi izskalot muti ar ūdeni. Nespēja to darīt, var attīstīties mutes kandidoze, kas bieži vien ir cēlonis negatīvās atsauksmes par Flixotide.

Pieteikums Fliksotid grūtniecības laikā

Narkotiku lietošana grūtniecības laikā ir iespējama tikai tad, ja ieguvums mātei ir daudz lielāks nekā risks slimības izplatīšanās auglim.  Fliksotid iepakojumā

Uzglabāšanas nosacījumi

Fliksotid un analogi narkotiku jāglabā istabas temperatūrā, prom no saules gaismas. Gaidāmās miglājs tur ne vairāk kā 12 stundas vertikālā stāvoklī. Tas ir stingri aizliegta narkotiku iesaldēšanu.

Fliksotid: analogi narkotiku

Ir šādi analogi Fliksotid: Kutiveyt, Nazarel, Fliksonaze, flutikazona.

Fliksotid: atsauksmes par sagatavošanu

Atsauksmes Fliksotid ārstniecības ir pozitīvi, jo zāles ir ļoti augstu efektivitāti, būtiski samazina saslimstību ar krampjiem pacientiem ar astmu, kā arī ievērojami uzlabota bronhu caurlaidības pacientiem ar hronisku plaušu slimību. Sakarā ar samērā strauju sasniegšanu ķermenisku klīniskā ieguvuma, izskata Fliksotid pacienti pozitīvi.

Pirms sākat lietot Flixotide un vienaudžiem nepieciešams izpētīt detalizēti norādījumi par tās izmantošanu, jo zāles ir pieejama īpašā piegādes ierīci.

Narkotiku lietošana var izrakstīt tikai ārsts pēc nosakot saņemšanas režīmu un optimālo devu.

Яндекс.Метрика