Floksal

Starptautiskais nosaukums: Ofloksacīnu (Ofloksacīnu).  Drops Floksal

Narkotiku sastāvs un forma Floksala

Floksal pilieni

Aktīvā viela - ofloksacīns (3 mg uz 1 ml). Palīgvielas: nātrija hidroksīds, nātrija hlorīds, sālsskābe, benzalkonija hlorīds, ūdens injekcijām. Pieejams plastmasas pudelē ar pilinātāju. Narkotika ir bezkrāsains, dažreiz ar nelielu dzeltenu nokrāsu.

Floksal ziede

Aktīvā viela - ofloksacīns (3 mg uz 1 ml). Palīgvielas: šķidrais parafīns, lanolīnu, balts petrolatums. Narkotika ir vienota saskaņa ar nelielu dzeltenu nokrāsu. Pieejams alumīnija caurules, katrs satur 3 g vielas.

Farmakoloģiskās iedarbības Floksala

Floksal - antibakteriāls līdzeklis, ko izmanto kā lokālai ārstēšanai, kas ir acu slimību. Pašreizējā narkotiku ofloksacīns, fluorhinolonu antibiotika. Pretmikrobu iedarbība zāļu pateicoties tās nomācot DNS girāzes fermentu mikrobu šūnas.

Tāpat tās kolēģiem, Floksal ļoti aktīvs pret lielāko Gram-negatīvām baktērijām........ Serratiaspp, Morganellamorganii, Neisseriameningitidis, Shigellaspp, Esherichiacoli, Proteusspp, Neisseriagonorrhoeae, Klebsiellaspp, Salmonellaspp, Hemophilusinfluenzae, Legionellapneumophila, Citrobacterspp, Acinetobacterspp, Providenciaspp, Chlamydiaspp., Mycoplasmaspp., Yersiniaspp., Enterobacterspp.

No Gram-pozitīvās baktērijas ir jutīgi pret narkotikām Staphylococcusspp.i Streptococcusspp.

Mērens jutīgums pret narkotiku izstādi Pseudomonasspp., Enterococcusfaecalis un Streptococcuspneumoniae.

Farmakokinētika

Terapeitiskā koncentrācija audos acs panāk ar lokālas lietošanas.

Indikācijas Floksala

Floksal lieto ārīgi piemērošanai infekcijas un iekaisuma slimībām, ko izraisa jutīgu mikroorganismu narkotikām, piemēram, -

  • mieži;
  • konjunktivīts;
  • blefarīts;
  • keratīts;
  • dacryocystitis;
  • hlamīdiju acu infekcija
  • radzenes čūla;

Kā arī novērstu infekciju operācijas acu zonas un lecheniitravm acs ābola laikā.

Kontrindikācijas

Tāpat tās kolēģiem, Floksal nav ieteicama, ja ir paaugstināta jutība fluorohinoloni, kā arī grūtniecības un zīdīšanas periodā.

Blakusparādības Floksala

Rezultātā izmantošanas Floksala atsauksmes parādīja iespējamos simptomus blakusparādību formā alerģiskas reakcijas, dedzināšana, nieze un sausums konjunktīvas, pārejošas konjunktīvas hyperemia, fotofobija, diskomfortu acīs, slezotecheniya.V retos gadījumos var izraisīt reiboni.

Grūtniecība

Dati par iespējamo vozdeystviipreparata augļa attīstību nav, tomēr, izmantošana narkotiku grūtniecēm nav ieteicama Floksal norādījumu.

Papildus

Instrukcija Floksal nav ieteicams lietot kontaktlēcas terapijas laikā. Lai novērstu fotofobiju ieteicams lietot saules brilles, un izvairīties no spilgti vietas.  Ziede Floksal

Transportlīdzekļu vadītājiem jāņem vērā iespējamo pagaidu neskaidra redze pēc piemērošanas narkotiku.

Metodes pieteikuma Floksala

Atļauts vienlaicīgi izmantot pilieniem un ziedēm Floksal ko vispirms nepieciešams eyedrops. Ja Floksal kombinēt ar citiem oftalmoloģijas preparātiem, ir nepieciešams ievērot minimālo intervālu 5 minūtes starp lietošanu dažādu narkotiku.

Floksal pilieni:

Ražot iepilināšanas apakšējā konjunktīvas maisiņā 1 piliens 2-4 reizes dienā. Kopējais ārstēšanas kurss ne vairāk kā 14 dienas.

Floksal ziede:

Likt ziedi no caurules materiāla presēti sloksnes garums 1, 5 cm. Administrācija ir narkotika ražots apakšējā konjunktīvas maisiņā. Ārstējot hlamīdiju bojājumu ieteicams biežumu šīs narkotikas lietošanu 5 reizes diennaktī. Ārstēšanas 14 dienu ilgums.

Mijiedarbība ar citām zālēm Floksala

Dati par mijiedarbību ar citām zālēm Floksala klāt.

Pārdozēt

Pārdozēšanas Floksalom atsauksmes ir saņemtas.

Uzglabāšanas nosacījumi Floksala

Uzglabāt istabas temperatūrā tumšā vietā, prom no bērniem.

Glabāšanas laiks

Ja zāles tiek glabāti nebojāts iepakojums 3 gadi. Pēc iepakojuma atvēršanas ir atļauts piemērot 6 nedēļas. Beidzoties zāļu jāiznīcina.

Яндекс.Метрика