Flomax

Farmakoloģiskā darbība

 Flomax, šķīdums inhalācijām
 Flomax ir bronhodilatators, galvenā ietekme kura mērķis ir paplašināt lūmenu no bronhiem samazinājusies, jo muskuļu spazmas.

Berodual efekts, ko rada darbības to veidojošo materiālu - fenoterols un ipratropija bromīdu. Fenoterolu ietekme uz gludās muskulatūras bronhu caurules, samazinot ražošanu un uzkrāšanu krēpām. Un fenoterolu un ipratropija bromīdu atpūsties gludās muskulatūras bronhu cauruļu, novēršot attīstību bronhospastisku reakciju, kas var izraisīt iedarbību methacholine, histamīna, atdzesē gaisu vai alergēniem.

Abas sastāvdaļas Berodual neliedz noņemšanu no gļotām un gāzu apmaiņa notiek. Vielas, kas veido daļu no narkotikām, efektīvi papildina viens otru, ļaujot pat izmantojot Berodual mazās devās, lai sasniegtu vēlamo rezultātu.

Indikācijas Berodual

Šīs narkotikas mērķis ir lietderīgi, profilaksei un ārstēšanai, hronisku obstruktīvu elpošanas ceļu slimības ārstēšanai, ko raksturo ar grozāmo bronhu spazmas, hroniska obstruktīva bronhīta, emphysematous bronhīta, bronhiālās astmas.

Flomax rokasgrāmata apliecina to, ka tiek izmantota arī sagatavojot par elpošanas trakta aerosola piegādi antibiotikas, kortikosteroīdi, mucolytics ieviešanu.

Lietošanas instrukcijas Berodual

Narkotika ir pieejams kā šķīdums pēc ieelpas Flomax un dozēt inhalācijas aerosolu. Zāles tiek izmantots ar inhalāciju.

Berodual risinājums, lai banku likšana pieaugušos un bērnus, kas vecāki par 12 gadiem: 20-80 pilieni. Ilgstoša terapija ietver izmantot narkotiku četras reizes 20-40 pilieni uz vienu ieelpojot. Par palīdz ventilācija un vidēji smagu bronhu spazmas izmantot 10 pilienus Berodual.

Relief lēkmju bērniem 6-12 gadu notiek caur vienu pieteikumu par summu Berodual 10-20 pilieni gadījumā smagu uzbrukumu ieteicams lietot 40-60 pilienus. Mēreni stiprs bronhu spazmas ietver ieelpojot 10 pilienus narkotiku, bet ilgstoša - 10-20 pilieni četras reizes dienā.

Izmantojot Berodual Ieelpot bērniem līdz 6 gadu vecumam nepieciešama obligātās medicīniskās ierīces un ieteikto vienu devu monitoringa parasti ne vairāk kā 10 pilieni.

 Flomax, dozēts aerosols inhalācijām

Berodual šķīdums pirms lietošanas jāatšķaida ar fizioloģisko (neizmantojiet destilētu ūdeni) līdz 3-4 ml, tad zāles ieelpo caur smidzinātājs 6-7 minūtes, līdz pilnībā iztērēta. Ja nepieciešams, procedūru atkārto ne agrāk kā 4 stundas. Berodual šķīdums jāatšķaida pirms lietošanas.

Aerosols Berodual 200 inhalācijām, tad, pat ja tvertnes saturs ir palicis, tas ir jānomaina. Bērniem, kas vecāki par 6 gadiem un pieaugušajiem ieteicams lietot 2 inhalācijas devas. 5 minūšu laikā elpošana atvieglojumu jānāk, ja tā nav, jūs varat pieteikties vēl 2 inhalācijas devas. Ja 4 devas netiek dota gaidītos rezultātus, sazinieties ar ārstu. Mērķis Berodual ieelpošana aerosols ar intermitējošu un ilgstošas ​​terapijas ietver piemērojot 1-2 devas 3 reizes dienā (dienas ir maksimālais 8 ieelpošanas).

Blakus efekti

Saskaņā ar instrukcijām, Flomax var izraisīt nevēlamas blakusparādības, piemēram:

  • nervozitāte, fine trīce, reibonis, galvassāpes;
  • tahikardija, aritmija;
  • vemšana, slikta dūša;
  • nātrene, angioneirotiskā tūska sejas, lūpu, mēles, izsitumi;
  • urīna aizture, krampji, hipokaliēmija (samazinājums kālija līmenis asinīs), nogurums, pastiprināta svīšana;
  • no vizuālās uztveres, paaugstināts intraokulārais spiediens.

Kontrindikācijas Berodual

Norādījumus, lai berodualom norādīja, ka zāles nedrīkst lietot tahiaritimii, hipertrofisku obstruktīvu kardiomiopātiju, kā arī paaugstināta jutība uz fenoterolu un ipratropija bromīdu.

Pirmais grūtniecības trimestris kā iemeslu neizmantojat Berodual.

Zīdīšanas laikā medikaments tiek dots ar piesardzību.

Papildus Informācija

Flomax jāuzglabā temperatūrā, kas nepārsniedz 30 0 C. 5 gadu laikā kopš atbrīvošanas no narkotiku laikā tiek uzskatīts par derīgu lietošanai.

Яндекс.Метрика