Fort Florin

Florin Forte - eubiotics veido kopumu bifidobaktēriju un lactobacilli, tās galvenās darbības - Regula, un normalizētu zarnu mikrofloru. Florin forte pulveris

Farmakoloģiskā darbība

Tas eubiotics bioloģisko dabu, kas regulē kvantitatīvo sastāvu zarnu mikrofloras, kas sastāv no divu veidu baktērijas, kas ir daļa no normālas mikrofloras cilvēka organismā - bifidobaktērijas un lactobacilli. Atsauksmes Florina Fort apstiprināt maigu atjaunošanā un reģenerējoša iedarbība narkotiku.

Baktērijas, kas ir daļa no šīs narkotikas, kas rāda antagonista aktivitāte pret prasības kaitīgo mikroorganismu cilvēkiem (oportūnistisko un patogēno). Florin Fort rada šķēršļus adhēzijas kaitīgu baktēriju uz zarnu gļotādā un, kā rezultātā, traucē to normālu funkcionēšanu. Atjauno un uztur nepieciešamo līmeni zarnu mikrofloru, normālos funkcijām. Pozitīva ietekme uz zarnu microbiocenosis un palielina nespecifiska rezistence pret mikroorganismiem, piemēram, hemolītisko E. coli, rotavīrusu. Florin forts iesaistīti vielmaiņas procesus, aktivizējot Enzimātiskā ogļhidrātu, olbaltumvielu un tauku.

Laktoze pozitīvi ietekmē izaugsmi normālas mikrofloras cilvēka organismā.

Form release Florin Fort

Florin Forte - kombinēts preparāts ir pieejams pulverveida gaismas vai tumši pelēkā krāsā, ar melnu plāksteri pieejamiem. Tā ir vāja specifiska smarža skābu pienu. Florina atpūta Fort nosaka īpašus nosacījumus, uzglabāšanas un transportēšanas narkotiku.

Pieejams maisos polimēra materiāla, kas sastāv no vairākiem slāņiem 10, 20 vai 30 paciņas kartona kastītē.

Viens iepakojums satur Florin Forte:

 • Bifidobaktērijas daudzumā no 50 miljoniem CFU.
 • Lactobacilli daudzumā no 50 miljoniem CFU.
 • laktozi - 0 '85

Indikācijas

Ar Florin Fort instrukcijas būtu jāveic, ja:

 • skaits patogēniem pārsniedza normu;
 • Florin forts iepakojumā
 • Tika konstatēts, hemolītisko E. coli;
 • ir hroniskas slimības, kuņģa-zarnu trakta;
 • ir akūta infekcija zarnās ar nezināmu iemeslu;
 • atklāja akūtas infekcijas, ko izraisa rotavīrusa vai oportūnistisku patogēnu;
 • ir trūkums lactobacilli, bifidobaktēriju, un parastās E. coli;
 • lai atjaunotu normālu sastāvu zarnu mikrofloras periodā atveseļošanās.

Kontrindikācijas

Kontrindikācijas ietver tikai individuāla nepanesība Florina forte, atsauksmes par zāļu arī neatklāja nekādas citas kontrindikācijas. Ir vērts atzīmēt, ka zāles jālieto kopā ar īpašu piesardzību, ja Jums ir laktāzes deficītu.

Lietošanas instrukcijas Florin Fort

Zāles jālieto iekšķīgi kopā ar ēdienu. Pēc atsauksmēm Florin forte var lietot kā pirms vai pēc ēšanas.

Tas ir nepieciešams, lai sajauc zāles ar šķidruma, vēlams piena produktu. Ja pacientam - vai jaundzimušo bērnu, zāles jāatšķaida ar mākslīgo maisījumu vai mātes pienā.

Florina Guide Fort atzīst, ka dažos gadījumos, zāles var veikt, sajaucot to ar vārītu ūdeni daudzumā 40-50 ml. Tas veido duļķainu maisījumu ar daļiņu melnā krāsā. Iegūto šķidrumu dzert pirms zāles ir pilnībā izšķīdis.

Devas:

 • Bērniem līdz sešiem mēnešiem - 1. paciņas divas reizes dienā;
 • bērniem no sešiem mēnešiem līdz trim gadiem - 1 iepakojums 3 reizes dienā;
 • bērniem, kuri vecāki par trim gadiem - 1 soma 4 reizes dienā;
 • pieaugušajiem - 2 somas, 3 reizes dienā.

Akūtas zarnu infekcijas parasti ir nepieciešama nedēļu ārstēšanas pie Florin Fort instrukcijām, lai sasniegtu rezultātu. Lai atbrīvotos no dysbiosis ārstēšana ir vidēji divas nedēļas.

Lai nostiprinātu pozitīvu rīcību, atsauksmes, Florin forts var kombinēt ar B vitamīnu Saņemot antibiotiku zāļu efektivitāti, ir ievērojami samazināts.

Blakusparādības Florin Fort

Atsauksmes par Fort Florin neatklāj nekādas negatīvas sekas tikai tad, ja ir skaidri ievēroti devu narkotiku, kā arī noteikumus un nosacījumus tās uzglabāšanu.

Florin forts jāuzglabā vietā pieejami bērniem. Vietā uzglabāšanai un transportēšanai temperatūra nedrīkst pārsniegt 10 ° C. Nekādā gadījumā nevar tikt uzglabāta un transportēta temperatūrā, nozīmē, ka vairāk nekā 20 ° C, vairāk nekā 10 dienas. Apakšējā robeža uzglabāšanas temperatūra ir klāt, un glabāšanas laiks narkotikas ir 12 mēneši. Florin Fort atbrīvots no aptiekās bez receptes.

Яндекс.Метрика