Flucostat

Flucostat - pretsēnīšu zāles, kas ir atvasinājums triazola.

Medicīna  Iepakojums Flucostat (7 kapsulas)
 To plaši izmanto, lai ārstētu bojājumi, ko izraisa rauga un rauga līdzīgu sēnītēm.

Flucostat pieejams kā šķīdums intravenozai lietošanai un kapsulas.

1 ml zāļu šķīduma satur 2 mg flukonazola un palīgvielu (nātrija hlorīds, ūdens injekcijām).

Fljukostat 1 kapsula satur 50 vai 150 mg flukonazola un palīgierīces (kukurūzas ciete, laktozes, silīcija dioksīds, nātrija sulfātu, magnija stearāts).

Farmakoloģiskās iedarbības fljukostat

Aktīvā sastāvdaļa saskaņā ar norādījumiem fljukostat selektīvi iedarbojas uz specifiskiem patogēniem sēnīšu izcelsmi - citohroma P-450, meklēju sintēzes sterīnu, kas ir "būvniecības bloku" uz šūnu membrānu no sēnītes pārkāpumus. Trūkst sterīnu palielina membrānas caurlaidību un galu galā iznīcināt to, kā rezultātā iestājas parazīta nāve. Inhibējošā iedarbība fljukostat un analogi narkotiku ir arī uz fermentiem cilvēka organismā, tomēr lietošana fljukostat nevar būt būtiska negatīva ietekme.

Flukonazols pēc intravenozas injekcijas arī uz ķermeņa šķidrumos un audos, koncentrācija aktīvās vielas saturu asins plazmā ir tieši proporcionāls devas medikamenta. Pacientiem, kuri cieš no sēnīšu meningīta etimoloģija flukonazols koncentrācija CSŠ ir 80% no aktīvās vielas saturu plazmā.

Izvadīšana flukonazola notiek galvenokārt caur nierēm, ar aptuveni 80% - nemainīgs.

Indikācijas fljukostat

Uzņemšana fljukostat lai saņemtu instrukcijas lietderīgi, ja sēnīšu slimība organisms dažāda smaguma, tostarp primāro vai sekundāro imūndeficītu. Risinājums intravenozi lieto, lai ārstētu pacientus, kas cieš no slimībām, ko izraisa Cryptococcus (ādas infekcijas, plaušu audiem, tai skaitā meningītu) un sēnītes ģints Candida (kandidozi gļotādu, candidemia, ģeneralizētas kandidoze). Fljukostat risinājums ir efektīvs preventīvs pasākums pret pacientiem, kuri saņem staru terapiju un citotoksisku terapiju, kā arī novērš atkārtotu rašanos kriptokokoze cilvēkiem ar iegūto imūndeficīta sindromu.

Fljukostat kapsulu veidā iekšķīgai lietošanai var piešķirt, lai ārstētu slimību, ko izraisa sēnītes ģints Candida, Cryptococcus un citi mikroorganismi ir jutīgas pret flukonazolu. Pēc atsauksmēm, Flucostat kapsulas tiek plaši izmantoti, lai ārstētu gļotādu kandidozes, onihomikozes, kriptokokoze, sēnīšu infekcija, ādas, kode versicolor. Turklāt, instrukcijas var piešķirt Flucostat ārsta profilaktiski aģents operācijas laikā.

Pieteikums fljukostat maksts kandidozi iespējams pēc receptes.

Kontrindikācijas

Flucostat un analogi narkotikas nav paredzēts cilvēkiem, kuriem ir nepanesība flukonazola, laktozes, kā arī pacientiem, kas cieš no malabsorbcijas sindroma glikozes-galaktozes, galactosemia un laktāzes deficītu.

Uzņemšana fljukostat piesardzīgi ieteicams pārkāpuma gadījumā aknas un nieres, hronisks alkoholisms, sagatavojot narkotiku ar smagu hepatotoksisks.

Terapija zāles grūtniecības laikā nav vēlama, izmantojiet fljukostat iespējama tikai ar vitāli pierādījumiem. Saņemot zāles vajadzētu atteikties zīdīšanu.

Blakusparādības fljukostat

Flucostat, atsauksmes, labi panes pacientiem. Tomēr, lietojot zāles, var rasties blakusparādības šādus riskus:

  • Par daļu no kuņģa-zarnu trakta  Iepakošanas Flucostat (1 kapsula)
 trakta un žults sistēmas: slikta dūša, vemšana, patoloģiska izkārnījumos, garšas sajūtas pārmaiņas, sāpes vēderā un pakrūtē reģions, dzelte, meteorisms, gepatonekroz, paaugstināts bilirubīna un aknu enzīmu;
  • No nervu sistēmu: reibonis, krampji, galvassāpes;
  • Sirds un asinsvadu sistēma: ņirboņas un kambaru plandīšanās, pagarinot intervālu QT, agranulocitoze, neitropēnija, leikopēnija, trombocitopēnija;
  • Alerģiskas reakcijas: nātrene, tūska, anafilaktiskais šoks, Laiela sindroms, Stīvensa-Džonsona sindroms;
  • Citi: paaugstināts triglicerīdu un holesterīna plazmā, samazinot kālija baldness.

Pēc izmantošanas pārmērīgu devu fljukostat var izraisīt halucinācijas, paranojas uzvedību. Pretlīdzeklis narkotikām pastāv. Pārdozēšanas gadījumā simptomātiska ārstēšana tiek veikta: kuņģa skalošana, iecelšanu enterosorbentnyh narkotikām. Lai samazinātu koncentrāciju aktīvās vielas asins plazmā fljukostat iespējams veikt piespiedu diurēzi un hemodialīze.

Zāļu mijiedarbība

Tā aizliegts vienlaicīgu lietošanu fljukostat un unikālo narkotiku ar astemizolu un terfenadīnu. Kombinācijā ar iepriekšminētajām vielām, kas spēj mainīt efektivitāti flukonazolu kumarīnu antikoagulantu.

Saskaņā ar atsauksmes fljukostat izmantošana narkotiku ar sulfonilurīnvielas atvasinājumiem palielina risku hipoglikēmiju.

Apvienojumā izmantošanu cisaprīdu fljukostat un provocē izskatu blakusparādības sirds un asinsvadu sistēmu.

Šis ceļvedis fljukostat iesniegts tikai informatīviem nolūkiem. Nelietojiet zāles bez ārsta ieteikuma.

Яндекс.Метрика