Fluimucil

Latīniskais nosaukums Fluimucil  Putojošās tabletes Fluimucil

Atlaidiet forma un sastāvs Fluimucil

Narkotiku nāk kā no caurspīdīga šķīduma inhalācijām ar nelielu sēra smaržu. Aktīvā viela - acetylcysteine ​​1 ml uz 100 mg. Pārējās sastāvdaļas: ūdens, dinātrija edetāts, nātrija hidroksīds.

Farmakoloģiskā darbība

Fluimucil attiecas uz mucolytic narkotikām. Aktīvā viela acetylcysteine ​​pārtraukumiem disulfīda obligācijas skābes Mikopolisaharīdi krēpas, un tādējādi samazina viskozitāti gļotām. Narkotiku paliek aktīva arī attiecībā uz strutaina krēpas. Acetylcysteine ​​piemīt pretiekaisuma un antioksidantu iedarbība, kas izraisa klātbūtnē nukleofilu tiolgrupas grupas SH, neitralizējot oksidējošas radikāļus, kas ir atbildīgas par iekaisuma procesus audos.

Acetylcysteine ​​novērš samazināšana akciju glutations un palīdz palielināt sintēzi, tādējādi veicinot detoksikāciju. Sakarā ar to panāktu zāļu Fluimucil var izmantot kā antidots saindēšanos paracetamolu. Fluimucil viegli iekļūst šūnās, kur deacetilēšana līdz L-cisteīna, kas pēc tam tiek sintezēti no glutationa - spēcīgs antioksidants un brīvo radikāļu toksīniem.

Farmakokinētika Fluimucil

Lietojot iekšķīgi, medikaments labi uzsūcas Fluimucil. Sakarā ar lielo ietekmi "pirmā loka" biopieejamība ir aptuveni 10 procenti. Tāpat kā tās analogiem Fluimucil viegli iekļūst ārpusšūnu telpā un izplata galvenokārt bronhu izdalījumos, nierēm, aknām un plaušām.

Narkotiku un tā metabolīti izdalās caur nierēm, neliels daudzums produkcijas nemainīgs caur zarnām. Pēc 600 mg Fluimucil maksimālā koncentrācija plazmā tiek sasniegta stundas laikā, un tā ir 15 mmol / l.

Indikācijas Fluimucil

Zāles ir parakstītas elpošanas ceļu slimības, ko pavada strādājuši krēpas: pneimonija, bronhiolīts, bronhīts, bronhektāzes, traheīts, emfizēma, plaušu abscess, cistiskās fibrozes, laryngotracheitis, intersticiāla plaušu slimība, astma, plaušu Atelektāze.

Parādīts Fluimucil in saaukstēšanās un strutojošu otīts, sinusīts, sinusīts, lai uzlabotu izpildi izdalījumi. To izmanto arī, lai atdalītu viskozs gļotas no elpošanas trakta pēctraumas un pēcoperācijas apstākļos.

Fluimucil rokasgrāmata: kā izmantot

Fluimucil granulas: granulas izšķīdina 1/3 tasi ūdens.

Jaundzimušo iespējamo iecelšanu veselības apsvērumu dēļ saskaņā ar ārsta uzraudzībā. No 10 mg uz 1 kg svara deva. Bērniem no 1 gada līdz 2 gadiem, ņemot 100 mg divas reizes dienā. Bērniem no 2 līdz 6 gadiem par narkotiku ievada 2-3 reizes dienā un 100 mg. Bērni no 6 gadiem un pieaugušajiem noteikto devu 2-3 reizes dienā 200 mg.

Terapijas ilgums tiek vērtēta kā pacientam akūtas slimības - kurss parasti ir līdz 10 dienām hroniskām slimībām - par recepšu kurss var ilgt vairākus mēnešus.

Fluimucil putojošās tabletes: viena tablete izšķīdina 1/3 tasi ūdens. Enough risinājums reizes deva dienas laikā. Akūtos štatos terapijas ir 5-10 dienas hroniskām slimībām var ilgt vairākus mēnešus.

Fluimucil injekcija: paredzēts parenterālai lietošanai, tiek ievadīts intravenozi vai intramuskulāri. Pieaugušiem pacientiem ievada 300 mg 1-2 reizes dienā. Bērni 6-14 gadi, ieteicamā deva ir puse pieaugušo devas. Bērni līdz 6 gadu vecumam deva ir noteikta ar ātrumu 10 mg uz 1 kg ķermeņa svara.

Terapijas ilgums ir izveidota ārstu, reaģējot uz izmaiņām pacienta stāvokļa. Augsta kopumā pielaide narkotiku ļauj ilgstoši kursiem terapiju.

Fluimucil inhalācijas šķīdums, kas ar 300 mg narkotiku, kas ir 1-2 reizes dienā 5-10 dienas. Deva un lietošanas biežums var mainīties atkarībā no rezultātiem terapijas.

Blakusparādības Fluimucil

Tāpat tās kolēģiem, Fluimucil, retos gadījumos ir tādas blakusparādības kā: slikta dūša, vemšana, caureja, nātrene, nieze, izsitumi uz ādas, deguna asiņošana, troksnis ausīs. Datu ņemot Fluimucil viedokļus parāda iespēju attīstīt uz fona viņa uzņemšanas sabrukuma, samazina trombocītu agregāciju, bronhu spazmas, stomatīts.

Kad Fluimucil injekcijas var izraisīt izsitumus uz ādas un dedzināšanas sajūta injekcijas vietā. Fluimucil ieelpošana var izraisīt: reflekss klepus, stomatīts, rinīts, vietēju kairinājumu elpošanas traktu, izņēmuma gadījumos, bronhu spazmas (bronhodilatatoriem noņemta).  Fluimucil ampulas

Kontrindikācijas

Saskaņā ar instrukcijām Fluimucil kontrindicēta:

  • pacienti ar kuņģa čūlu un 12 divpadsmitpirkstu zarnas čūla saasināšanās laikā;
  • ja Jums ir paaugstināta jutība pret acetylcysteine ​​vai kādu citu sastāvdaļu narkotikas;
  • Bērniem līdz 18 gadiem (kā Fluimucil putojošās tabletes).

Grūtniecība

Pieteikums Fluimucil grūtniecības un zīdīšanas laikā ir pieļaujama tikai izvērtējot iespējamo ieguvumu attiecību māti un iespējamo risku bērnam.

Fluimucil Mijiedarbība ar citām zālēm

Kā saņemti no medicīnas atsauksmēm Fluimucil, kopā ar citiem medikamentiem klepus, var izraisīt stagnāciju krēpu dēļ apspiešanu klepus refleksu.

Apvienojot nepārspējamu Fluimucil ar nitroglicerīnu var stiprināt vazodilatatora efektu pēdējo.

Vienlaicīga ārstēšana ar amfotericīnu B, ampicilīnu, tetraciklīnu var novest pie samazinātas aktivitātes abu narkotikām. Starp ņemot šos preparātus un Fluimucil norādījumus ieteicamie intervālu vismaz divas stundas.

Pārdozēt

Ja saņemat devu 500 mg / kg dienā Fluimucil atsauksmes par simptomiem vai pazīmēm pārdozēšanas ir saņemti.

Uzglabāšanas nosacījumi

Saskaņā ar instrukcijām, Fluimucil uzglabāt istabas temperatūrā, bērniem nepieejamā vietā. Pēc flakona atvēršanas ir atļauts uzglabāt ledusskapī ne ilgāk par vienu dienu. Izmantojiet iepriekš atvērtās flakonus ar narkotiku ir aizliegta.

Яндекс.Метрика