Flukonazols

Flukonazols - zāles, kas ir izteikta pretsēnīšu iedarbība. Darbības ar narkotiku flukonazolu mehānisms, lai aizkavētu fermentatīvo aktivitāti sēnīšu citohroma P450 atkarīgo.  Flukonazols
 Tā rezultātā, bloki transformācijas process sēnīšu šūnu lanosterola ergosterola, palielināta caurlaidība membrānas šūnu sieniņu, tas inhibē replikāciju un augšanu .  Tomēr Flukonazols ir selektīva darbību un nomāc fermentus līdzīgi cilvēka šūnu, tāpēc ārstēšana ir pietiekami droša flukonazols .  Zāles nav anti-androgēna rīcība .  Tā ir augsta aktivitāte gadījumā oportūnistiskus sēnīšu infekciju .  Iespējams, izmantošana flukonazola profilaksei sēnīšu komplikāciju vēža pacientiem, kas ārstēti ar citotoksiskiem medikamentiem, kā arī transplantācijas un citos gadījumos, kad fons no samazinātas imunitāte var pievienoties sēnīšu infekcija .  Kad piemēro saskaņā ar instrukcijām Flukonazols ir ļoti spēcīgs anti-sēnīšu iedarbību .  Augsta efektivitāte, sagatavojot un pārskatus sakot flukonazols ar ģimenes ārstu .

Flukonazols ir augsts uzsūkšanos. Ēšana neietekmē uzsūkšanos narkotiku. Bioloģiskā pieejamība - 90%. Par 11-12% daudzums saistās ar plazmas olbaltumvielām. Flukonazols koncentrācija plazmā ir tieši proporcionāla devai. Narkotiku iekļūst arī pa visu ķermeņa šķidrumu. Flukonazols koncentrācija sinoviālā šķidruma, pienā, peritoneālās šķidrumu, krēpas, siekalas līdzīgs plazmā. Augsta koncentrācija narkotiku in maksts izdalījumi tiek sasniegta pēc 8 stundu laikā pēc ievadīšanas un uzturēta terapeitisko līmeņos vismaz dienu, kas ļauj piemērot flukonazolu attieksmi pret maksts kandidozi.

Par zāļu farmakokinētika ir atkarīga no stāvokļa glomerulārās aparātu nierēm, un pusperiods Flukonazols ir apgriezti proporcionāls kreatinīna klīrensu.

Indikācijas flukonazolu

Instrukcijas ir uzskaitīti flukonazolu indikāciju tā lietošanas:

  • dažādu sēnīšu infekcijas: kriptokokoze, tostarp cryptococcal meningīts, sistēmisku kandidozi un gļotādas kandidozes, vaginālo kandidozi;
  • novēršana sēnīšu komplikāciju pacientiem par fona imūnsupresijas (citostatiskās ārstēšana, staru terapija, saņem imūnsupresīvu narkotikas).

Kontrindikācijas flukonazolu

Saskaņā ar instrukcijām Flukonazols nevajadzētu izmantot, ievērojot šādus nosacījumus:

  • grūtniecība, zīdīšana;
  • vecums līdz 16 gadiem;
  • paaugstināta jutība pret pretsēnīšu narkotikām vēsturē.

Jāievēro piesardzība, kad Flukonazols aknu mazspēja, vienlaicīga uzņemšana terfinadina potenciāli proaritmogennoe nosacījumus, ko izraisa organisko sirdsdarbības traucējumiem, elektrolītu līdzsvara traucējumus, lieto medikamentus, kas var izraisīt aritmiju.  Flukonazols iepakojumā

Blakus efekti

Ārstējot flukonazolu blakusparādības ir retas. Šis parādības, piemēram, slikta dūša, vēdera uzpūšanās, caureja, hiperbilirubinēmiju, reibonis, galvassāpes, leikopēniju, neitropēniju, agranulocitozi, ādas izsitumiem, priekškambaru fibrilāciju / kambaru plandīšanās.

Pārdozēt

Pie Flukonazola sniegt norādījumus pārdozēšana ir maz ticama. In Pārdozēšanas attīstot paranojas uzvedību, halucinācijas.

Deva un ievadīšanas veids flukonazola

Saskaņā ar instrukcijām flukonazols ir orālai un intravenozai lietošanai.

Preparāts parenterālai ievadīšanai ir formā 0, 2% šķīduma iekšķīgai pieteikumā - kā kapsulas, kas satur 50, 100, 150 un 200 mg aktīvās vielas. Flukonazols ilgu pussabrukšanas, saistībā ar kuru zāles lieto 1 reizi dienā. Terapeitiskā deva svārstās 200-400. Kad Candida bojājumi gļotādām devas 50-100mg dienā, ja baktēriju kandidozes - 150 mg. Katrā klīniskā situācijā deva narkotiku izvēlas tikai ārsts.

Brīdinājumi

Ārstējot flukonazolu, ir nepieciešams, lai kontrolētu hematoloģiskais parametrus. Ārstēšana jāturpina, līdz stāvokļa klīniskās remisijas. Uzsākt terapiju ar flukonazols var būt kultūra rezultāti, bet ar apsekojuma metodes rezultātiem, ja nepieciešams, korekcija fungicīda ārstēšanu.

Flukonazols Mijiedarbība ar citām zālēm

Flukonazols palielina aktivitāti kumarīnu antikoagulantu, koncentrāciju zidovudīnu, ciklosporīnu, rifabutīna, paildzina pusperiods teofilīnu, palielina plazmas koncentrāciju midazolāma. Tas būtu jāņem vērā, ieceļot narkotiku.

Atsauksmes par flukonazolu

Sakarā ar augsto fungicīdu darbības pārskatiem flukonazols ārsti, un pacientiem, kuri lieto to ir pozitīvi. Efektivitāte pierādīta vairākos klīniskajos pētījumos. Zāles ir minimāla aknu toksicitāti, un lika tiem pārtraukt hiperbilirubinēmijas pēc narkotiku ārstēšanas, kas ir pilnīgi atgriezeniska.

Uzglabāšanas nosacījumi

Flukonazols zāles jāuzglabā istabas temperatūrā, aizsargā no saules gaismas vietā.

Noteikti izlasiet instrukciju detalizēti flukonazols pirms ārstēšanas sākšanas ar šo narkotiku.

Яндекс.Метрика