Fluoruracilu

Fluoruracilu - pretvēža zāles. Pārstāvju grupa anti-metabolītu.

Farmakoloģiskā darbība

Pretiekaisuma līdzekļi  Iepakošanas fluoruracilu
 no grupas, antimetabolītiem, kas samazina ķīmisko reakciju ātrumu, kas nepieciešami audzēja šūnu dalīšanās, bloķējot veidošanos DNS, un jo īpaši samazināšanos fermenta aktivitāte timidilāta sintetāzes un tam, kad izveidots RNS interferences fluoruracila, ko tā struktūrā.

Produkta veids

Fluoruracilu ir pieejams šķīduma formā, intravaskulārā un intraluminal ieviešanu.

Indikācijas fluoruracilu

Saskaņā ar instrukcijām fluorouracils būtu jāveic, ja pacienta resnās zarnas vēzi vai taisnās zarnas vēzis, vēzis, barības vada, kuņģa, primāru aknu vēzi, olnīcu vēzi, dzemdes kakla vēzi, urīnpūšļa vēzi, dažādas ļaundabīgo audzēju, kas atrodas galvas un kakla, prostatas vēzi, virsnieru vēzis, dzimumlocekļa vēzis vai karcinoīda.

Instrukcijas fluoruracils: kā izmantot

Veids, devas un piemērošanas veidu fluoruracila katrā gadījumā metode nosaka pats pacients. Tas viss tiek noteikta atkarībā no veselības stāvokļa pacienta, skatuves un no slimības smaguma pakāpes, kādā stāvoklī ir asinsrades sistēmu, un plānu ķīmijterapijas.

Fluoruracilu parasti ievada organismā intravenozi vai infūzijas, intraarteriāli un intracavitary. Ir vairāki standarta ārstēšana narkotiku fluorouracils:

  •   0, 5 g / m2, vai 12-14 mg / kg dienā 3 - 5 dienas, atstarpi starp kursiem 1 mēnesi.
  •   0, 6 g / m2 vienu reizi nedēļā, ilgums kursa 6 - 10 nedēļas.
  •   0 6 g / m2 gada 1. un 8. dienām ar citām pretvēža medikamentu, pamīšus ar administrāciju intravenozi 4 - 5 dienas.

Blakusparādības fluoruracilu

Saskaņā ar instrukcijām fluoruracilu  Fluoruracilu flakons
 Tas ir daudz iespējamās blakusparādības. Saskaņā ar pārskatiem fluorouracils visbiežāk blakusparādības ir slikta dūša un caureja, anēmija un leikopēnija mazāk. Tas ir arī iespējamiem pārkāpumiem asins koagulācijas sistēmas, sirds un asinsvadu sistēma, reproduktīvā sistēma, centrālā nervu sistēma.

Fluoruracilu var izraisīt nelabvēlīgu dermatoloģisku (alopēcija, dermatīts) un alerģija (nātrene, bronhu spazmas) reakcijas.

Kontrindikācijas

Fluoruracilu ir kontrindicēta gadījumā grūtniecības un zīdīšanas. Tas ir arī kontrindicēta atrast pacienta paasināšanās divpadsmitpirkstu zarnas čūla vai kuņģa asiņošana jebkāda veida un iespējamās rašanās, smaga anēmija vai leikopēnija, trombocitopēnija.

Fluorouracils jālieto ar īpašu piesardzību pacientiem, kuri ir bijuši, pārkāpjot aknās un nierēs.

Яндекс.Метрика