Flutamide

Flutamide - ir pretaudzēju medikaments, kam antiandrogenic aktivitāti.

Farmakoloģiskā darbība

Flutamide traucē  Iepakošanas flutamide
 Saistoši vīriešu dzimumhormonu (androgēnu), tostarp dihidrotestosteronu, ar šūnu receptoriem. Kā rezultātā, androgēnu-jūtīgs audzēju, piemēram, audzēja audu prostatas dziedzera, ir šķērslis izpausme bioloģisko iedarbību uz androgēnu. Kā uzskata Flutamidne ir antigestagens, progestogenic, anti-estrogēnu un estrogēnu darbību.

Narkotika ir ātri un labi uzsūcas no gremošanas sistēmas. Tās maksimālā koncentrācija asinīs bija divas stundas pēc zāļu ieņemšanas. Pusperiods piecas stundas. Attēlots kā metabolītu nierēm.

Indikācijas

Saskaņā ar instrukcijām flutamide lieto paliatīvai ārstēšanai prostatas vēža ar klātbūtni attālām metastāzēm pacientiem, kuri iepriekš nav saņēmuši nekādu ārstēšanu šīs slimības.

Kā uzskata flutamide to var izmantot, lai ārstētu pacientus, kuri nav sasnieguši pozitīvu efektu hormonu aizstājterapiju, kā arī tiem, kuri ir izstrādājuši rezistenci pret to (pretestības).

Preparāts var lietot kombinācijā ar citiem pretvēža līdzekļiem vai par monoterapijā.

Guide to flutamide

Šīs zāles ir parakstītas 1 tablete (250 mg) trīs reizes dienā. Ārstēšanas kurss būtu dlitelnym.V terapijas laikā regulāri ir jāpārbauda funkciju aknām.

Ar īpašu piesardzību jālieto flutamide pacientiem, kas cieš no sirds un asinsvadu slimībām.

Saskaņā ar instrukcijām flutamide var izmantot diferenciāldiagnozes hipogonādismu vīriešiem. Šajā gadījumā, zāles ir dota ar ātrumu 10 mg uz kg pacienta ķermeņa masas dienā. To lieto trīs reizes dienā trīs dienas. Tālāk, pētījums par koncentrācijas gonadotropīniem serumā.

Blakusparādības flutamide

Flutamide parasti ir labi panesams. Kad ilgtermiņa terapija vīriešiem var attīstīties ginekomastija, jutīgums krūšu, šķidruma aizture organismā audos. Kā uzskata flutamide ļoti reti izraisa komplikācijas, piemēram, tromboze, bezmiegs, vilkēdei līdzīgu sindromu, traucējumiem, aknu un kuņģa-zarnu traktā, galvassāpes.

Norādījumus, lai flutamide piezīmes: ārstēšana ar viņus pacientu laikā var izjust nelielu pieaugumu asinīs methemoglobin (forma hemoglobīns, kas nevar veikt skābekli). Šī valsts ir pārejošas un neprasa ārstēšanu vai atsaukšanu flutamide.

Kontrindikācijas flutamide

Šīs narkotikas lietošana ir kontrindicēta ārstēšanai pacientiem, kuri cieš no nopietnām slimībām, vairogdziedzera, nierēm un aknām.

Brīdinājumi

Ārstēšana ar flutamide būtu regulāri pārbaudīt aknu enzīmu. Asins analīzes būtu jāveic vismaz reizi mēnesī. Ja pacientam ir paaugstināts aknu enzīmu, divās vai vairāk reizes, un / vai dzelte (ar nosacījumu, ka nav metastāžu aknās), pēc tam zāles nekavējoties atceļ.

Pacienti nekavējoties jāmeklē medicīniskā palīdzība pie pirmā pazīme aknu darbības traucējumiem - dzeltējumus gļotādu un ādu, ādas nieze, tumšs urīns, nepatiku pret ēdienu, sliktu dūšu, vemšanu, gripai līdzīgi simptomi, sāpes labajā augšējā kvadrantā.

Mijiedarbība flutamide ar citām zālēm

Flutamide palielinās  Flutamide Tabletes
 antikoagulantu iedarbība netiešo antikoagulantus (Flutamin, varfarīnu). Tādēļ vienlaicīga lietošana šo narkotiku deva jāpielāgo individuāli, kontrolē koagulācijas.

Pārdozēt

Ar pārdozēšanas flutamide jānomazgā kuņģī. Specifisks antidots, tāpēc simptomātiska terapija, kuras mērķis ir saglabāt dzīvības funkcijas.

Form atbrīvot flutamide

Flutamide tiek ražots tablešu formā, kas satur 250 mg aktīvās vielas. Narkotika ir pieejams ar dažādiem nosaukumiem: NOREX, Gibitron, Fulforel, Fugirel, Euleksin, Eufleks, androgēnu, Tsebatrol, Flyutsinom, Flutsinom.

Uzglabāšanas nosacījumi

Flutamide pieder pie saraksta B. Tas tika uzglabāts istabas temperatūrā nepieejamā bērniem. Uzglabāšanas laiks - trīs gadi. Pēc derīguma termiņa beigām narkotikas nevar izmantot. Tas pārdod tikai aptiekās ar recepti.

Яндекс.Метрика