Flyuanksol

Flyuanksol (starptautiskais nosaukums - flupentiksols) attiecas uz grupu, antipsihotiskie līdzekļi, kas ir  Flyuanksol tabletes (5 mg)
 antidepresants, nomierinošs un anksiolītiskā ietekme.

Labas atsauksmes Flyuanksol bija saistīts ar efektīvu aktivizēšanas emocionālo stāvokli pacientu un veicināt viņu sociālo adaptāciju.

Struktūra un sastāvs

Galvenā aktīvā sastāvdaļa - flupentiksolu hidrohlorīds 4 mg.

Flyuanksol pieejams kā šķīdums intramuskulāri (eļļas bāzes), un 5 mg tabletes, ievietots kartona kastītē 50-100 gab.

Farmakoloģiskās īpašības Flyuanksola

Flyuanksol ir neiroleptiskais kas bloķē dopamīna receptorus smadzenēs un adrenoreceptoriem. Kā rezultātā sedācija flupentiksolu sasniegto 7 dienu laikā pēc regulārā norīšanas.

Labas atsauksmes Flyuanksol ir kā narkotikas, ātri novērš simptomus depresija, psihoze un veicina atjaunošanu domāšanu. Pacientiem ar antisociālas traucējumiem pakāpeniski pielāgoties sabiedrībā un kļūt sabiedrisks.

Flyuanksol strauji uzsūcas, sasniedzot maksimālo koncentrāciju 4-7 stundu laikā. Biopieejamība ir 40-42%. Narkotiku veido vairākas neaktīvu metabolītu un izdalās ar izkārnījumiem un urīnu.

Narkotiku uzlabo efektu sedatīviem, etanola un medikamenti, kas vājina nervu sistēmu. Tajā vienlaicīgi saņem Flyuanksola un guanetidīns samazināts terapeitisko efektu.

Mijiedarbība Flyuanksola un piperazīna palielina blakusparādību risku, kā arī veicina rašanos ekstrapiramidāli traucējumi.

Indikācijas

Flyuanksol paredzēts, lai ārstētu psihisko stāvokļu, kas ar halucinācijām un paranojas simptomiem, traucējumu domāšanas, apātijas, sociālās adaptācijas traucējumi, autisms, šizofrēnijas, psihozēm, dažādu etioloģiju, stress, depresija, neirozes.

Pozitīva reakcija, kuru Flyuanksol kā efektīvu narkotiku ārstēšanai psihosomatisko traucējumu un likvidētu sekas, augļa alkohola sindromu.

Lietošanas instrukcijas Flyuanksola

Saskaņā ar instrukcijām Flyuanksol veidā tablešu jāņem 1-2 reizes dienā 0, 5-1 mg. Ieteikuma ārstējošais ārsts, devu var palielināt līdz 1 mg 3 reizes dienā. Nepastāvot ārstniecisko iedarbību 7-10 dienu laikā medikamentu apgāzta laikā.

Smagos psihotiskiem traucējumiem Flyuanksol iecelt 3-10 mg 3 reizes dienā. Maksimālā dienas deva akūtas psihozes, nedrīkst pārsniegt 100 mg. Uzturošā deva ir 5-20 MG 1-2 reizes dienā 5 dienas, un pēc tam deva ir pakāpeniski samazinājies līdz 3 mg 1 reizi dienā.

Instrukcijas Flyuanksola paredz risinājumu intramuskulārās injekcijas 20-40 ml 1 reizes dienā. Ārstēšanas kurss ir 2-3 nedēļas. Uzturošā deva ir 20 ml 1 reizes dienā pie intervālu 2-4 dienas. In recidivējošas garīgas slimības, devu var palielināt līdz 400 mg dienā. Kad jūs doties uz citiem antipsihotiskiem medikamentiem būtu pakāpeniski samazināt devu Flyuanksola.

Saskaņā ar instrukcijām Flyuanksola ārstēšanas jālieto piesardzīgi vai uz laiku pārtraukt savu darbību pacientiem, kuriem ir braukšanas transportlīdzekli un strādāt ražošanas laikā. Flyuanksol var samazināt uzmanība un psihomotoro palēnina reakciju.

Kontrindikācijas

Kontrindikācijas iecelšanu  Flyuanksol Tabletes (1 mg)
 Flyuanksola ir paaugstināta jutība un neiecietību uz narkotiku, kaulu smadzeņu slimības, asinsrites traucējumi, kolapss, koma, grūtniecības un zīdīšanas, glaukomu, nieru un aknu mazspēja, Parkinsona slimības, drudzis komponentiem, Reja sindroms, bērniem līdz 16 gadiem.

Piesardzīgi un ar pastāvīgu uzraudzību ārsta medikamentu paredzētais alkoholisma, asinsrites sistēmas, peptiska čūlas slimība, infekcijas slimību, smagu plaušu slimību, hepatīta, un vecumdienās slimībām.

Blakusparādības Flyuanksola

Flyuanksol var izraisīt šādas blakusparādības:

  • centrālo nervu sistēmu - bezmiegs, miegainība, nemiers, trīce, kolapss, galvassāpes, reibonis, koordinācijas, diskinēzija zudums;
  • par daļu no sirds un asinsvadu sistēmu - tahikardija, aritmija, hipotensiju;
  • par daļu no gremošanas sistēmas - caureja, dispepsija, vemšana, slikta dūša, aizcietējums, meteorisms, hepatīts;
  • No sajūtas - lēcas apduļķošanās, dzirdes traucējumiem, glaukomu, samazināts redzes asums;
  • par daļu no asinsrites sistēmas - leikopēnija, anēmija;
  • par daļu no endokrīno sistēmu - diabētu, dismenorejas, ginekomastija, ogļhidrātu metabolismu;
  • Alerģiska reakcija - nātrene, dermatīts, bronhu spazmas, skalojamās ādas, paaugstināta jutība pret gaismu.
Яндекс.Метрика