Folacin

Folacin - zāles, kas stimulē asinsradi un kompensētu trūkumu folijskābes organismā. Pieejamas kā dzeltenas notekcauruli tabletes, kam ierēķinot nobīdi vai riskam vienā pusē.

Farmakodinamiku

 Folacin - zāles, kas stimulē asinsradi un kompensētu trūkumu folijskābes organismā
 Folijskābe ir B. vitamīns Organismā tas tiek pārvērsts tetrahydrofolic skābi - Koenzīms nepieciešama pilna izglītības normoblasts megaloblasts un nobriešanu, kā arī piedalās dažādos vielmaiņas procesos dabā. Ar trūkumu folskābi organismā attīstīt megaloblastiskā veida asins veidošanos. Folijskābe piedalās sintēzē aminoskābju (ieskaitot glicīnu, serīnu, un metionīna), Pirimid īna, purīnu un nukleīnskābju, histidīna un holīna vielmaiņu, veicina eritropoēzi. Grūtniecības laikā pasargā augli no kaitīgās un teratogēna faktoriem. Tā veicina pareizu nobriešanu un funkciju placentu.

Farmakokinētika

Pēc mutiska folskābe saistās ar konkrētu glikoproteīnu (patiesā faktors) kuņģī un pilnībā uzsūcas kuņģa-zarnu traktā. Saskaņā ar darbības fermentu dihidrofolāta reduktāzes klātbūtnē askorbīnskābes, un, metabolizējas deponēti, lai veidotu tetrahydrofolic skābi aknās. Gandrīz pilnīgi saistās ar plazmas olbaltumvielām.

Folijskābe nonāk mātes pienā un placentu. Maksimālā koncentrācija asinīs tiek sasniegta 30-60 minūšu laikā pēc ēšanas. Ja saņēma deva pārsniedz nepieciešamo dienas devu izdalīts caur nierēm, piemēram, kā metabolītu vai nemainīgs.

Lietošanas indikācijas par narkotiku Folacin

Saskaņā ar instrukcijām, Folacin izmanto:

  • ārstēšana un profilakse trūkst folijskābes par fona bojātu vai nesabalansētu uzturu;
  • ārstēšana un profilakse anēmijas uz fona trūkst folijskābes: leikopēnija un anēmiju, ko izraisa jonizējošo starojumu un narkotikas, hyperchromic anēmija, pēc rezekcijas anēmija, megaloblastiskā anēmija, anēmiju, kas saistīta ar malabsorbcijas sindromu, sprue un tievo zarnu slimībām, sideroblastic anēmiju vecāka gadagājuma cilvēkiem;
  • novēršana augļa nervu caurulītes defektiem.

Folacin lieto ilgstošai ārstēšanai folskābi antagonistiem (trimetoprims, sulfametoksazols kombinācija, metotreksātu), pretkrampju (fenobarbitāls, primidons, fenitoīns).

Piemēro arī Folacin laikā grūtniecības un zīdīšanas perioda ārstēšanai un profilaksei anēmija.

Kontrindikācijas no folacin

Saskaņā ar instrukcijām, Folacin ir kontrindicēta:

  • anēmija;
  • jutība pret jebkuru sastāvdaļu sastāvam;
  • kobalamīns deficīts;
  • ļaundabīgiem audzējiem.

Blakus efekti

Pēc atsauksmēm, Folacin var izraisīt alerģiskas reakcijas: ādas izsitumi, nieze, eritēma, bronhu spazmas. Tāpat, saskaņā ar reitingu folacin, no kuņģa-zarnu trakta var rasties slikta dūša, anoreksija, rūgta garša mutē un vēdera uzpūšanās.

Mijiedarbība ar citām zālēm Folacin

Folijskābes uzsūkšanās samazinās, bet izmantošanas tetraciklīnu, polimiksīnu, neomicīnu un hloramfenikolu.

Ar vienlaicīgu lietošanu Folacin samazina ietekmi etanols, metotreksātu, hloramfenikolu, primidons, fenitoīns, glutetimid un cikloserīns, sulfasalazīns, kontraceptīvo iekšējai administrācijai.

Devas un piemērošana Folacin

Folacin izmanto iekšpuses.

 Folacin grūtniecības laikā, lai novērstu nervu caurulītes defektiem auglim
 Lai novērstu megaloblastiska anēmija, kuru izraisa trūkumu folskābes organismā, izmantojot 2, 5 mg folacin diena četrus mēnešus, lai ārstētu - 5 mg dienā.

Ārstēšanai un profilaksei makrocitāra anēmijas bojāta vai nesabalansētu diētu un zarnu iekaisuma malabsorbciju Folacin saņēma 15 miligrami diennaktī.

Folacin grūtniecības laikā, lai novērstu nervu caurulītes defektiem auglim. Būtu lieto 2, 5 miligramus četras nedēļas pirms grūtniecības un grūtniecības pirmajā trimestrī.

Brīdinājumi

Pacientiem, kuriem tiek veikta hemodialīze, jāpievērš lielāku devu folijskābes.

Ilgstoša lietošana folacin, it īpaši lielās devās, var samazināt koncentrāciju asinīs ciānkobalamīnu (vitamīna B12), tādēļ, ja jums ir nepieciešams veikt folskābes uz ilgu laiku, ir arī ieceļ izmantošana B12 vitamīna.

Яндекс.Метрика