Foradil

Foradil - bronhodilatators narkotiku.

Zāles ir selektīvs  Iepakošanas Foradil
   β2-adrenoreceptoru agonisti jauno paaudzi. Spriežot pēc pārskatiem Foradile ir optimālāko un universāls līdzeklis, kas apvieno labāko īpašības zināms ilgtermiņa un īstermiņa darbības β2 agonistu.

Analogus Foradil

Preparāti Oxis Turbuhaler formoterola - analogi Foradil.

Struktūra un sastāvs

Narkotika ir pieejams kā dzidrs, bezkrāsains kapsulu ar pulveri inhalācijām, kā aerosols inhalācijām. Viena kapsula satur 12 mkg Foradil formoterola fumarātu (iepakojumā 30 kapsulas).

Farmakoloģiskās iedarbības Foradil

Saskaņā ar instrukcijām Foradil izmanto atbrīvojumu un novēršanai bronhu spazmas, ko izraisa vingrojumu, alergēni, methacholine vai histamīna .  Pretiekaisuma iedarbība nozīmē bloķēt atbrīvošanu histamīna un leikotriēniem no jutīgas šūnu bronhoalveolārajos audu .  Narkotiku darbība notiek ātri (viena līdz trīs minūtes laikā), un bronhodilācija efekts saglabājas pēc inhalācijas divpadsmit stundām .  Reviews Foradile norāda, ka zāļu būtiski samazina saasinājumu biežumu, dažādu hronisku obstruktīvu plaušu slimību .  Pretiekaisuma efekts un darbības ilgums padarīt narkotiku Foradil pirmajā rindā, lai kontrolētu slimību un novērst nakts uzbrukumus .  Lietojot Foradil in ieteiktās terapeitiskās devas, no narkotiku negatīvo ietekmi uz dažādu orgānu un sistēmu organismā ir minimāla .

Indikācijas

Saskaņā ar instrukcijām, vai izmantošana Foradil Foradil analogiem indicēts ārstēšanai un profilaksei bronhu spazmas pacientiem ar bronhiālo astmu; novēršanu bronhu spazmas, ko izraisa aukstu gaisu, ieelpojot alergēni vai izmantot; ārstēšana un profilakse bronhu obstrukcijas; profilakse un ārstēšana atgriezeniska un neatgriezenisku elpceļu obstrukciju, emfizēma, hronisks bronhīts.

Kontrindikācijas

• paaugstināta jutība pret narkotikām;

• Bērniem līdz piecu gadu vecumam.

C Foradil jāievēro piesardzība, ārstējot diabētu, smaga sirds mazspēja, koronāro artēriju slimību, sirds aritmiju, AV III bloku gs., Pagarinot intervālu QT, GOKMP, hipertireoze grūtniecības un zīdīšanas laikā.

Foradil - Lietošanas instrukcija

Saskaņā ar instrukcijām  Aerosols inhalācijām Foradil
 Foradil Ieelpot lietošanai bērniem, kas vecāki par pieciem gadiem un pieaugušajiem. Ieelpot narkotiku jābūt izmantojot Aerolayzera (speciālu ierīci).

Ja bronhu vajadzētu veikt vienu elpu narkotiku (12mkg), ja nepieciešams, pēc vienas minūtes var dot otru elpu (nākamie divi breaths ieteicams veikt vismaz pusstundu). Maksimālā ieteicamā dienas deva Foradil instrukciju - 96 mg (astoņi breaths). Bērni vecāki par pieciem gadiem, nav ieelpojot zāles vairāk nekā 12 mikrogramiem divreiz dienā.

In bronhiālo astmu, hronisku obstruktīvu plaušu slimību deva medikamentu, kā regulāri uzturošo terapiju, ir 12-24 mg divas reizes dienā. Ja nepieciešams, izmantojiet papildu devu medikamentu (12-24 mg). Narkotiku bērniem vairāk nekā pieciem gadiem deva ir 12 mg (divas reizes dienā).

Lai novērstu bronhu spazmas, ko izraisa aukstu gaisu, ieelpoto alergēniem, vai fiziskās aktivitātes ir ieteicams darīt vienu vai divas ieelpas Foradil 12 mikrogramus (15 minūtes pirms provokācija). Bērniem, kas vecāki par pieciem gadiem, ir jāiedzer elpu narkotiku (12 mg).

Blakusefekts

Dažos gadījumos, spriežot pēc atsauksmēm par Foradile, zāles var izraisīt bezmiegs, svīšana, deguna kairinājums, galvassāpes, vemšana, nervozitāte, aritmijas, pazemināts asinsspiediens, muskuļu vājums, tafilaksiyu, atkarību, un alerģiskas reakcijas.

Narkotiku mijiedarbība Foradil

Foradil ārkārtīgi piesardzīgi jālieto pacientiem, kas saņem zāles, piemēram, dizopiramīds, hinidīns, fenotiazīniem, prokaīnamīds, MA inhibitoriem, antihistamīni, tricikliskajiem antidepresantiem, un citām zālēm, pagarinot intervālu QT (kambaru aritmijas risks).

Kombinētā lietošana Foradil un citu simpatomimētisko zālēm var izraisīt blakusparādību Foradil pasliktināšanos.

Vienlaicīga lietošana, vai kortikosteroīdi diurētiskie līdzekļi, ksantīna atvasinājumi var veicināt potenciālo gipokaliemicheskogo rīcības bēta2 agonistu.

Zāles ir spēja, lai uzlabotu pretiekaisuma darbība no glikokortikoīdiem.

Tas nav ieteicams lietot rīku kombinēta ārstēšana ar beta blokatoriem (tostarp acu pilieniem), jo tās vājināt Foradil.

Яндекс.Метрика