Forlaks

Forlaks - caureju.

Farmakoloģiskās īpašības

Forlaks norādījums  Iepakošanas Forlaks
 Tas attiecas uz grupu osmotisko caurejas. Tas satur aktīvo vielu - makrogolu. Long lineāra molekula šī polimēra satur savā sastāvā daudz ūdeņraža saites, kas var labi saglabā ūdens molekulas. Šī mijiedarbība palielina zarnu satura. Forlaks Uzlabo samazinājās zarnu - peristaltiku reflekss kairinošs zarnu sienā apjoma pieaugumu. Tas stimulē zarnu saturs pārvietojas ātrāk, bet no tā nav zaudējusi izdevīgu vitamīnus un minerālvielas, tiek necieš ūdens un elektrolītu līdzsvaru organismā.

Pieteikuma Forlaks mīkstina vēdera izeja, ja aizcietējums, caureju efekts nāk pēc 24-48 stundām. Sakarā ar lielas molekulārās masas no zāļu nav uzsūcas asinīs un nav pārvērsts organismā, tas ir efektīvs tikai zarnām.

Analogi Forlaks no grupas osmotisko caurejas ir Osmogol, Fortrans, Rompharm, Lavacolla.

Produkta veids

Forlaks ražots pulvera veidā, kas ir šķīduma iekšpusē divās devās,: Bērni, veidojot - maisiņi 4 g, pieaugušo forma - 10 g

Indikācijas Forlaks

Zāles lieto, lai ārstētu aizcietējums sistemātiski, lai sagatavotu pacientus Diagnostikas testu zarnās (endoskopiskās vai radioloģiskā) vai operācijas uz resnās zarnas un vēdera dobuma orgāniem.

Kontrindikācijas

Saskaņā ar instrukcijām Forlaks nav ieteicama, ja ir paaugstināta jutība pret to, sastrēguma sirds mazspēju, erozijas un čūlas resnajā zarnā, zarnu nosprostošanās, neskaidras sāpes vēderā, ar dehidratāciju.

Nav atsauksmes par Forlaks bērniem, kas jaunāki par 6 mēnešiem. Piesardzības pasākumi ļaujiet uzņemšanas grūtniecības un zīdīšanas laikā.

Lietošanas instrukcija Forlaks

Pulveris, atšķaida ar vēsu vārītu ūdeni. Bērniem deva ir no 4 g pietiekami 50ml pieaugušo devu 10 g atšķaida ar 250 ml ūdens.

Veikt Forlaks ēšanas laikā vai pirms, pieaugušajiem 1-2 paciņas uz 1 uzņemšanai 1. dienā (no rīta). Maksimālā dienas deva - 4 maisi. Ārstēšanas ilgums ārsts nosaka.

Priekšsēdētāja pagaidu izmaiņām raksturu krēsla (sakarā ar stresu, un citas operācijas.), Kā arī gatavojoties diagnostikas un terapijas pasākumu resnās iespējamo intermitējošu protams.

Forlaks bērni  Pulvera paketes Forlaks
   (Somas 4 g) amata atkarībā no vecuma: no 6 līdz 12 mēnešiem 1 paciņu dienā, no 1 līdz 4 gadiem, 1-2 paciņas dienā, starp 4 līdz 8 gadiem 2-4 paciņas dienā. Ja dienas deva bērniem vairāk nekā viena paciņa būtu sadalīta 2 devās. Ārstēšanas kurss ir ne vairāk kā 3 mēnešus.

Paturiet prātā, ka tā izskata Forlaks notiek 1-2 dienu laikā pēc zāļu ieņemšanas. Terapeitiskais efekts tiek uzlabota, ja, veicot terapiju pietiekama, lai izpildītu ar fizisko aktivitāšu laikā, dzert daudz šķidruma un ēst pārtiku, kas bagāts ar augu šķiedras.

Forlaks nesatur cukuru, tāpēc to var lietot pacientiem ar cukura diabētu un galaktozes nepanesību.

Blakusparādības Forlaks

Zāles reti izraisa blakusparādības. Kā analogus Forlaks no grupas osmotisko caurejas līdzeklis lielās devās izraisīt caureju, zarnu uzpūšanās, rīboņa kuņģī, slikta dūša. Kairinātu zarnu sindroms var būt sāpes vēderā.

Izsitumi, angioneirotiska tūska, nātrene - ņemot narkotiku alerģiskas reakcijas ļoti reti sastopami. Visos šajos gadījumos, zāļu lietošana jāpārtrauc un meklēt medicīnisko palīdzību.

Яндекс.Метрика