Formidron

Formidron - antiseptisks līdzeklis tiek ražots, pamatojoties uz formaldehīda, kas ir tā galvenā aktīvā sastāvdaļa.

Farmakoloģiskās iedarbības Formidron

Zāles ir  Iepakošanas Formidron
 dezodorants un antiseptiska iedarbība. Formaldehīdu, kas ir daļa no Formidron ir spēja sarecēt (sabrukumu, iznīcinot struktūra) no proteīna molekulām. Sakarā ar šo narkotiku ir, kam postoša ietekme uz baktērijām, kas dzīvo uz ādas. Šīs baktērijas sadalīties slepeno sviedru dziedzeri, un kā rezultātā, un nepatīkamu smaku sviedri. Bez Formidron ir iedeguma efektu, veicina slēgšanu kabeļu kanalizācijai, sviedru dziedzerus un atrofiju.

Pieteikums Formidron

Zāles ir paredzēts tikai ārīgai lietošanai. Neliels daudzums šķidruma piemēro vienu reizi dienā līdz ādai ar pārmērīgu svīšanu. Smagas svīšana Formidron var izmantot, divas reizes dienā.

Formidron būtu jāpiemēro, lai attīrītu, sausa āda kājas pusstundu, pēc kura joprojām no narkotiku mazgāt zem tekoša ūdens. In jūtīgāku un maigo ādu (hands sievietes padusēs) narkotiku risinājums ir piemērots ne vairāk kā divdesmit minūtes, pēc tam āda ir jānomazgā ar siltu tekošu ūdeni, žāvē un pulverveida ar talku. Pēc skūšanās padusēs izmantot Formidron var būt ne agrāk kā 24 stundas.

Norādījumus, lai Formidron atzīmēja, ka šīs zāles ir diezgan toksisks, un tādēļ tā lietošana ir nepieciešams konsultēties ar dermatologu, lai izvairītos attīstību negatīvām sekām.

Kā uzskata Formidron tas ir pietiekami efektīvs. Viens procedūra parasti ir pietiekams, lai samazinātu svīšanu ādas uz vienas vai divu nedēļu laikā. Ar ļoti spēcīgu svīšanu Formidron pieteikumu var veikt divas vai trīs dienas pēc kārtas.

Blakusparādības Formidron

Kā uzskata Formidron bieži noved pie ādas kairinājumu jomā tās piemērošanas un vietējās alerģiskas reakcijas (apsārtums, nieze, dedzināšana, izsitumi).

Kontrindikācijas

Saskaņā ar instrukcijām Formidron nevar lietot iekaisuma slimības ādas. Zāles arī nevar tikt uzlikta uz ādas.

Pieteikums Formidron  Formidron pudelēs
 nevēlamu grūtniecības un zīdīšanas laikā. Tas ir saistīts ar augstu toksiskumu narkotikas.

Narkotika ir arī kontrindicēta lietošanai bērniem.

Pārdozēšana Formidron

Līdz šim gadījumos pārdozēšanas Formidron ja to pareizi piemēro netika reģistrēti.

Struktūra un sastāvs

Formidron satur savā sastāvā 10 daļām formaldehīda, 39, 5 daļas etilspirts 95%, 50 daļām ūdens un 0 5 daļas Ķelnē. Pieejams pudelēs tumšā stikla ar jaudu 50, 0 un 100, 0 ml.

Uzglabāšanas nosacījumi

Formidron uzglabā sausā vietā prom no bērniem. Uzglabāšanas laiks - 3 gadi.

Яндекс.Метрика