Fortrans

Tas attiecas uz grupas Fortrans caureju narkotikām, kam ir osmotisko efektu.

Farmakoloģiskā darbība

Galvenā aktīvā Iepakošanas Fortrans
 Fortrans viela ir polietilēnglikols (Makrogols 4000). Šis materiāls veido ūdeņraža saiti ar ūdens molekulām, kas ļauj saglabāt ūdeni zarnu lūmenā. Tā rezultātā ir ievērojami pieaudzis to apjoma izkārnījumos dēļ to atšķaidījuma. Tas ir saistīts ar attīstību un caureju veicinoša iedarbība.

Kā uzskata Fortrans stājas spēkā pusotru stundu pēc tam, kad, ņemot sākotnējo devu. Ietekme narkotiku saglabājas 2-5 stundas. Uzklausījusi otro devu no rīta Fortrans zarnu kustības notiek pusstundas laikā.

Norādījumus, lai Fortrans norāda, ka zāles neuzsūcas no zarnu un neuzkrājas organismā. Pilnīgi veic ar fekālijām, kas neizmainītā formā.

Indikācijas Fortrans

Šīs zāles ir indicēts nepieciešamību labu zarnu tīrīšanai pirms plānveida operācijas vēdera dobuma un iegurņa orgānu, kā arī to endoskopiskās vai radiācijas pārbaudi. Kā uzskata Fortrans nenoved pie elektrolītu līdzsvara traucējumiem, jo produkts satur nātrija un kālija sāļus.

Instrukcija Fortrans

1 iepakojums Fortrans jāatšķaida vienā litrā silta vārīta ūdens. Saskaņā ar instrukcijām Fortranssleduet saņem likmi litram Gatavojoties katriem 15-20 kg pacienta ķermeņa masu. Tādējādi, cilvēks sver 80 kg vajadzētu dzert 4 litrus galīgo risinājumu. Pirmais stikls no dzēriena šķīdumā 10 minūtes. Nākamo stundu - litru. Visu nepieciešamo devu šķīduma Fortransamozhno dzert divus devās (no rīta un vakarā), vai arī pēc tam, kad par priekšvakarā pētījuma vai operācijas.

Pieteikuma Fortrans nepieņemama pediatrijas praksē.

Blakus efekti

Pieteikumu Fortrans var izraisīt blakusparādības: vēdera uzpūšanās, slikta dūša, vemšana. Kā uzskata Fortrans reti noved pie attīstības alerģiskas reakcijas (pietūkums, izsitumi, nātrene).

Kontrindikācijas Fortrans

Uzņemšanas Fortrans kontrindicēta šādos gadījumos:

 • Dehidratācija (atūdeņošanās);
 • Smaga sirds mazspēja;
 • Krona slimības, čūlainā kolīta un citas zarnu slimības, kopā ar nebojājot to gļotādā;
 • Zarnu obstrukcija (pat aizdomas to);
 • Pacienta vecums līdz 15 gadiem.

Pieteikuma Fortrans grūtniecības laikā

Zāles var lietot grūtniecības un zīdīšanas tikai tad, ja paredzēts izmantot no tā ir ievērojami lielāks par iespējamo risku bērnam (auglim).

Mijiedarbības Fortrans ar citām zālēm

Kā uzskata Fortrans Pulvera paketes Fortrans
   lēna uzsūkšanās no zarnu gandrīz visas citas narkotikas. Tādējādi, salīdzinot ar viņa attieksmi nedrīkst perorāli kādas citas zāles.

Pārdozēt

Galvenais simptoms pārdozēšanas narkotikas ir izteikta caureja. Simptomātiska ārstēšana.

Struktūra

Fortrans aktīvās sastāvdaļas ir:

 • Makrogols 4000-64, 0 g;
 • Kālija hlorīds - 0, 74 g;
 • Nātrija hlorīds - 1, 46 g;
 • Nātrija bikarbonāts - 1, 68 g;
 • Nātrija sulfāts, bezūdens - 5, 4 g

Kā adjuvantu tiek izmantots nātrija saharināts.

Produkta veids

Fortrans ražoti pulvera veidā, kas paredzēta šķīduma dzeršanai. Vienā kastē ir četras paciņas no 74 g katra 0.

Analogus Fortrans

Pašlaik aptieka tīkls ir iesniegta un citas narkotikas, kas ir līdzīga iedarbība: FortezaRomfarm, Forlaks, Tranzipeg, Realaksan, Osmogol, makrogols, Lavacolla. Analogus Fortrans ir tādas pašas indikācijas un kontrindikācijas lietošanai, tāpat kā Fortrans.

Uzglabāšanas nosacījumi Fortrans

Fortrans jāuzglabā sausā vietā istabas temperatūrā. Glabāšanas laiks ir pieci gadi. Pārdots aptiekās ar recepti.

Turpmākie norādījumi

Kompozīcija Fortrans svītrotās cukuru, to var tāpēc lietot pacientiem ar cukura diabētu. Zāles nav kontrindicēta pacientiem ar galaktozes nepanesību. Pieteikums Fortrans gados vecākiem pacientiem būtu stingrā ārsta uzraudzībā.

Яндекс.Метрика