Fortum

Fortum - cefalosporīnu antibiotika 3 paaudzēs.  Fortum devā 2 g

Farmakoloģiskās īpašības Fortum

Fortum satur aktīvo vielu - ceftazidīmu. Darbības ar narkotiku baktericīdās mehānisms. Viņš pārkāpj šūnu sieniņu veidošanos mikroorganismiem, kas izraisa to nāvi. Fortum ir izturīgs pret postošo darbību baktēriju fermenti - beta-laktamāzi.

Plašs spektrs darbības zāļu - tā ir postoša ietekme uz gramnegatīvām (Pseudomonas, Haemophilus un Escherichia coli, Klebsiella, Proteus, Enterobacter, tsitrobakter, serratsii, Salmonella, Yersinia, Neisseria) un Gram-pozitīvo (stafilokoki, streptokoki) un anaerobu (peptokokki, Clostridium un utt).

Atsauksmes no Fortum ir efektīvs pret baktērijas nav jutīgi pret cita veida antibiotikām. Nav derīgs meticilīna rezistentais Staphylococcus to.

Zāles labi uzsūcas no injekcijas vietas muskuļa, ātri piegādā audiem. Caur neskarts asins-smadzeņu barjeru smadzenēm neiespiežas, bet gadījumā meningītu iekaisums (meningīts), kas cerebrospinālajā šķidrumā ir sasniegti terapeitisko koncentrāciju antibiotikām. Fortum viegli šķērso placentu un krūts pienu.

Organismā nav pārvēršana Fortum metabolītiem. Nemainīgs tas izdalās ar urīnu, aptuveni 90% no ievadītās zāļu izdalās ar nierēm dienas laikā. Nieru mazspēju, eliminācijas ātrums ir samazināts. Ir arī svarīgi atcerēties, ka sakarā ar konkrēto darbību organismā uz jaundzimušo pusperioda narkotikas palēnina 3 - 4 reizes.

Produkta veids

Saskaņā ar instrukcijām Fortum produkcijas pulveri injekciju šķīduma pagatavošanai flakoni ar 0, 25, 0, 5, 1 līdz 2 gadiem

Indikācijas Fortum

Antibiotiku parakstītas smagu infekciju, kas izraisa uzņēmīgi pret mikroorganismu. Tā ir iekļauta ārstēšanas shēmu sepses, infekcijas bojājumi elpošanas trakta (ieskaitot sarežģījot cistisko fibrozi), urīnceļu, LOR orgānu, ādas un mīksto audu, vēdera, žults ceļu, kuņģa-zarnu trakta, kaulu un locītavu. Fortum priekšrocība, ka tas palīdz ar hospitālo infekciju, ko izraisa multirezistento mikroorganismu ar citiem antibakteriāliem līdzekļiem.

Kontrindikācijas

Fortum neattiecas nepanesības gadījumā ceftazidīma un citu cefalosporīnu un penicilīna antibiotikām.

Lietošanas instrukcijas Fortum

Saskaņā ar norādījumiem Fortum parenterālai vēnā vai dziļi muskulī. Dozas aprēķina un individuāli ārstējošais ārsts, un ir atkarīgs no smaguma stāvokļa, vecuma, stāvokļa nierēm. Pieaugušie administratīvi 1 - 6 g / dienā 2-3 pārvaldē. Standarta shēmas - 1 g pēc 8 stundām, vai 2 g 12 stundu laikā. Maksimālā pieļaujamā dienas deva pieaugušam - 6 g, senioriem tas nedrīkst pārsniegt 3 gadus

Gadījumos, neitropēnijas un vienlaikus imūndeficīta pieaugumu devu - 2 g ik pēc 8 stundām 3 reizes dienā, vai 3 g 12 stundu laikā 2 reizes dienā.  Fortum deva 1 g

Jaundzimušajiem un zīdaiņiem līdz 2 mēnešu antibiotiku samaksu - 25 - 60 mg / kg / dienā 2. pārvaldē.

Bērni vecumā no 2 mēnešiem, Fortum aprēķināts 30-100 mg / kg / dienā 2-3 pārvaldē. Saskaņā ar pazeminātu imunitāti, cistisko fibrozi un meningīts deva palielināta līdz 150 mg / kg / dienā.

Par sagatavošana antibiotikas šķīduma var izmantot 0, 9% nātrija hlorīdu, 5% glikozes šķīdumu. Par / m Fortum parasti tiek atšķaidīts 0, 5, vai 1% lidokaīnu.

Ar vienlaicīgu lietošanu lielās devās Fortum ar diurētisko līdzekļu un aminoglikozīdu antibiotikas nepieciešams kontrolēt nieru funkciju.

Blakusparādības Fortum

In viedoklis Fortum dažkārt izraisa paaugstinātas jutības reakcijas (formā nātreni, dermatīts, angioneirotiska tūska), caureja, sāpes vēderā, vemšana, kandidozi un gļotādas, kas ir nieru darbības traucējumi, galvassāpes, reibonis, krampji, izmaiņas bioķīmiskās analīzes asins un vispārējās .

Nepatīkamas komplikācijas var būt saistīta ar parenterālas ievadīšanas Fortum - sāpes, sacietējums un dedzināšana injekcijas vietā.

Яндекс.Метрика