Fozikard

Fozikard - līdzeklis, lai samazinātu asinsspiedienu.

Farmakoloģiskā darbība

Saskaņā ar instrukcijām Fozikard  Iepakošanas Fozikard
 Tas attiecas uz grupu ar AKE inhibitoru. Produkts satur aktīvo vielu - fosinoprils. Organismā tas tiek pārvērsts par tā aktīvo metabolītu, spēju inhibēt angiotenzīnu konvertējošā enzīma (AKE) inhibitori. Tā rezultātā, organisms noārda ķēdi bioķīmisko reakciju, angiotenzīna-I nav pārvērsts par angiotensīna-II, tas tiek realizēts ine vazokonstriktors un tādējādi palielina spiediena efektu. Šīs zāles nemaina asinsriti nierēs, smadzenēs vai muskuļiem.

Likvidējot asinsvadu spazmas, Fozikard samazina kopējo perifēro asinsvadu pretestību, un līdz ar to asinsspiedienu. Narkotiku samazina pirms un dobumu uz sirds muskuli. Tā rezultātā, ārstēšana palēninās iznīcināšanu bradikinīna - bioloģiski aktīvu vielu, kas paplašina asinsvadus.

Kad iekšā Fozikard labi uzsūcas, ēšanas var palēnināt uzsūkšanās ātrumu. Terapeitiskais efekts sāk parādīties 1 stundas laikā, viņš ir maksimālais in 2-6 stundas pēc zāļu lietošanas un ilgst visu dienu. Tādēļ, lai sasniegtu zemāku asinsspiedienu pietiekami, lai Fozikard 1 dienā.

Narkotiku konversija notiek gremošanas traktā un aknās, izdalīšanos caur nierēm, gan žulti.

Fozikarda analogi ir tādi medikamenti, pamatojoties uz fosinoprilu kā Monopril, Fozinotek.

Produkta veids

Fozikard ar manuālo tablešu 5, 10 vai 20 mg.

Indikācijas Fozikarda

Zāles tiek izmantots, augsta asinsspiediena, ārstējot hroniskas sirds mazspējas.

Kontrindikācijas

Nelietojiet zāles nepanesības gadījumā ar veidojošo komponentu, ja idiopātisko vai iedzimtas angioedēmas agrāk, arī tad, kad tā radās, reaģējot uz uzņemšanai citas analogiem Fozikarda no grupas, kura ar AKE inhibitoru.

Uzmanīgi, jūs varat izmantot medikamentus gadījumā nieru un hroniskas sirds mazspējas III un IV, cukura diabēts, sistēmiskas saistaudu slimības, daži sirds slimībām un nieru slimībām, veciem cilvēkiem, ja jūs vēlaties, lai saglabātu to diētu ar sāls ierobežojumiem.

Nav atsauksmes par Fozikarde ziņā drošību saviem bērniem līdz 18 gadu vecumam un grūtniecēm un sievietēm zīdīšanas periodā.

Lietošanas instrukcijas Fozikarda

Tabletes lieto iekšķīgi kopumā, neatkarīgi no ēšanas, noskalo ar ūdeni. Terapeitisko devu un ātrums no uzņemšanas ir izvēlēti katrā gadījumā atsevišķi. Dažas dienas pirms kursa ieteicams atcelt citiem antihipertensīviem līdzekļiem. Ja nav iespēja atcelt diurētiskie līdzekļi Fozikarda deva nedrīkst pārsniegt 10 mg / dienā.

Kad hipertensija Fozikard sākat 10 mg 1 reizi dienā, skatoties izmaiņas spiediena. Ja vēlamais spiediena līmenis ir sasniegts, devu var pakāpeniski palielināt līdz 40 mg / dienā (tas ir maksimālā deva). Ja nepietiekama monoterapiju pazemina asinsspiedienu, ārstēšana var palielināt, pievienojot diurētiskie līdzekļi.

In shēmās  Tabletes Fozikard
 kombinētā hroniskas sirds mazspējas sāksiet saņemt Fozikarda 5-10 mg 1 reizi dienā, ja nepieciešams, jāpalielina pakāpeniski. Ārsts jāuzrauga katru dozēšanas pieaugumu.

Jo no aknu un nieru devas samazināšanu slimībām ir nepieciešama.

Pieteikumā ar antacīdiem samazina uzsūkšanās Fozikarda, un tādēļ tā terapeitiskais efekts nav pilnībā. Tātad starp lietojat šīs zāles jāuzglabā intervāls uz 2 stundām.

Blakusparādības Fozikarda

Kā uzskata Fozikard var izraisīt sliktu dūšu, traucējumi izkārnījumos, sāpes vēderā, vemšana, samazināšana hemoglobīna un balto asins šūnu skaits, galvassāpes, emocionāla nestabilitāte, bezmiegs, redzes traucējumi, samazināta urīna veidošanos, alerģiskas reakcijas.

Яндекс.Метрика