Fragmin

Fragmin (starptautiskais nosaukums - dalteparin nātrija) pieder grupai tiešo antikoagulanti, kas ir  Iepakošanas Fragmin
 fibrinolītisko un imūnsupresīvo efektu. Sagatavošana piemīt antikoagulantu efektu un ārstēšanai sirds un asinsvadu slimībām.

Struktūra un sastāvs

Galvenā aktīvā sastāvdaļa - dalteparin nātrija 25-50 mg.

Auxiliary sastāvdaļas: nātrija hlorīds, sālsskābe, nātrija hidroksīds, attīrīts ūdens.

Fragmin ir pieejams kā šķīdums intravenozām injekcijām 1 ml ampulās novietoti kastītē 10 gab.

Farmakoloģiskie efekti Fragmin

Fragmin aktīvs ietekme uz asins recēšanu. Preparāts ir balstīts uz zemas molekulmasas heparīnu, pievienojot koncentrātam daļiņu gļotādas cūku tievo zarnu, un kā papildus attīrīšana tika piemērots jonu hromatogrāfiju.

Saskaņā ar instrukcijām Fragmin terapeitiskais efekts tiek panākts 3-4 stundu laikā pēc zāļu ieņemšanas. Biopieejamība ir aptuveni 90%. Fragmin izvadīts no organisma caur nierēm urīnā.

Ārstēšanas kurss tiks noteikts ar aprūpi pacientiem ar smagām slimībām, no gremošanas trakta, aknu un nieru mazspēja, kā Fragmin palielina risku iekšējās asiņošanas. Arī zāles palielina risku muguras hematomas, kad kopā ar citiem antikoagulantiem un preparātiem, kas satur heparīnu.

Pacientiem ar trombembolijas lielās devās, var rasties Fragmin kritumu asinsspiedienu un izraisīt šoka stāvoklī.

Indikācijas

Fragmin ir iecelts, lai novērstu asins recēšanu un trombu veidošanos ķirurģisko procedūru laikā.

Medikaments ir efektīvs kompleksā terapijai vēnu trombozes, stenokardijas, miokarda infarkta un trombembolijas.

Lietošanas instrukcijas Fragmin

Saskaņā ar instrukcijām Fragmin ievadīt 200 IU 1-2 reizes dienā vai 100 IU 2-3 reizes dienā. Ambulatori, kā slimnīcā, precīza deva zāļu nosaka ārstējošais ārsts pēc pacienta norādēm.

Laika periodā no ārstēšanas, ir nepieciešams veikt regulāru uzraudzību asins recēšanu. Pacientiem ar smagiem traucējumiem asins plūsma tiek piešķirts iepriekš koagulants terapija ir netieša, un pēc tam pievieno kombinēto terapiju Fragmin.

Pacientiem ar paaugstinātu  Šķīdums injekcijām Fragmin
 iekšējas asiņošanas risku piešķirts 5-10 IU Fragmin risinājumu intravenozi 1 reizes diennaktī. Narkotika ir ieviestas pakāpeniski vairāku minūšu laikā.

Vienu dienu pirms operācijas Fragmin administrē 5000 IU 1 reizes, un tajā pašā devā 5 dienas pēc operācijas.

Fragmin risinājums pēc ortopēdiskas operācijas jāievada 3-4 nedēļu 5000 SV 1 reizi dienā.

Kontrindikācijas

Fragmin ir kontrindicēta paaugstināta jutība un paaugstināta jutība uz narkotiku, imūnsistēmas trombocitopēnija, iekšējas asiņošanas komponentiem, smagas slimības, gremošanas trakta, endokardīts, centrālās nervu sistēmas, redzes un dzirdes slimības.

Tam jāieceļ Fragmin grūtniecības un zīdīšanas laikā. Narkotiku palielina risku patoloģiska augļa attīstību, un zīdīšanas laikā negatīvi ietekmē mātes pienā.

Retos gadījumos, Fragmin grūtniecības laikā var iecelt ārstējošā ārsta, ja efektivitāte ārstēšanas atsver risku blakusparādību.

Ar aprūpi izrakstīt zāles nieru un aknu mazspēja, traucējumiem darbību smadzenēs, un gados vecākiem pacientiem.

Blakusparādības Fragmin

Fragmin var izraisīt iekšēju asiņošanu, trombocitopēnija, muguras hematoma, anafilaktisku reakciju, ādas nekrozi.

Hroniska administrācija narkotikas var rasties alerģiska reakcija - nātrene, nieze, ādas izsitumi, angioneirotiska tūska, dermatīts.

Яндекс.Метрика