Cinks Friderm

Cinka Friderm attiecas uz grupu narkotiku vietējai ārējs, kam piemīt pretsēnīšu  Iepakošanas Friderm Cinks
 un antiproliferatìvais (palēninās šūnu augšanu kaitīgo mikroorganismu) darbību.

Farmakoloģiskā darbība

Friderm Cinks ir dermatoloģiski sniedzējs pretsēnīšu un antibakteriāla iedarbība. Narkotiku nomāc: Staphylococcus, Streptococcus, daži no sēnīšu sugu. Saskaņā ar medicīnas pārskatiem Friderm cinka tiesiskās aizsardzības novērš simptomus blaugznām (dažādas izcelsmes), un seboreja, vienlaikus uzlabojot matu struktūru un veicinot likvidēšanu negatīvu ādas reakcijas, ko izraisa alerģijas. Turklāt aktīvās zāļu sastāvdaļas palīdz novērst problēmu, pārmērīga matu izkrišana.

Tas ir arī veids, kā tikt galā ar alerģiskām reakcijām maziem bērniem, kas ir ieteicams veikt vannā, pamatojoties uz Friderm cinka.

Produkta veids

Friderm Zinc - šampūns gaiši krāsā, tuvāk krēmu. Tas ir iepakots pudeli 150 ml, kas ir aizzīmogots kartona kastēs. Galvenā aktīvā sastāvdaļa narkotikas ir 2% apturēšanu cinka piritiona.

Indikācijas Friderm Zinc

Instrukcija Friderm Zinc paredz šīs narkotikas lietošanu kā zāles saskaņā ar šādiem nosacījumiem:

  • atopiskais dermatīts;
  • seboreiskais dermatīts galvas ādā, ja tā ir kopā ar niezi, un blaugznām;
  • daudzkrāsains (Pityriasis) versicolor;
  • kā sastāvdaļu kombinācijas, ārstējot difūzu matu kopšanai.

Kontrindikācijas

Medicīnas pārskati Friderm Cinks norāda uz nepieciešamību piesardzīgo šīs narkotikas lietošanu gadījumā jutība pret kādu no tā sastāvdaļām.

Lietošanas instrukcijas Cinka Friderm

Šampūns jāsakrata rūpīgi pirms katras lietošanas, lai izvairītos nogulsnes. Skaits līdzekļu ir pietiekami, lai segtu visu garumu matiem, tiek piemērota uz mitriem matiem, rūpīgi berzes to un sitieniem līdz putošanu. Pēc šīs procedūras, šampūns Friderm Zinc jāatstāj uz matiem apmēram 5 minūtes labākai darbībai aktīvajām sastāvdaļām. Pēc tam, zāles vajadzētu rūpīgi mazgāt mazgāšanas matus.

Lietošanas biežums  Cinks Shampoo Friderm
 medikaments ir apmēram divas reizes nedēļā pirmajās divās nedēļās pēc ārstēšanas sākšanas. Pēc tam pusotru līdz divus mēnešus vajadzētu izmantot šampūnu vienu vai divas reizes nedēļā. Kad jums ir nepieciešams, ārstēšana tiek atkārtots.

Blakusparādības Friderm Cinka

Instrukcija Friderm Cinks novērš blakusparādības narkotiku gadījumā norādes un ieteiktās devas.

Īpaši norādījumi lietošanā Cinka Friderm

Lai pagarinātu terapeitisko efektu nodrošināt, izmantojot šīs narkotikas, kā arī laikā, pārtraukumi starp ārstēšanu šampūns ieteicams lietot narkotiku Friderm pH līdzsvaru.

Kā daļa no terapeitiskās šampūns bez konservantiem, aromatizētājiem, mākslīgās krāsvielas.

Zāles jālieto tikai ārēji. Gadījumā, ja nejauši nonākot kontaktā ar narkotiku acīs, tās ir jāskalo ar lielu daudzumu tīra ūdens.

Grūtniecība nav kontrindikācija izmantošanai šampūna.

Uzglabāšana un Aptieku piedāvājums

Zāles var uzglabāt Friderm Zinc temperatūrā intervālā 2-30 ° C. Uzglabāšanas laiks gadījumā atbilstību glabāšanas apstākļos ir 4 gadi.

Zāles tiek atbrīvota no aptiekās bez receptes.

Яндекс.Метрика