Ftalazol

Ftalazol - zāles, kam pretmikrobu iedarbība un kas pieder grupai sulfonamīdiem  Tabletes Ftalazol
 narkotikas.

Farmakoloģiskās iedarbības ftalazol

Ftalazol uzsūcas no lūmens no kuņģa un zarnu trakta, ir ļoti lēns. Lielākā daļa no tā tiek kavēta norīšanas zarnās, kur tā ir pakāpeniska sulfonamīdiem (aktīvs) narkotiku atlikumiem. Tā rezultātā, zarnās, lai izveidotu pietiekami augstā koncentrācijā sulfonamīds ar augstu aktivitāti zarnu floras. Tādēļ Ftalazol ir augsta efektivitāte, lai ārstētu dažādas zarnu infekcijām.

Indikācijas ftalazol

Šis medikaments tiek izmantots, lai ārstētu:

  • Dizentērija;
  • Kolīts;
  • Gastroenterīts.

Saskaņā ar instrukcijām Ftalazol var arī tikt izmantots, lai sagatavotu pacientu dažādām ķirurģiskām operācijām uz zarnās.

Dozēšanas ftalazol

Lai ārstētu akūtu dizentērijas pieaugušiem pacientiem pirmā diena ievada vienu gramu narkotiku ik pēc četrām stundām (kopējā dienas deva - 6 g). Pēc 3-4 dienām deva tiek samazināta līdz četriem gramu (1G ik pēc 6 stundām). Tad Ftalazol dot gramu ik pēc 8 stundām (3 g dienā). Kopējā deva ārstēšanas kursa ir 25-30 grami.

Nedēļu pēc pirmās procedūras akūtas dizentērijas, atsvaidzināšanas kursu. Jo 1-2 dienas dot piecus gramus ftalazol (diena 1 g ik pēc 4 stundām naktī un ik pēc 8 stundām) .No diennaktī 3-4 nodrošinātu četras gramus narkotiku dienā, un tajās dienās 5-6 - trim gramiem. Tādējādi, atkārtota ārstēšana nepieciešama, lai izmantotu 21 g medikamentu. Kā uzskata Ftalazol veicina pilnīgu atgūšanu no dizentērijas un novērš pāreju slimības stājas hroniskā formā.

Saskaņā ar instrukcijām Ftalazol nedrīkst lietot vairāk nekā 2 g uz uzņemšanu un vairāk nekā 7 grami dienā.

Pieteikums ftalazol iespējams ārstēt bērnus. Bērni līdz trīs gadu vecumam narkotikas tiek dots dienas devu 0, 2 g uz kilogramu ķermeņa svara. Šī deva ir sadalīta trīs devas ik pēc astoņām stundām. Septiņas dienas ārstēšana. Bērniem trīs gadu laikā narkotikas ir dots kā funkcija no vecuma dienas devu 0, 4-0, 75 g uz vienu kilogramu ķermeņa svara pārvaldē četras reizes dienā.

Norāde par ftalazol un ārstēšanai citu zarnu infekciju. Šādā gadījumā vispirms Ftalazol pieaugušie veikt 1-2 dienas vienas-divu gramus ik pēc 4-6 stundām. Tad deva tiek samazināta vpolovinu.Detyam devu iecelts, pamatojoties uz vecuma un ķermeņa masas.

Kontrindikācijas

Saskaņā ar instrukcijām Ftalazol  Iepakošanas Ftalazol
   nevar izmantot, lai ārstētu pacientus ar paaugstinātu jutību pret jebkuru sulfanilamīdu.

Blakusparādības ftalazol

Kā uzskata Ftalazol var izraisīt alerģiskas reakcijas (drudzis, nieze, izsitumi, uc). Ftalazol kaitīga ietekme uz zarnu mikrofloru, kas var novest pie attīstību pacienta ārstēšanu ar šīs narkotikas no B vitamīnu trūkums (hypovitaminosis) laikā. Norādījumus, lai ftalazol atzīmēja, ka zāles ļoti retos gadījumos var izraisīt attīstību aplastisko anēmiju un agranulocitozi.

Produkta veids

Ftalazol ražots pulvera formā un tabletēm līdz 0 5 vienā iepakojumā - 10 tabletes. Ftalazol pieejama arī ar dažādiem nosaukumiem (sinonīmi): Talistatil, Talazon, Talazol, Talisulfazol, Talidin, Taleudron, ftalilsulfatiazol.

Uzglabāšanas nosacījumi

Ftalazol attiecas uz sarakstu B. Tas ir jāuzglabā sausā un tumšā vietā, prom no bērniem.

Яндекс.Метрика