Ftorlak

Ftorlak - zāles, lai novērstu zobu kariesu.

Struktūra un sastāvs ftorlakom

Produce risinājums  Iepakošanas Ftorlak
 aktuāla, pārstāvot viskozu tumši brūns šķidrums ar smaržu priežu skujām. Šķīdums satur nātrija hlorīdu, etilspirtu, fluors, šellaku, BALSAM egles un hloroforma.

Pacienti '25

Farmakoloģiskā darbība

Saskaņā ar instrukcijām Ftorlak ir profilaktiska pret kariesu. Risinājums tika saglabāta uz zoba virsmas kā filma, kuru piesātinājums notiek ilgi zobu emaljas fluorīdu.

Kā uzskata Ftorlak arī ir pretmikrobu iedarbība un samazina vai pat pilnīgi likvidē, sāpes jutīgumu zobu cieto audu.

Indikācijas ftorlakom

Saskaņā ar instrukcijām Ftorlak piemēro šādos gadījumos:

  • novēršana kariesu bērniem sešu gadu vecuma un pusaudžiem, kas galvenokārt dzīvo teritorijās ar zemu fluorīdu saturs dzeramajā ūdenī.
  • zobu jutība;
  • traumatisks bojājums zobu emalju;
  • palielināts nobrāzums zobu emalju;

Covering ftorlakom izmantoto antibakteriālo un pretsāpju iedarbību, kā arī pēc ārstēšanas zobu mākslīgos kronām.

Dozēšanas un devu režīms ftorlakom

Pirms pārklājuma ftorlakom zobu virsmas jānoslauka ar vates tamponu, un tad ielieciet narkotikas ar otu uz zobu emalju. Procedūra sākas ar apakšžokļa, jo tas palīdz novērst uzkrāšanos siekalām.

Pirms pilnīgas izžūšanas laka pacientam ir sēdēt ar atvērtu muti (apmēram piecas minūtes). Svarīgi: Pārliecinieties, ka nagla nav hit uz smaganām, jo ​​tas var izraisīt apdegumus. Pēc pieteikšanās zāles nav ieteicams lietot dienas laikā tīriet zobus, un pārtika ir jāpatērē tikai šķidru barību.

Ārsti iesaka 3 hkratnoe motivācijas ftorlakom ik pēc divām dienām, un sešus mēnešus vēlāk, jūs varat atkārtot šo procedūru.

Zobu krāsas  Ftorlak Pacienti
 pēc pieteikuma sagatavošanas nemainās. Procedūras laikā, virsmas slānis emaljas primāro zobiem spēcīgāku. No piemērošana ftorlakom viedokļos īpatnība ir pilnīgā izolācijā no siekalām zobu brīdī pieteikumu. Tieši tāpēc ne visi bērni ir iespējams efektīvi veikt procedūru. Izolācija no siekalām jāveic, izmantojot tamponiem, kas būtu jāparedz ap zobiem, tādējādi novēršot mēli un vaigiem.

Kontrindikācijas

Zāles ir kontrindicēts epidēmiskā fluorozi un ir jutīgs pret vienu vai vairākiem no tās sastāvdaļām.

Blakus efekti

Kā uzskata Ftorlak labi panes pacientiem. Dažreiz alerģiskas reakcijas.

Яндекс.Метрика