Fukortsin

Fukortsin - kombinētā sagatavošana. Fukortsin ir antiseptiskas īpašības ar pretsēnīšu iedarbību.

Farmakoloģiskā darbība

Aktivitāte Action  Iepakošanas Fukortsin
 zāļu viela Fukortsin ir plašs antiseptiska un pretsēnīšu ietekmi ādas bojājumu un gļotādu no pacienta un infekcijas sēnīšu slimībām.

Produkta veids

Fukortsin ir pieejams kā risinājumu izmantošanai ārpus telpām, ko pacientam. Struktūra 10 ml fukortsinom iekļauts: 0, 39 g fenola, 0, 78 g rezorcīna, 0, 08 g borskābes, un 0, 04 g bāziskā fuchsin.

Indikācijas fukortsinom

Saskaņā ar instrukcijām, lai fukortsinom tas tiek izmantots ārstēšanai un profilaksei, ādas un bojājumu slimībām. Piemēram, liecība fukortsinom mums stāsta, ka zāles ir pamatoti izmantot gadījumā, ja pacienta skrāpējumiem, sēnītes, čūlas, lūzumu, virspusējas brūces, piodermas, erozijas.

Instrukcijas fukortsinom: kā izmantot

Saskaņā ar instrukcijām fukortsinom tas jāpiemēro ārēji. Šķīdumu uzklāj uz bojātās ādas ar vates tamponu vai nūjas no 2 līdz 4 reizēm knock. Pēc žāvēšanas fukortsinom ādu var piemērot papildu medikamentus formā ziedes vai pastas.

Blakusparādības fukortsinom

Saskaņā ar pārskatiem fukortsinom zāles var izraisīt dažādas alerģiskas reakcijas, dermatīts, dedzinoša sajūta un sāpes, neskaidra redze, kā arī ietekmi pieradināt, kuru Fukortsin pārstāj sniegt terapeitisko iedarbību uz bojātas ādas.

Arī, izmantošana  Fukortsin flakons
 Fukortsinom nav ieteicams pārāk lielu platību ādas kā iespējamo pārdozēšanas fenola, kas ir īpašības aktīvās iztvaikot no ādas pēc pieteikumu viegli nonāk asinsritē un var izraisīt reiboni, vājums, elpošanas distress, pēkšņas izmaiņas asinsspiediena.

Kontrindikācijas

Pieteikums fukortsinom neiespējami, ja konstatēta pastiprināta jutība pret atrasts pacientiem tieksmi uz ādas sensibilizācijas, alerģiskas reakcijas pret medikamentiem, hroniskas dermatozes fukortsinom komponentiem.

Instrukcijas fukortsinom aizliedz izmantot narkotiku grūtniecēm vai sievietēm zīdīšanas periodā.

Jums ir jābūt uzmanīgiem, lietojot fukortsinom uz gļotādām, kā jūs varat saņemt ķīmiskus apdegumus un kairinājumu. Nav ieteicams un iecelšana fukortsinom pacientus, kuri jaunāki par 12 gadiem. Lietojot fukortsinom vienlaicīgi ar citām zālēm, par ārējo lietošana var veidot savienojumus ar neparedzamu ietekmi uz ādu.

Яндекс.Метрика