Furadonin

Furadonin - zāles no nitrofurānu grupas, kas aizskar caurlaidību šūnu membrānu un proteīna sintēzi baktēriju, kas nodrošina Iepakošanas furadonin
 baktericīda, bakteriostatisku iedarbību. Produkts satur aktīvo vielu - nitrofurantoīnu. Ir aktīvs pret šādiem mikroorganismiem:. Staphylococcus spp, Streptococcus spp, Salmonella paratyphi B, Salmonella paratyphi, Salmonella typhi, Enterobacter spp, Escherichia coli, Proteus, Shigella sonnei... Klīniskajos pētījumos parādīja augstu antibakteriāla efektivitātes furadonin.

Indikācijas furadonin

Instrukcijas, lai furadonin norādīts šādas norādes par lietošanu:

 •   ārstēšana infekcijas un iekaisuma slimību urīnceļu radīto jutīgu mikroorganismu furadonin: pyelitis, pielonefrīts, uretrīts, cistīts;
 •   infekcijas slimību profilakse uroloģiskām operācijām, cystoscopy, katetrizācijas laikā.

Kontrindikācijas furadonin

Saskaņā ar instrukcijām furadonin, narkotiku ir kontrindicēta:

 •   paaugstināta jutība pret nitrofurantoīnu;
 •   sastrēguma sirds mazspēja;
 •   hroniska nieru mazspēja;
 •   aknu ciroze;
 •   hronisks hepatīts;
 •   akūta porfīrija;
 •   trūkums no glikozes-6-fosfāta dehidrogenāzes;
 •   grūtniecība, zīdīšana;
 •   jaunāki par 1 mēnesi.

Devas, Deva

Furadonin iekšķīgai lietošanai. Tā ražo narkotikas tablešu formā. Ieteicams, lai noskalotu tableti furadonin lielu daudzumu ūdens. Viena deva furadonin ir 0, 1-0, 15g. Daudzveidība uzņemšanas - 3-4 reizes dienā. Maksimālā dienas deva 0, 6 r, viena - 0, 3. vidējais ārstēšanas ilgums - 7 dienas. Konkrētā klīniskā stāvokļa deva, kā arī ārstēšanas ilgums nosaka ārsts. Gadījumā, ja profilaktiski pieteikuma antirecurrent un no 1 līdz 2 mg / kg devas. Ar norādēm furadonin var piešķirti pediatrijas devās no 5 līdz 8 mg / kg dienā. Dienas deva tiek ievadīta četrās daļās.

Blakusefekts

Lietojot furadonin ziņoja alerģiskas reakcijas (izsitumi, lupus sindromu, locītavu sāpes, muskuļu sāpes, eozinofīlija, angioedēma, anafilakse), vemšana, slikta dūša, reibonis, galvassāpes, nogurumu, nistagms, elpas trūkums, bronhu obstrukcija sindroma, intersticiālas plaušu audu izmaiņas, drudzis, miegainība, sāpes krūtīs, klepus, pankreatīts, hepatīts, holestātiski sindroms, perifēru neiropātiju, pseidomembranozais enterokolīts. Tas ir reti minēts izskatu erythema multiforme, sāpes vēderā.

Blakus efekti Tabletes furadonin
 dažkārt ir cēlonis negatīvās atsauksmes furadonin no pacientiem, bet, ja lietojat zāles saskaņā ar instrukcijām un ārsta uzraudzībā, viņš ir diezgan labi panes, un blakusparādības gaismas nav jāpārtrauc terapija.

Pieteikums furadonin grūtniecības laikā

Narkotiku furadonin kontrindicēta grūtniecības laikā, zīdīšanas. Ja nepieciešams, ārstēšana furadonin laktācijas ieteicams lemt par izbeigšanu zīdīšanu.

Mijiedarbība ar citām zālēm furadonin

Ar vienlaicīgu lietošanu antacīdiem (kas satur magnija trisilikāts) un nalidixic skābes samazināja antibakteriāla iedarbība furadonin. Nelietojiet furadonin fluorhinolonu antibiotikām. Lietojot zāles, kas bloķē sekrēcijai, samazināts antibakteriāla iedarbība, samazinot koncentrāciju narkotiku urīnā. Tā veicina arī toksicitātes furadonin.

Pārdozēt

In Pārdozēšanas furadonin attīstās vemšanu. Ārstējot pārdozēšanu šīs narkotikas ir efektīva hemodialīze un piespiedu diurēzi.

Atsauksmes furadonin

Atsauksmes furadonin no pacientiem un ārstiem ir pozitīvi, jo zāles ir ļoti efektīvs infekcijas slimību urīnceļu un racionālu izmantošanu atbilstošu devu furadonin droši.

Uzglabāšanas nosacījumi

Narkotiku furadonin jāuzglabā istabas temperatūrā nepieejamā bērniem.

Brīdinājumi

Lietojot furadonin, ārstējot pacientus, kas cieš no anēmijas, diabēta, elektrolītu līdzsvara traucējumus, hypovitaminosis B, tas palielina iespējamību saslimt ar perifērā neiropātija.

Furadonin neizmanto, lai ārstētu septisko paranephritis, prostatas un nieru garozas patoloģiju.

Lai samazinātu blakusparādību risku no kuņģa-zarnu trakta, ieteicams lietot zāles kopā ar ēdienu vai pienu.

Pirms sākat lietot zāles, lai pētītu norādījumus furadonin. Šīs narkotikas lietošana var izrakstīt tikai ārsts.

Яндекс.Метрика