Furazolidons

Furazolidons - tas ir narkotiku no nitrofurānu grupas, kas ir antibakteriāla iedarbība.

Farmakoloģiskā darbība

Furazolidons ir  Iepakošanas furazolidons
 sintētisks atvasinājums, 5-nitrofurforola. Kā uzskata furazolidona ir visefektīvākās, iekaisuma slimību ārstēšanai, ko izraisa gramnegatīvas aerobo baktēriju. Jo mazāk jutīgi pret aerobos grampozitīvām organismu, sēnīšu un vienšūņu. Anaerobās patogēni jūtīgi pret furazolidona.

Farmakoloģiskā darbība furazolidonu atkarīgs no saņemto devu: mazās devās, zāles ir bakteriostatisku iedarbību, un to pieaugošo - baktericīdās. Pretmikrobu aktivitāte mehānisms ir tāds, ka nitrogrupas molekulā ar fermentiem furazolidona mikroorganismi tiek samazināta uz aminogrupu, kas ir ļoti toksisks baktērijām. Amino pārkāpj integritāti baktēriju šūnu sieniņu un bloķēt daudzus bioķīmiskos procesus tajās. Tā rezultātā, baktērijas zaudē spēju, lai sekmētu izaugsmi un vairošanos.

Kā uzskata furazolidona ir maza un imūnstimulējošā iedarbība. Tā ir spēja sagatavošanas palielināt fagocītiskajās aktivitāti balto asins šūnu (leikocītu) un titrs komplimentu.

Furazolidons palielina jutību cilvēka organismam etanolu. Tādēļ, ņemot šo narkotiku un alkohola attīstīt sliktu dūšu un vemšanu.

Pretestība (pretestība) līdz furazolidona baktērijas attīstās lēni.

Pēc norīšanas furazolidona ātri un gandrīz pilnībā uzsūcas zarnās. A terapeitiski nozīmīgas koncentrācija asinīs uzglabā 5 - 6 stundas pēc vienreizējas devas. Narkotiku iekļūst cerebrospinālajā šķidrumā, ja tās koncentrācija ir tāds pats kā asinīs. Zarnās, ir arī augsta koncentrācija furazolidona.

Tas ir redzams galvenokārt nieres, daļēji nemainīgas, daļēji formā metabolītu.

Furazolidons: liecība

Šīs zāles lieto, lai ārstētu iekaisumu un infekcijas slimību Uroģenitālās sistēmas, kuņģa un zarnu traktu un ādu. Saskaņā ar instrukcijām furazolidona tiek izmantoti, lai ārstētu šādas slimības:

• Vēdertīfs un paratīfs;

• bacillary dizentērija;

• Giardiasis;

• enterokolīts;

• Caureja, ko izraisa infekcijas cēloņiem, piemēram, saindēšanās ar pārtiku;

• Trichomonas infekciju;

• cistīts, uretrīts;

• inficētu brūču un apdegumi uz ādas.

Dozēšanas furazolidonu

Narkotiku lieto iekšķīgi. Tabletes nav ieteicams sasmalcināt vai košļāt un norīt veselas, uzdzerot glāzi ūdens.

Saskaņā ar instrukcijām furazolidona lai ārstētu saindēšanos ar pārtiku, dizentēriju un paratīfi administrē četras reizes dienā 100-150 mg 7 - 10 dienas.

Furazolidona indikācija un ir Trichomonas infekcija. Kad šis preparāts ir parakstītas coleitis trīs dienas ar 100 mg 3 - 4 reizes dienā. Bez maksts vienu reizi dienā ievada 5 g pulvera, kas sastāv no maisījuma furazolidona laktozes (piena cukura) proporcijā 1: 400, un taisnās zarnas, taisnās zarnas svecītēm ar furazolidona. Kad Trichomonas uretrīts ņemot furazolidona 100 mg četras reizes dienā uz trim dienām.

Kā uzskata furazolidona diezgan efektīvi, ārstējot giardiasis. Pieaugušajiem tas tiek ievadīts četras reizes dienā, 100 mg, un bērni - ar likmi 10 mg uz kilogramu ķermeņa masas dienā. Dienas deva ir sadalīti 3 devās.

Tas attaisno furazolidona ārstēšanā brūču infekcijas un apdegumu. Šajos gadījumos, zāles lieto ārīgi kā mitrā-žāvēšanas mērces vai irigācijas šķīduma furazolidona (1: 25,000).

Blakus efekti

Furazolidons uzskatīts  Tabletes furazolidona
 zemu toksiska narkotika, bet, tomēr, var izraisīt blakusparādības: slikta dūša, vemšana, ēstgribas zudums, sāpes pakrūtē reģionā. Saskaņā ar instrukcijām furazolidona reti izraisa alerģiskas reakcijas: angioneirotiska tūska, nātrene, nieze, izsitumi. Lai novērstu attīstību blakusparādību ieteicams, lai noskalotu katru devu furazolidona daudz šķidruma, lietot antihistamīna un B vitamīnu

Ar ilgstošu lietošanu furazolidona, īpaši zīdaiņiem var attīstīties methemoglobinēmija un hemolītisko anēmiju, drudzis, klepus, aizdusa un neirotoksiskas reakcijas.

Kontrindikācijas furazolidona

• Individuāla paaugstināta jutība pret narkotikām;

• Beigu stadijas nieru slimība;

• vecums bērnu, kas jaunāki par vienu mēnesi;

• Laktoze un glikozes-6-fosfotdegidrogenaznaya neveiksmes.

Indikācijas furazolidona grūtniecēm būtu rūpīgi jāizvērtē ārstējošajam ārsti. Grūtniecības un zīdīšanas laikā ir pieļaujams izmantot furazolidona tikai tad, ja potenciālais ieguvums no narkotiku ir daudz vairāk potenciālo risku uz augli (bērnu).

Furazolidons jālieto piesardzīgi pacientiem, kuri cieš no nervu sistēmas un aknu slimībām. To nedrīkst uzlikt personām, kuras strādā prasa augstu koncentrāciju uzmanību un ātru reakciju.

Mijiedarbība ar citām zālēm

Aminoglikozīdiem, tetraciklīni un uzlabotu antibakteriālo aktivitāti furazolidona. Pie vienlaicīgai uzņemšanai un ristomycin furazolidona, hloramfenikolu palielina risku apspiešanu asinsrades funkciju.

Zāles nedrīkst lietot gan ar amfetamīnu, efedrīna, MAO inhibitoriem, jo tā ir saistīta ar augstu risku hipertensiju reakciju.

Pārdozēt

Lielu devu furazolidona pacienta norīšana attīstās aknu toksicitāti līdz ostrorogo toksisko hepatītu. Kā uzskata furazolidona lielās devās var izraisīt attīstību hematoloģisko un neirotoksisku iedarbību.

Specifisks antidots. Parādīts kuņģa skalošanu un sorbentus uz būdas un sāls caurejas. Piešķirt B vitamīnus un antihistamīna. Ja nepieciešams, veikt infūzijas terapija uzturēt šķidruma un elektrolītu līdzsvaru.

Smagas saindēšanās hemodialīzi.

Form release furazolidonu

Narkotika ir pieejams tablešu formā ar aktīvās vielas satura 0 05 g (50 mg). Tabletes ir iepakotas 10 gabalus Valium un Valium-kontūru paketi.

Uzglabāšanas nosacījumi furazolidonu

Furazolidons jāuzglabā istabas temperatūrā sausā vietā prom no bērniem. Uzglabāšanas laiks ir trīs gadi. Pēc derīguma termiņa beigām zāles nevar izmantot ārstēšanai.

Яндекс.Метрика