Galavit

 Galavit - injekcijas
 Galavit - gatavošanas, ir regulē ietekmē imūnsistēmu, un ir izteikta pretiekaisuma iedarbība.

Farmakoloģiskā darbība

Properties Galavita pateicoties tās spējai mainīt aktivitāti makrofāgu aktīvi izaicinājumu un karsējot baktērijām, toksisko vai ārvalstu uz ķermeņa daļiņu. Samazinot pārmērīgu aktivitāti makrofāgu Galavit ietekmē cikliskumu un pakāpi iekaisuma reakciju, tādējādi samazinot toksicitāti, ko izraisa iekaisuma procesus. Veicinot regulējumu makrofāgu funkciju samazināšanu sevis agresijas (self-iznīcināšana), atjaunošana sintēzes antigēnu Galavit var uzlabot nespecifiska pretestību organisma (imunitātes). Klīniskā Galavita rīcība pēc vienu pieteikumu ilgst 3 dienas. Šīs zāles netiek metabolizēts, lielākā daļa no tā izdalās ar urīnu.

Indikācijas

Ir ieteicams izmantot narkotiku Galavit, lietotājs apstiprina šādus gadījumus:

 • imūndeficīta tostarp sekundāro imūndeficītu;
 • hroniska recidivējoša herpes;
 • hroniska recidivējoša furunkuloze;
 • nepieciešamība korekcijai imunitātes vēža slimniekiem;
 • infekcijas slimības, tostarp hepatīts, strutojošu meningītu, roze, septisko stāvoklī;
 • novēršana iekaisuma sarežģījumiem, kas rodas pēcoperācijas periodā;
 • pēctraumatiskā osteomielīts (strutaini nekrotiskās process kaulos apkārtējos audus, kaulu smadzeņu);
 • kuņģa-zarnu iekaisuma (Krona slimība, čūlainais kolīts, peptiskās čūlas slimība, uc);
 • saindēšanās un caurejas sindroms pievienoto zarnu infekcijas (dizentērija, salmoneloze, pārtikas saindēšanās);
 • Uroģenitālās sistēmas iekaisuma (pielonefrīts, pyelitis, prostatīts, uretrīts, vaginīts, salpingīts) slimības;
 • hroniskas iekaisuma slimības;
 • bronhu un plaušu slimību slimība (pneimonija, bronhīts, bronhiālā astma);
 •   asinsvadu traucējumi dažādas izcelsmes;
 • mikrocirkulāciju traucējumus, kas izraisīja kritumu seksuālo funkciju.

Neskaitāmi Galavit atsauksmes apstiprina iedarbīgumu narkotika minētajām slimībām.

Lietošanas instrukcijas Galavita

Galavit ražots tablešu formā, kas sublingvālai lietošanai, taisnās zarnas svecīte, un pulveri injekciju šķīduma intramuskulāru injekciju. Ārstēšanas un dozēšanas režīma ilgumu nosaka ārstējošais ārsts, ņemot vērā pacienta individuālās īpatnības un raksturu slimības.

Pēc izšķīdinot pulveri 2 ml 0 9% nātrija hlorīda vai īpašas ūdens Galavit injekcijas tiek intramuskulāri. Administrēšana narkotiku gremošanas trakta infekcijas rakstura parasti piešķirtajiem 2-3 reizes dienā, sākuma devu 0, 2 g, pēc tam samazina līdz 0, 1 g slimībām. Saskaņā ar to pašu shēmu injekcijas Galavita un infekcijas slimību, tomēr ilgāk ārstēšanas kursu un ir aptuveni 25 administrācija.

Traucējumi urīna un kuņģa-zarnu trakta neinfekciozs apstrādāti ieviešot pirmajās dienās 2r Galavita reizi dienā, kam seko pāreja uz izmantošanu 1 g preparāta reizi 2-3 dienās. Ārstēšana parasti ir starp 15 un 25 injekcijas Galavita.

 Galavit sveces
 Kad dzemdes vēzis un kā profilaksi pēcoperācijas infekcijas komplikācijām dienas devu no 1g un ieejas uz pilnekrāna vienreiz dienā 5 dienas, pēc tam pats deva Galavita piemēroto reizi divās dienās uz 10 dienām. Pēdējais posms ārstēšanā ietver administrācijas 1 g narkotiku 1 reizi 2-3 dienās. Ārstēšanas kurss - 15-25 injekcijas Galavita.

Labdabīga prostatas hiperplāzija ietver ikdienas pārvaldi tilpumā 1 g laikā 5 dienas, kam seko pāreja uz izmantošanai paša apjoma Galavita vienu reizi 2-3 dienās.

Kad herpes infekcija un atkārtotas nobrāzumi 20 injekcijas Galavita iecelti šādi: 10 dienu laikā no 1 g vienu reizi dienā, un pēc tam - vienu reizi divās dienās.

Hroniska iekaisuma procesi saskaņā ar norādījumiem Galavitu, izturas ieviešot 1 g narkotiku vienreiz dienā 5 dienas, kam seko vienu reizi divas līdz trīs dienas. Ārstēšanas kurss parasti ietver aptuveni 20 injekcijas Galavita. Pati sistēma ir ieviesta un gatavošanās korekcijai imunitātes vēža slimniekiem.

Sveces Galavit paredzēts taisnās zarnas pārvaldē. Pirms šo formu narkotiku ieteicams iztukšot zarnu, un tad veikt par svecīte ar anālo atveri ieviešanu. Viens Galavit sveces ir 0, 1 g narkotiku.

Infekcijas slimībām, ieteicams 2-3 reizes dienā ievada pirmais par 2 sveces Galavit, tad - 1 svece, pēc pazušanas simptomu 1 svece lieto reizi 3 dienās. Kopējais kursa deva atbilst 25 svecītēm.

Jo no Uroģenitālās sistēmas un kuņģa-zarnu trakta slimību parasti ir parakstītas neinfekciozas 15-25 Galavit sveces. Pirmās divas dienas 2 svecīte vienu reizi dienā, un pēc tam pārnes uz viena svece, kas ievadīja reizi 3 dienās.

Kad dzemdes fibroids un labdabīga prostatas hiperplāzija norādījums Galavitu ieteicams 1 sveci reizi dienā 5 dienas, kam seko samazinājums devu biežumu, lai reizi trijos dienu. Ārstēšana ietver izmantot 20 supozitoriju.

No svecīte novēršanā pēcoperācijas komplikāciju efektivitāte apstiprinātu viedokļus par Galavit. Svecīte administrācija piešķir 15 šādi: pirmos 5 dienas pēc tam, kad 1. dienā, un pēc tam 10 dienas, vienu reizi 2 dienas, un tad vienu reizi ik pēc trim dienām. Viens pieteikums ietver vienas sveces Galavit ieviešanu.

Blakus efekti

Klīniskie pētījumi un atsauksmes Galavit apstiprinātu labu panesamību. Ļoti reti alerģiskas reakcijas.

Kontrindikācijas

Neskatoties uz efektivitāti un relatīvo drošību narkotiku Galavit, instrukcijas aizliedz tā izmantošanu grūtniecēm un sievietēm zīdīšanas periodā, un cilvēki ar paaugstinātu jutību pret narkotiku.

Papildus Informācija

Galavit Sveces jāuzglabā temperatūrā, kas nepārsniedz 12 0 C, saglabājot pulveris injekcijām un ļāva 15-25 0 Galavita C. Uzglabāšanas laiks ir 2 gadi.

Яндекс.Метрика