Galega

 Galega - augi izmanto tautas medicīnā
 Galega - daudzgadīgs zālaugu augs, kas pieder pie tauriņziežu dzimtas.

Apraksts Galega narkotiku

Augu augstums no 40 cm līdz 2 m 5 ir mietsakne. Stublāji ir uzcelt, daudzkārtu, zarošanos. Atstāj petiolate, imparipinnate, ar stipules, ar 5-10 pāriem lineārai un lanceolate lapām, un uz augšu - sasniedza.

Ziedi ir bieži gaiši zilā krāsā, daudz, ar gariem kātiņiem, pulcējās paduses biezu otu. Corolla gaiši zila vai gaiši violeta tauriņziežu. Kausiņš campanulate. Augu nodrošina polyspermous augļus, pieceļoties pupiņas garums no 2 līdz 4 cm. Sēklas ir gluda, nieru formas, zaļgani dzeltenā krāsā.

Augi aug Ukrainā (Krima, Dņepras jomā, Karpatos), Kaukāza, Moldovā, gan Krievijas Eiropas daļā (Melnās jūras, Lower Volga zonas).

Tā aug par bankām, upju ielejās un gar ceļiem, starp krūmiem, jo ​​stepēs un kalnu apvidos, meža malās, jo dižskābarža, jo subtropu lietus meži.

Terapeitiskos nolūkos, tiek izmantota zāles sēklas un augus (ziedi, lapas, stublāji).

No narkotiku austrumu galegas ķīmiskais sastāvs

Augu satur alkaloīdus, saponīnus un citas ar slāpekli saturošus savienojumus: 4-gidroksigalegin, galegin.

Saknes Galega satur triterpenoids.

Šie zālaugi tika atrasti alkaloīdi, ogļhidrāti, peganine, vazitsinon un citi slāpekļa saturoši savienojumi: miecvielas, kaempferol, pipecolic skābes, askorbīnskābe, rutīns, flavonoīdus, quercetin, karotīnu, rūgtās vielas, galegin, miecvielas, fenola karbonskābes un to atvasinājumi no hidrolizāta (p-coumaric, caffeic, ferulic, sinapic).

In augu sēklas satur saharozi, steroīdus, stachyose, alkaloīdus, saponīnus un citas ar slāpekli, kas satur savienojumus, tauku eļļas, kā arī skābes: stearīnskābes, linolskābes, linolskābes, palmitīnskābes.

Narkotiku austrumu galegas izmantošana

 Grass Galega narkotiku
 Rīcība galegina studējis zinātniskajā medicīnā. Kad ievada vēnā tas izraisa paaugstināt asinsspiedienu. Lietojot lokāli, tas sašaurina skolēniem. Galegin sašaurina asinsvadus, nomāc zarnu peristaltiku un palielina sekrēciju pienā.

Galegin izmanto diabēta ārstēšanā kā papildlīdzeklis ārstēšana ar insulīnu, kas ļauj, lai samazinātu tās devu. Izraksti no sēklām Galega izmantotas tam pašam mērķim.

Galegin ietverti zālē, ir hipoglikemizējošus efektu, un peganine spēj tonis gludās muskulatūras.

Preparāti Galega ir diurētiķis un sviedrēšanas rīcību. Grūtniecēm palielina sekrēciju piena.

Tautas medicīnā, novārījumu un infūzijas Galega narkotikas lieto diabēta, kā arī par attārpošanas.

Galega officinalis - medus augs

Galega jau sen ir atzīta par labāko medus rūpnīcā. Šis augs ir spējīgs dot tik daudz nektāru, kā un esparsete. Augu ziedēšanu ar baltu akācijas - maija vidū. Ziedēšanas turpinās visu mēnesi. No viena hektāra bites vāc nektāru par 200 kg. Bites apputeksnēt tas ir daudz vieglāk auga, jo tai trūkst triplinga kas ļauj bites, vācot nektāru ne iespraukties smeceris.

Pēc ziedēšanas nepieciešams pļaut zāli, tad augs zied augustā un zied līdz septembra vidum.

Kontrindikācijas Galega narkotiku

Būtu jālieto piesardzīgi narkotiku austrumu galegas. To ilgstoša lietošana izraisa asinsspiediena palielināšanos un var traucēt funkciju zarnās.

Grūtnieces ārsti neiesaka lietot narkotikas Galega. Hipotensija un hipertensija ir arī kontrindicēta lietošanai.

Яндекс.Метрика