Galstena

 Galstena tabletes
 Galstena - komplekss augu izcelsmes homeopātiskās zāles, kas tiek izmantota kā hepatoprotector un tiek izmantots gadījumos aizkuņģa dziedzera un aknu slimībām.

Farmaceitiskā grupa: Homeopātiskās hepatoprotectors.

Devas Forma: plankumainās Thistle (Carduus), liels strutene (Chelidonium), ārstniecības pienene (Taraxacum), nātrija sulfāts (Natrium sulfuricum), fosfora (fosfors).

Atlaidiet forma un sastāvs

Galstena ražots veidā:

  • Homeopātiskās augu bāzes šķīdumu kā pilieni. Pilieni Galstena iepakoti pudelēs 20ml, 50ml un 100ml izsniedzēju ar īpašu pipete.

In Galstena pilieni 100ml satur:

liels strutene D 6 (D-homeopātiskās atšķaidījums) -10ml;

officinale Dandelion D6 -10ml;

Konstatēta dadzis D1- 2ml;

Fosfors D12 - 10ml;

nātrija sulfātu D12 - 10ml.

  • Galstena tabletes iepakotas blisteros 12, 36, 24 un 48 vienībām.

Viena tablete satur Galstena:

liels strutene D 6-37, 2 mg;

officinale Dandelion D6 - 37, 2 mg;

Spotted dadzis D1 - 7, 4 mg;

nātrija sulfātu D12 - 37, 2 mg;

fosfors D12 - 37, 2 mg.

Farmakoloģiskā darbība

Norādījumus, lai galstena norādīja, ka narkotiku atjauno struktūru aknu un apturētu iznīcināšanu tās šūnas, novērš stagnāciju žultsceļu iekšā un dispepsija. Galstena ir arī choleretic un spazmolītiskais darbību, novērš veidošanos žultsakmeņi.

Indikācijas Galstena

Pieteikums Galstena parādīti:

- Slimības aknu (hepatīts, hepatoze);

- Slimības žultspūšļa (holecistīts), un pēc operācijas, lai novērstu to;

- aizkuņģa dziedzera slimības (pankreatīta).

Lietošanas instrukcijas Galstena

 Galstena pilieni
 Akūtu un hronisku hepatītu, hronisku pankreatītu, holecistīts, ķirurģija ieguves žultspūšļa ar žultsakmeņu Galstena pieteikums tiek samazināts līdz vienai tabletei vai 9-10 pilieniem trīs reizes dienā, zīdaiņiem - pusi tabletes vai pa pilienam uz bērniem, kas jaunāki par 12 gadiem, - puse no tabletes vai 5-6 pilieniem trīs reizes dienā. Ārstēšanas kurss ir 3 mēneši. un vēl. Pēc 1 mēneša. Dažreiz, ja nepieciešams, kursu atkārto.

Par Straujš atvieglojums izrakstītā narkotika katru stundu 8-10 pilieni, zīdaiņiem 1 kritums, bērni 12 gadu vecumam - 5 pilieni, ne vairāk kā 8 reizes dienā. Pēc stabilizācijas trīs transportlīdzekļu parakstītas reizes dienā.

Tabletes un pilieni Galstena veikt pusstundu pirms vai pēc ēšanas (apmēram stundu). Pilieni var atšķaidīt ar 1 ēdamkaroti ūdens vai krūts pienu. Tabletes var arī izšķīdināta 1 tējkarote ūdens vai piens un iekšķīgi 1 kritumu. Narkotiku jāsaglabā mutē pusminūti. Tablete zem mēles, lai saglabātu nepieredzējis.

Blakus efekti

Saskaņā ar pārskatiem galstena blakusparādībām ir ļoti reti. Dažreiz tas ir iespējams palielināt siekalošanās.

Kontrindikācijas

Zāles nedrīkst lietot šādos gadījumos:

- Ar alkohola atkarību;

- Jutība pret jebkuru sastāvdaļu zāļu formas.

Kā uzskata galstena narkotikas neizraisa komplikācijas grūtniecības laikā.

Zīdīšanas laikā galstena var izmantot pēc konsultēšanās ar ārstu. Pārkāpjot aknu zāles var lietot tikai ar stingriem nosacījumiem, kā norādīts instrukcijā līdz galstena.

Brīdinājumi

Uzglabājot narkotiku veidā pilienu šķīduma duļķainības var novērot, un izmaiņas tās garšas īpašībām. Šādas izmaiņas nesamazina efektivitāti narkotiku.

Nosacījumi un noteikumi

Galstena tablešu formā tika uzglabāti pie apkārtējās vides temperatūras līdz 25 grādiem, tumšā vietā. Uzglabāšanas laiks fondi - 3 gadi.

Drops Galstena glabāt apkārtējās vides temperatūrā līdz 25 grādiem tumšā vietā uz laiku līdz 5 gadiem.

Яндекс.Метрика