Gangleron

Gangleron - sintētisko narkotiku lieto, lai ārstētu funkcionālu zarnu darbības traucējumu.

Farmakoloģiskās iedarbības gangleron

 Gangleron - sintētisko narkotiku lieto, lai ārstētu funkcionālu zarnu darbības traucējumu
 Narkotiku spēj nomākt pārraidi gangleron nervu uztraukums uz preganglionarnah postgangliju šķiedras, ņemot vērā to spēju bloķēt n-holīnerģiskajiem receptoriem uz veģetatīvo saknīti un rada relaksācijas gludās muskulatūras, ir nospiedošu ietekmi uz virsnieru hromafīnās audu un miega glomerulos, paplašina asinsvadus, ir anti-čūla, ganglijs-bloķēšanu, mestnoanesteziruyuschee , spazmolītiskais un vasodilatig rīcība.

Produkta veids

Saskaņā ar instrukcijām gangleron atbrīvo 2 ml 1% 5 flakoni ar 10 gabaliem. vienībās un 0, 04 g kapsulas 50 gab. iepakojumos. Viens kapsula satur 40 mg gangleron to pašu nosaukumu, uz aktīvo vielu un piena cukuru. Viens ml šķīduma, kas satur 30 mg gangleron homonīmisks aktīvo aģentu un ūdeni injekcijām.

Analogus gangleron

Analogi gangleron aktīvās vielas netiek atbrīvota. Ar analogiem gangleron darbības mehānismu un piederības grupai farmakoloģisko narkotiku ietver:

  • Gigrony;
  • Dimekolin;
  • Kamfony;
  • Pyrylium;
  • Spazmomen.

Indikācijas gangleron

Saskaņā ar instrukcijām gangleron noteiktajā ārstēšanā žults diskinēzija, akūts holecistīts, akūtu hepatītu, simpatoganglionita, hronisks hepatīts, gangliosolyarita, hronisks holecistīts, holangītu un postcholecystectomy sindromu, un profilaksei stenokardijas lēkmju.

Dozēšanas gangleron

Saskaņā ar instrukciju gangleron piemērojusi intramuskulāri 1 ml trīs vai četras reizes pirmajā ārstēšanas dienā, pēc tam deva tiek palielināta līdz 2-3 ml trīs reizes vai četras reizes dienā. Pēc 10 dienu ilgas terapijas, injekcijas tika aizstāts ar kapsulām, kas aizņem maltīti iekšā ar ūdeni. Ārstējot cistisko fibrozi krūts izrakstīt lieto vienu kapsulu maltītes 2-3 nedēļu laikā.

Kontrindikācijas

 Gangleron parakstītas ārstēšanai žultsceļu diskinēzija
 Saskaņā ar instrukcijām gangleron kontrindicēta paaugstināta jutība uz zāļu sastāvdaļu, kā arī hipotensija, aknu mazspēja, hronisku nieru mazspēju, un deģeneratīvas izmaiņas centrālajā nervu sistēmā.

Blakusparādības gangleron

Atsauksmju gangleron lietošana izraisa alerģiskas reakcijas, tahikardija, nogurums, sausa mute un reiboni. Arī gangleron atsauksmes par iekļūšanu valoda izraisa kairinājumu un intravenozas - atmiņas zudums, aizcietējums, zarnu, ortostatiska sabrukums un urīna aizturi.

Uzglabāšanas nosacījumi

Saskaņā ar instrukcijām gangleron jāuzglabā nepieejamā bērniem un jāaizsargā no gaismas, sausā vietā istabas temperatūrā līdz 25 ° C. Derīguma termiņš narkotiku, ievērojot ieteikumus 2 gadiem.

Яндекс.Метрика