Garamitsin

Garamitsin - antibakteriāls līdzeklis.

Farmakoloģiskā darbība

 Garamitsin ziede
 Aktīvā viela Garamitsina - gentamicīnu sulfāts, viela milzīgs Salmonella, Shigella, E. coli, Enterobacter, Klebsiella, serratsii, Proteus, Pseudomonas aeruginosa, Staphylococcus, daži celmi streptokokiem.

Produkta veids

Izgatavošanas risinājumu, krējumu, ziede Garamitsin.

Indikācijas Garamitsina

Antibiotika ir efektīvs sepsi jaundzimušajiem, septicēmiju, infekcijas slimības Uroģenitālās sistēmas, nieru, vēdera, kuņģa-zarnu trakta, elpošanas sistēmas, acu, nervu sistēmas (ieskaitot meningītu), kaulu, audu, ādas, bakteriēmija, gonoreja.

Piesakies Garamitsin sagatavot pacienta ķirurģija - lai novērstu inficēšanos.

Garamitsin ziede ir indicēts ādas, kad tā ir bakteriālas bojājumi.

Instrutsiya Garamitsina: metodes izmantošanu

Garamitsina šķīdumu ievada intravenozi un intramuskulāri.

Dienas deva pieaugušajiem ar smagām infekcijām ir 3 mg / kg, kas ir sadalīts vienādi trijās daļās un ievada ik pēc 8 stundām. Jūs varat ievadīt antibiotika ik pēc 12 stundām, divos posmos.

Ja briesmas nāves uz fona infekcija ir augsts, tiek ievadīts devā no 5 mg Garamitsin / kg. Sadalīt to arī 3-4 stundas. Kad būs uzlabojums, samazināt devu līdz 3 mg / kg ķermeņa masas. Antibakteriāla terapija ilgst ne vairāk kā 7-10 dienas.

Ar infekcijas urīnceļu kanāliem un normālu nieru darbību zāles ir administratīvi 7-10 dienas intramuskulāri 160mg vienu p / dienā.

Lai ārstētu gonoreju Garamitsin iecelt durošas intramuskulāri devā 240-280mg viens p / dienā.

Priekšlaicīgi dzimušiem bērniem un bērniem, kas ir jaunāki par vienu nedēļu, injicē 2, 5-3 mg / kg ik pēc 12 stundām. Zīdaiņi, kas ir vairāk nekā nedēļu, ievada ik pēc 8 stundām Garamitsin, 2, 5 mg / kg ķermeņa svars bērnam. Zīdaiņi gadu pēc antibiotiku var ievadīt devā 6-7 5 mg / kg dienā - pie 2-2, 5 mg / kg ik pēc 8 h.

Ārstēšanai acu infekciju Garamitsina šķīdumu ievada konjunktīvas - 10-20mg katru dienu.

Ārstēšanai infekciju elpceļu inhalācijas antibiotiku darīt Garamitsina. Pieaugušo Ieteicamā deva 20-40mg, bērniem - 15-30mg. Procedūras tiek veiktas katru 8-12ch. Parasti ieelpot antibiotiku pulveri atšķaida ar fizioloģisko šķīdumu - ir vērsta uz tilpumam 2 ml.  Gentamicīna sulfāts - aktīvā viela Garamitsina

Terapijas laikā, pārliecinieties, lai uzraudzītu stāvokli nierēm, lai pārbaudītu līmeni antibiotiku asinīs.

Garamitsin ziedi uzklāj uz bojātās ādas 3-4 p / dienā, var piemērot virs pārsēju.

Blakus efekti

Garamitsin var izraisīt nieru bojājumus, dzirdes zudumu, tirpšana un nejutīgums ādas, reibonis, krampji, muskuļu raustīšanās, kraniālo nervu paralīzi, elpošanas, neiromuskulārās blokādes zaudējumu.

Kontrindikācijas Garamitsina

Nelietojiet, lai ārstētu, kad konstatēta Garamitsin paaugstināta jutība pret to.

Ārstēšanas laikā, jāņem vērā, ka antibiotiku nevar apvienot ar ethacrynic skābi, nefrotoksiskām un neirotoksiskiem narkotikām, muskuļu relaksanti, furosemīds.

Uz citām narkotikām vienā šļircē Garamitsin nevar sajaukt.

Яндекс.Метрика