Gastrofarm

 Gastrofarm

Gastrofarm - kombinētā zāles ir parakstītas kuņģa-zarnu trakta slimībām.

Farmakoloģiskā darbība

Gastrofarm pārstāv narkotiku, kura spēj regulēt funkciju gremošanas traktā, un stimulēt kuņģa gļotādu un divpadsmitpirkstu zarnas reģenerācijas procesus.

Kompozīcija ietver dažādus gastrofarm bifidobaktēriju un lactobacilli, alfa-aminogrupas, ābolskābe un pienskābi, nukleīnskābi, polipeptīdi, polisaharīdiem. Liels daudzums olbaltumvielu ietverts gastrofarm, izraisa antacīdu (neitralizētu sālsskābes kuņģa sulu) un pretsāpju (pretsāpju) īpašības narkotiku. Apstiprina efektivitāti narkotiku gastrofarm viedokļos, kas norāda, ka, uzlabojot stāvokli daudzu pacientu īsākā laikā.

Indikācijas gastrofarm

Pēc izrakstīšanas gastrofarm lietotāju vajadzību apstiprina at:

  • peptiskas čūlas slimības;
  • akūts un hronisks gastrīts, kas ir pievienots ar augstu skābuma;
  • grēmas un sāpes pakrūtē reģionā pēc pārkāpjot uzturu, alkohola un smēķēšanas;
  • attīrīšanas zāles, kas kairina gremošanas traktu.

Lietošanas instrukcijas gastrofarm

Tabletes gastrofarm, kuru izmantošana tiek veikta pusstundu pirms ēšanas, jums vajadzētu košļāt vai sasmalcināt, apēdot dzert ūdeni. Pieaugušie parasti tiek dota 1-2 tabletēm, un bērniem, kas vecāki par 3 gadiem - pusi tabletes. Gastrofarm ieteicamā deva jālieto 3 reizes dienā. Ja nepieciešams, devu var divreiz palielināt.

Raksturīgi, terapeitiskais efekts tiek novērota pēc vienas nedēļas pieteikuma gastrofarm.

Optimālais ārstēšanas ilgums nosaka ārsta, parasti kurss ne mazāk kā 1 mēnesi. Kad slimība piešķirts 2-3 tabletes dienā.

Blakus efekti

Klīniskie pētījumi un atsauksmes par gastrofarm apstiprināt savu netoksiskumu un nekaitīgumu. Saskaņā ar norādījumiem, gastrofarm pie ieteiktās devas neizraisa nevēlamas blakusparādības.

Kontrindikācijas

Pieteikums gastrofarm kontrindicēts bērniem līdz 3 gadu vecumam un personām ar paaugstinātu jutību pret narkotiku.

 Gastrofit - līdzīgi gastrofarm
 Lēmumu par to, vai izmantot šo narkotiku grūtniecības un zīdīšanas periodā būtu jāveic ārstējošo ārstu. Instrukcijas, lai gastrofarm datus par narkotiku lietošanu no šīs kategorijas pacientiem nav pieejama.

Analogus gastrofarm

In sagatavošana gastrofarm analogiem, kas būtu pilnīgi saskan ar īpašībām un farmakoloģisko darbību narkotiku, nē. Gastrofarm ar vienaudžiem, pamatojoties uz savu piederību farmakoloģisku apakšgrupā, var saukt Gastrofit, Dalargin, Mukogen, Plantatsid, Yazbin.

Papildus Informācija

Uzglabāšana narkotiku jāievada sausā, tumšā vietā, kur temperatūra nepaceltos virs 25 0 Gastrofarm C. Uzglabāšanas laiks - 4 gadi.

Яндекс.Метрика