Gastrozol

Gastrozol - attieksme pret kuņģa-zarnu trakta čūlas.

 Gastrozol

Farmakoloģiskā darbība

Galvenais mērķis produkta -, samazinoties kuņģa sekrēciju neatkarīgi no rakstura stimulu radīts.

Spriežot pēc atsauksmēm, Gastrozol eksponāti sekrēciju aktivitātes jau pirmajā stundā pēc ieņemšanas 20 mg.

Tika arī konstatēts, ka par apspiešanu diennakts sekrēciju kuņģa sulas ir pietiekami, lai narkotiku vienu p / dienā. Pacienti ar divpadsmitpirkstu zarnas čūlu un kuņģa atzīmēja, ka sakarā ar skābumu sagatavošanu 3 turēti 17.h.

Aktīvā viela Gastrozola - omeprazols

Produkta veids

Gastrozol atbrīvot kapsulas.

Indikācijas Gastrozola

Gastrozol parakstītas čūlas, kuņģa-zarnu trakta, apstākļi, kuros hipersekrēcija kuņģa sulas: čūlas parādījās fona stresa, Zolindžera-Elisona sindroma, sistēmisko mastocitoze, vairāku endokrīno adenomatoze.

Veiksmīga, spriežot pēc atsauksmēm par Gastrozole, ko izmanto rīku ar NPL-gastropathy, ārstēšanā infekcijas Helicobacter pylori pacientiem ar čūlas, kuņģa-zarnu traktā.

Instrukcijas Gastrozola: kā izmantot

Lietojiet kapsulas ar šķidrumu pirms ēšanas vai tās laikā maltītes, vai no rīta.

Kad pasliktina čūlas slimība, NPL-gastropathy, refluksa ezofagīta ir noteikta devā 20 mg Gastrozol viens p / dienā.

Ja atviļņa ezofagītu būt smagas, deva tiek palielināta līdz 40 mg Gastrozola veikt tikai vienu kapsulu r / dienā.

Narkotiku terapija Gastrozol kad ezofagīts un kuņģa čūla - 4-8 nedēļas, čūla divpadsmitpirkstu zarnas čūla ilgst 2-3 vai 4-5 nedēļas.

Pacientiem, kas tiek ārstēti ar citām anti-čūlas narkotikas, un ir konstatēts, izturīgs pret ārstēšanas Gastrozol ievadītās devā 40 mg. Tas čūla divpadsmitpirkstu zarnas čūla terapija ilgst mēnesi, atviļņa ezofagītu un kuņģa čūla - 2 mēneši.

Par Zolindžera-Elisona ņem 60 vai 80-120mg narkotiku.

Lai novērstu atkārtotu rašanos peptiskas čūlas slimības lietojat viena 10mg Gastrozola p / dienā.

Apspiest Helicobacter pylori baktērijas tiek piešķirts visaptverošu ārstēšanu: pirmajā nedēļā terapijas laikā, pacients aizņem divas p / nakts Gastrozol - 20mg, klaritromicīns - amoksicilīnu un 500 mg - 1 g. Jūs varat nomainīt metronidazolu amoksicilīns - 400mg un devu klaritromicīna samazināšanu - līdz 250mg.

Pacienti ar aknu darbības traucējumiem var ievadīt devā 10-20mg Gastrozol. Vecākiem pacientiem un tiem, kas cieš no traucējumiem nierēm nav nepieciešams pielāgot devu.

Gastrozola Instrukcijas norādīja, ka pirms ārstēšanas ir nepieciešams izslēgt klātbūtni ļaundabīgo procesu kuņģa-zarnu traktā, jo efekts narkotiku slēpt savus simptomus, un tādēļ, adekvāta ārstēšana nav iecelts laikā.  Gastrozol - ārstēšanai čūlas, kuņģa-zarnu trakta

Blakus efekti

Gastrozol var izraisīt sāpes vēderā, vemšana, vēdera uzpūšanās, aizcietējumi, caureja, slikta dūša, paaugstināts aknu enzīmu, pavājināta garšas sajūtu, stomatīts, sausa mute, hepatītu, leikopēniju, pancitopēniju, trombocitopēnija, agranulocitoze, galvassāpes, depresija, reibonis, encefalopātija , mialģija, artralģija, myasthenia, nieze vai izsitumi, alopēcija, fotosensitivitāte, erythema multiforme, nespēks, svīšana, redzes miglošanās, pietūkums, ginekomastija.

Arī tur var būt alerģiskas reakcijas, piemēram, drudzis, bronhu spazmas, anafilaktisku šoku, nātreni, angioneirotisko tūsku.

Atsauksmes Gastrozole ieteikt šādas blakusparādības pārdozēšanas: ir apjukums, miegainība, galvassāpes, aritmija, slikta dūša, tahikardija, neskaidra redze, gļotādu sausumu mutē. Hemodialīze šajā gadījumā tiek uzskatīts par spēkā neesošu, ko veic standarta simptomātiska terapija.

Kontrindikācijas Gastrozola

Gastrozol Instrukciju nav indicēts bērniem, grūtniecēm vai barojošām sievietēm, ja konstatēta pastiprināta jutība pret aktīvo vielu līdzekļiem.

Piesardzības veikt zāles pacientiem, kas cieš aknu, nieru mazspēja.

Яндекс.Метрика