Gedeliks

 Gedeliks sīrups

Gedeliks - augu zāles, lai ārstētu infekcijas un iekaisuma slimības, bronhu un augšējo elpošanas ceļu ar gļotām grūti.

Farmakoloģiskā darbība

Galvenā sastāvdaļa ir ekstrakts Gedeliksa efejas lapas, ietekme, kas ir saistīts ar spazmolītisku, mucolytic un atkrēpošanas iedarbības narkotikas.

Pieteikums Gedeliksa uzlabo elpošanu, plānas, paātrināt un mazinātu krēpas.

Indikācijas Gedeliksa

Izmantošana narkotiku Gedeliks rokasgrāmatā iesaka:

  • bronhīts;
  • astma;
  • traheobronhite;
  • bronhu spazmas;
  • bronchiectasis;
  • strādājuši krēpas un palielināt viskozitāti;
  • klepus.

Lietošanas instrukcijas Gedeliksa

Gedeliks pieejami sīrupa veidā un paredzēti mutvārdu pilieniem.

Gedeliks Sīrups lieto tīrā veidā, ar laiku ēdienreizes. Iecelšana narkotikas bērniem, vecākiem par 10 gadiem un pieaugušajiem ietver, ņemot 5 ml, ko ražo 3 reizes dienā. Gedeliks bērniem līdz 10 gadiem, ir ieteicams  Gedeliks pilieni
 devā 2 ml 5: 4 reizes dienā - bērni 4-10 gadus veci, 3 reizes dienā - uz bērniem 1-4 gadu vecumam, 1 reizes diennaktī - bērniem līdz 1 gada vecumam.

Gedeliks, kas kā pilieni, kas jāveic neatšķaidītu ar ūdeni. Bērni šajā formā narkotiku ieteicams stādīt tējas vai augļu sulas. Drops Gedeliks jāņem 3 reizes dienā pieaugušajiem un bērniem no 10 gadiem - 31 pilieni, bērniem 4-10 gadi - 21 pilieni, bērniem 2-4 gadi - 16 pilieni. Šo narkotiku Gedeliks bērniem līdz 2 gadu forma nav paredzētas.

Gedeliks sīrups, kā arī pilieni, jāņem vismaz nedēļu, pat pēc pazušanas simptomiem un ārstēšanu jāturpina vairākas dienas. Pieteikums Gedeliksa nekā 1 nedēļu jāapstiprina ārsts.

Blakus efekti

Instrukcija Gedeliksu brīdina par iespējamām alerģiskām reakcijām, piemēram, nieze, nātrene, elpas trūkums, izsitumi (izsitumi), Kvinkes tūsku.

Pacientiem ar paaugstinātu jutību, var rasties caureja, slikta dūša un vemšana.

Kontrindikācijas

Gedeliks nav dota pacientiem ar vielmaiņas traucējumiem urīnvielas ciklā, vai arī ar paaugstinātu jutību pret aktīvo vielu šīs narkotikas.

Gedeliks sīrups ir kontrindicēts pacientiem ar fruktozes nepanesību (iedzimtas) un bērniem līdz 1 gada vecumam. Šīs zāles ir pilieni nedrīkst lietot tendence laringospazmas.

Papildus Informācija

Uzglabāšana Gedeliksa jāveic tumšā vietā temperatūrā, kas atbilst 15-25 0 NO.

Uzglabāšanas laiks - 4 gadi, bet pēc flakona atvēršanas tiek uzskatīta par piemērotu uz sešiem mēnešiem.

Яндекс.Метрика