Geksasprey

Geksasprey - pretiekaisuma līdzeklis.  Geksasprey

Farmakoloģiskā darbība

Geksasprey - aktuāls produkts, kas piemīt aktivitāte pret Corynebacterium, Streptococcus, Staphylococcus, ir pretsāpju iedarbība un samazina iekaisumu.

Ir pozitīvas atsauksmes no Geksaspree norāda ilgumu fondu.

Papildu formulējums palīgierīces - benzilspirts, anīsa eļļa, glicerīns, sojas lecitīns, 95% etanola.

Produkta veids

Pastilas un aerosols.

Analogus Geksaspreya - Geksadreps un Biklotimol, narkotikas ar tādu pašu aktīvo vielu.

Indikācijas Geksaspreya

Geksasprey lieto lokālai ārstēšanai infekciju mutes, balsenes, rīkles iekaisuma: tonsilīts, glosīts, hronisku un akūtu faringītu, laringīts.

Turklāt zāles ir parakstītas pēc tonsillectomy lai novērstu infekcijas, gingivīts, ko izraisa valkājot zobu protēzes, periodontīts.

Instrukcijas Geksaspreya: kā izmantot

Pastilas Geksasprey ņemt zem mēles (novietoti zem mēles): Pieaugušie - 80-120mg / dienā (4 vai 6 gab), bērni pēc 6L - 20-60mg / dienā.

Aerosolu trīs p / nakti divām devām. Pirms pieteikšanās rīki jums ir nepieciešams sakratīt pudelīti izsmidzinot tā notiek vertikāli laikā.

Geksaspreya Instrukcijas norādīja, ka ārstēšana ilgst 10 dienas. Ja simptomi nav bijis, jums vajadzētu konsultēties ar savu ārstu par iespēju turpināt ārstēšanu ar vai galamērķa citiem līdzekļiem.

Ir atsauksmes par Geksaspree parādot savu zemo efektivitāti kopā ar citām aktuālām medikamentiem.

Geksasprey atļauts lietot grūtniecības laikā. Pašārstēšanās nav ieteicams iesaistīties, iecelšana ir jādara ārstam, bet no atsauksmēm preparāta nozīmē, ka Geksasprey grūsnības, laktācijas bieži noteikts gadījumos, kad gargling ar dabas balstītas neizdevās.  Aerosola Geksasprey

Blakus efekti

Vienīgais nozīmīgais blakusparādība Geksaspreya un analogi narkotiku alerģiska reakcija ir saistīts ar neiecietību aktīvās vielas.

Kontrindikācijas Geksaspreya

Neparedz narkotiku gadījumā jutības Geksasprey, bērni līdz 6 litriem.

Diabēta pacienti jābrīdina, ka tablete aerosola satur saharozi.

Atļauts apvienot zāles ar antibiotikām.

Яндекс.Метрика