Geksoral

 Geksoral risinājums
 Geksoral - antiseptiska narkotiku.

Farmakoloģiskā darbība

Geksoral ir hemostatic, anelgiziruyuschim, aptverošo, pretmikrobu, antiseptiska, dezodorējoša īpašumu.

Aktīvā viela darbojas Geksoral geksetidin.

Formulējumi raksturīga aktivitāte pret sēnītēm, Gram-pozitīvu, Gram-negatīvo organismi, vienšūņu un Pseudomonas aeruginosa.

Terapeitiskais efekts rodas pēc 10-12ch. pēc pieteikšanās Geksoral.

Produkta veids

Izgatavošanas Geksoral aerosola risinājumu.

Indikācijas Geksoral

Instrukcijas Geksoral norādīja, ka viņa iecelšana ir efektīva, lai ārstētu mutes iekaisums, balsenes (gingivīts, periodonta slimības, zobu infekcija alveolas, līnijas, stomatīts, glosīts, parodontopatiya, tonsilīts, faringīts, tonsilīts), bojājumi mutes dobuma, balsenes sēnīšu izcelsmi. Narkotikas lieto arī, lai novērstu smaganu asiņošana.

Pieteikums Geksoral prakse kā papildu līdzeklis ar SARS, profilaktiskās aģents traumatiskiem bojājumiem no balsenes un mutes, superinfekcija, pēcoperācijas periodā, gatavojoties operācijām.

Izmantojiet Geksoral un kopējas slimības, mutes dobuma higiēnu, kā dezodorantu līdzeklim, lai novērstu sliktu elpu (tai skaitā audzēju, ko izraisa sabrukumu balsenes, mutes).

Lietošanas instrukcijas Geksoral

 Geksoral Spray
 Instrukcijas Geksoral norādīja, ka tās risinājums tiek izmantota tīrā veidā kā mouthwash, rīkles mazgāšanas, mutes dobumā.

Procedūra parasti ilgst aptuveni pusminūti, kas tiek izmantots 10-15ml. Geksoral. Var izmantot kā risinājumu un impregnēšanu vietējās losjoni.

Spray Geksoral izsmidzināt uz bojāto vietu 2 sekundes, divu p / dienā. Tieši pirms injekcijas Geksoral vajadzētu turēt savu elpu. Spray pēc ēšanas.

Blakus efekti

Application Geksoral var izraisīt alerģiskas reakcijas, izmaiņas garšas.

Ilgstoša resursu izmantošana var novest pie iekrāsošanu zobiem.

Kontrindikācijas

Saskaņā ar instrukcijām Geksoral izvairīties no alerģiskas reakcijas nav norādīts ja konstatēta pastiprināta jutība pret tā sastāvdaļām.

Arī kontrindicēta Geksoral bērniem līdz 3 litriem. jo nav pietiekamas informācijas par drošību tās izmantošanu pediatrijā. Tā paša iemesla dēļ, tikai īpašas norādes iespējamu narkotiku lietošanu uz grūtniecēm, sievietēm zīdīšanas periodā.

Piešķirt bērni Geksoral iespējams gadu vecuma, ja viņi spēj aizturēt elpu pirms injekcijas aerosols un izskalot muti bez rīšanas risinājumu.

Яндекс.Метрика